Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC
Liczba postów : 1044
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Studio filmów niezależnych

on Pią Lip 27, 2018 9:17 am

Studio filmów niezależnych to działające na Namek, wiekowe już studio filmowe, w którym … nikt do końca nie wie, co się dzieje. Mieści się nieopodal centrum miasta w starym, dwupiętrowym domiszczu. Do środka prowadzi jedna para drewnianych drzwi, na stałe zaryglowanych. Z jednej strony budynek jest przytulony do innej nieruchomości, a z drugiej odgrodzony metalowym płotem z furtką na tylne wejście. Rzuca się w oczy dzięki wielkiemu, neonowemu szyldowi przedstawiającemu Saiyanina z długą grzywą. Podobno ktoś tam grywa… podobno wypuszczają jakieś filmy. Ale kto? Kiedy?

______________________


avatar
NPC.
Liczba postów : 2163
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Studio filmów niezależnych

on Pią Lip 27, 2018 9:22 am
Lettruce musiała przebiec kilka dachów, aby skrócić sobie drogę. Dzięki temu jednak udało jej się uniknąć patroli i sprytnie dotrzeć do miejsca, które wskazywał starzec. Okazało się, że wylądowali na dachu starego studia filmowego, do którego przymocowany był neonowy szyld przedstawiający saiyanina.

Dziadek zeskoczył z pleców dziewczyny.

- Dziękuję za transport… - powiedział grzecznościowo, otrzepując ubranie przez chwilę. - Chodź za mną. - Po tym skierował się do drzwi prowadzących z dachu na drugie piętro. Przeszli krótką klatką schodową, aż pojawił się wewnątrz staromodny, drewniany wystrój. Już mieli przejść na niższe piętro, gdy zza drzwi wyłoniła się niewielka, kudłata głowa dziewczynki, chodzącej na czworakach. Najwidoczniej bawiła się w coś.


- Dziadek? -zapytała, oglądając Lettruce od stóp do głów. – OOOoooo! Ale Pani ładna! – wykrzyknęła ze szczerym podziwem. - Będzie Pani grała Królową Ra… - Nie dokończyła, bo starzec zatkał jej usta.

- Cichaj, mała. I wracaj do pokoju. Nie wychodzić mi stamtąd! – burknął, próbując wepchnąć ją z powrotem za drzwi.

______________________


Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito