Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC
Liczba postów : 1040
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Urocza kawiarenka

on Pią Maj 18, 2018 1:01 pm

Mniej więcej na środku deptaku w staronameczańskiej lepiance mieści się pewna spokojna kawiarenka w babcinym stylu. Przed niskim, parterowym budynkiem za metalowym ogrodzeniem rozstawiono osiem czteroosobowych stolików nakrytych kracianą cetarką, ściśniętych obok siebie nieco za mocno, co niektórzy wykorzystują, by podsłuchać rozmowę toczącą się przez klientów obok. Niestety na więcej przestrzeni nie pozwala niewielka powierzchnia działki przed wejściem głównym do kawiarni. W ogródku panuje zawsze duży ruch i ciężko znaleźć wolne miejsce bez uprzedniej rezerwacji.  Licznych podróżnych przechodząc obok wabi kwiatowy wystrój i sympatycznie uśmiechająca się baristka. Usiąść można również w środku przy jednym z czterech dwuosobowych stolików, tam jednak ze względu na hałasy za barem przy przyrządzaniu kawy raczej nikt się nie zapuszcza.  Przy długiej ladzie obsługuje druga kelnerka w towarzystwie jakiegoś puchatego, białego stworzenia o nieznanym pochodzeniu. Obie ekspedientki wyglądają zawsze schludnie i skromnie, by nie przykuwać  zbytniej uwagi, ale aby stanowić swoistą ozdobę tego miejsca.

Menu:


Menu

Napoje lokalne


Świeża woda z jezior 5 SO
Nameczańskie napary ziołowe 7 SO
Xanońska popitka 11 SO

Napoje galaktyczne

Ziemska kawa 7 SO
Vegetiańska papka 7 SO
Odległy specjał 20 SO

Napoje alkoholowe

Nameczańska magiczna nalewka zdrowotna 8 SO 5% (+5 HP)
Wyrafinowany trunek klieliszek 12 SO / 65 SO butelka 14% (+14 HP)

Przekąski

Płazie oczka w czekoladzie 12 SO
Deser na zimno 12 SO
Coś do pochrupania 12 SO

______________________


avatar
NPC.
Liczba postów : 2068
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Urocza kawiarenka

on Pią Maj 18, 2018 1:11 pm
Mochida przyprowadził Jokera do stolika wycofanego nieco z tyłu ogródka. Usiadł na swoim miejscu ciężko i stukając palcami o blat spoglądał na kelnerkę, która już kogoś obsługiwała.

- Mój znajomy nie ma interesu w tym, by nam zaszkodzić. Sprawy wioskowe go nie interesują. Ma mi wysłać tutaj jakiegoś łowcę głów. Takie osobniki są wyszkolone, nie zadają pytań więcej niż muszą, a zdrada względem zleceniodawcy oznacza dla niego eliminację ze społeczności, więc … raczej wątpię, by miał nam jakkolwiek zaszkodzić. Tym bardziej, że przecież każemy mu tylko odnaleźć Armonica, spętać i przyprowadzić do mnie, a nie zabijać czy coś w ty stylu.

Do stolika podeszła młoda, ludzka dziewczyna. Miała, na oko, dwadzieścia lat. Nosiła niebieskie, długie włosy związane w dwa kucyki. Jej uśmiech i ubiór był słodki do granic.

- Witam Panów serdecznie w Uroczej Kawiarence. Pozostawiam Panom Menu. Polecam napój dnia z krystalicznej wody nameczańskich jezior. – powiedziała świergotliwie, pozostawiając karty na stoliku. – Proszę wołać, gdyby Panowie czegoś potrzebowali!

- Dziękujemy. – burknął Mochida, odganiając dziewczynę gestem ręki. Ta odesła kawałek do tyłu i stanęła przy wejściu do kawiarni, wypatrując nowych gości i będąc do dyspozycji obecnych. – Zobacz. – kontynuował Mochida. Położył rekę zgjętą w łokciu na stoliku i wskazał palcem na miejsce, gdzie powinien znajdować się biceps, ale widniał tylko pomarszczony flak. – I to. – wskazał palcem pomarszczone policzki. – Jestem stary. Nie sądzisz, chyba że powinienem angażować się w poszukiwania Armonica? Nie obawiałbyś się, że rozczłonkuję się po drodze? – oparł się z powrotem wygodnie w fotelu ogrodowym. -Chciałbym, żebyś ty udał się z łowcą głów. Miał na niego oko i na Armonica. Ja zajmę się innymi sprawami. Gdybyś potrzebował kontaktu ze mną, możesz użyć swojego scoutera. O szczegółach na temat Armonica opowiem wam obu, jak łowca już się tu zjawi. Nie lubię się powtarzać. – powiedział, biorąc elektroniczna kartę do ręki i przeglądając ją pobieżnie.

______________________


Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito