Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
NPC
NPC
Liczba postów : 1211
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Bloki mieszkalne

on Czw Cze 14, 2018 1:32 pm
W Dzielnicy mieszkalnej można znaleźć różnego rodzaju zabudowę. Niektóre apartamentowce, szczególnie wysokiej klasy budynki changelingów, strzeżone są przez ochroniarzy i otoczone ogrodzeniem. Inne budynki potrafią zaskoczyć niecodzienną architekturą, ponieważ budowane były przez różne rasy. Wszystko to tworzy jeden wielki nieład. Nie uświadczy się tu jednak ruin czy zaniedbanych bloków. Takie nieruchomości są szybko wykupywane i wyburzane. Na ich miejsce powstają nowsze mieszkania. Natomiast niepłacący czynszu wynajmujący zwykle starają się uciec z Namek lub szybko spłacić zaległość. Groźba zostania niewolnikiem mocno odstrasza.

______________________


NPC.
NPC.
Liczba postów : 2524
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Bloki mieszkalne

on Nie Lip 29, 2018 4:49 pm
Mamoru był nieprzeciętnym kierowcą, co dało się wyczuć po jego stylu jazdy. Jechał szybko i dynamicznie, miał wyczucie przestrzeni i dzięki temu z łatwością wpasowywał się w warunki na drodze. A to wcisnął się między inne poduszkowce, a to wyprzedził z impetem lub skręcił, zarzucając tyłem w stylu drifftowym.

Niewiele czasu minęło, gdy wjechali w obręb dzielnicy mieszkalnej. Mamoru zakręcił widowiskowo na parkingu i zatrzymał się niemal pod samym wejściem do klatki schodowej. Poczekał, aż Kanade zejdzie pierwsza, po czym sam również odwiesił swój kask i popatrzył na Kanade wyczekująco. Najwidoczniej zamierzał iść z nią do mieszkania.

______________________


Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
1000/1000  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Bloki mieszkalne

on Nie Lip 29, 2018 9:07 pm
Jechali z zawrotną prędkością, a ona wtulając się w jego plecy bawiła się w najlepsze. Wiatr owiewał jej nogi, przyprawijąc o gęsią skórkę, a bujanie nazakrętach przypominało lunapark.
-Yaaay!- wydarła się z radości jak dziecko, gdy znów poczuła się niewinnie i uroczo.
Nagle wróciły przykre wspomnienia. To była ta sama noc, gdy wracała ze studniówki z nim... Jednocześnie ostatnia spędzona wspólnie. Do dziś pamięta te wrażenie, gdy rozpędzona ciężarówka zmiotła z oczu miłość jej życia. To miała być najpiękniejsza noc, a stała sie piekłem. Wtuliła się mocniej w kierowcę, nerwowo zaciskając palce. Do końca podróży pozostała smutna i pogrążona we własnych myślach. Bała się jednośladów, miała traumę, która właśnie wróciła, był ostatnim mężczyzną, który zabrał ją na przejażdżkę, aż do teraz...
Gdy dojechali pod klatkę, wstała szybko, odkładając na bok kask i poprawiając włosy w taki sposób, żeby chowały jej twarz z pojedynczą łzą.
-Dzięki Mamoru, mam trochę bałagan, więc poczekaj proszę, a ja za minutkę wracam. Potrzebuję tylko kilku drobiazgów.- rzuciła bez emocjonalnie i pobiegła do klatki, gdzie pospiesznie wpisała kod i zniknęła za drzwiami. Cały urok minął, czar wieczoru, ostatnie poczucie rywalizacji, a pozostała jedynie melancholia jej uczuć.
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2524
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Bloki mieszkalne

on Pon Lip 30, 2018 9:36 am
- Nie przeszkadza mi artystyczny nieład. – odparł, szczerząc się do niej z nutką złośliwości malującą się na twarzy. – Człowiekiem jestem i nic co ludzkie… jak to mawiali filozofowie.

Po tych słowach ruszył za Kanade i złapał drzwi wejściowe, zanim zamknęły się za nią. Powolnym krokiem ruszył za nią pod windę. Ręce miał schowane w kieszeniach. Stał obok niej z lekko rozwichrzoną od motoru fryzurą. Uśmiech nie schodził mu z twarzy. Był wysoki, dziewczyna sięgała mu do ramienia.

- Mieszkasz sama? – zapytał krótko, po czym pochylił się lekko, by lepiej widzieć jej twarz. - Wszystko w porządku? - zapytał nieco poważniej, wyczuwając grunt.

______________________


Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
1000/1000  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Bloki mieszkalne

on Pon Lip 30, 2018 10:00 am
Wybrała schody jak zawsze, co należało do części jej treningów fitness, znacznie wpływając na rozbudowę dolnych partii mięśni. Nieco speszona spostrzegła, że Mamoru poszedł za nią, nie szanując jej prywatności i potęgując odczucie osaczenia. Potrzebowała teraz czegoś innego, po dniu pełnym wrażeń bolała ją głowa, enocji było za dużo, ona była zmęczona, a wspomnienie tragedii powodowało, że na nic nie miała już ochoty. Wiedziała, że wyruszą dzisiaj, więc zmobilizowała siły, żeby na autopilocie zrobić absolutne minimum. Pomiędzy myślami pełnymi złych wspomnień kompletowała listę rzeczy, które musi pospiesznie spakować. Ręką masowała skroń i asekurowała się poręczą klatki schodowej.
-Co?...- zareagowała na jego pytania, gdy spod echa szumów w głowie dotarło do niej, że o coś spytał i w stanie zdziwienia zmuszona była zareagować. -Tak, wynajmuje małą kawalerkę.... Może być... Za dużo dziś wrażeń, miałam naprawdę ciężki dzień, więc zróbmy co trzeba i jedźmy do tego portu.- miała głos chłodny i obojętny, odpowiadając bardzo zdawkowo, nieco zniecierpliwiona, że nawet we własnym lokum nie będzie jej dane pobyć trochę sama i zdystansowac się co do własnych odczuć.
Dość szybko wdrapała się na właściwe piętro i otworzyła drzwi swojego gniazdka. On wciąz był obok, a ona nie umiała go własciwie spławić.
-Wejdź, postaram się szybko przebrać i poprzekładać rzeczy do kapsułki. Powinnam mieć jakąś butelkę wody.- cóż, uprzejmość to postawa jej profesjonalizmu, nawet gdy wyraźnie nie jest już dysponowana.

Zt-- mieszkanie Kanade
MGj
MGj
Liczba postów : 97
Data rejestracji : 07/11/2016

Re: Bloki mieszkalne

on Wto Gru 18, 2018 11:25 pm
Całą drogę wszyscy milczeli, kobieta wyglądała przez okno, pozwalając tym samym porozglądać się po okolicy chłopakowi. Z jego wypowiedzi wynikało, że dopiero co się tutaj zjawił, więc staruszka nie zasypywała go nudnymi opowieściami, by mógł w spokoju obserwować otoczenie. Taksówka podjechała na pewnego rodzaju osiedle mieszkalne. Znajdowały się tutaj przeróżne budynki, o różnych konstrukcjach, wykończeniu, ale też standardach. Nie wiadomo, czego spodziewał się android czy też miał jakiekolwiek przeczucia, gdzie mogą się zatrzymać. Mijali właśnie - można by powiedzieć - zwyczajne domki z ogródkami, za chwilę bloki, wieżowce... Powoli docierali do tych bardziej luksusowych apartamentów, minęli jeden, drugi, trzeci... Ostatecznie zatrzymali się pod jednym z piękniejszych apartamentowców. Był to wysoki, oszklony budynek z bardzo nowoczesnym designem.

- To tutaj, skarbeńku - staruszka rzuciła do androida - Bądź tak uprzejmy i wyjmij moją walizkę, a ja rozliczę się z panem kierowcą.
Sponsored content

Re: Bloki mieszkalne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito