Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1288
Data rejestracji : 20/08/2012

Skąd : Świ-ce

Identification Number
Punkty Życia:
Deneb Algedi 9tkhzk1000/1000Deneb Algedi R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Deneb Algedi Left_bar_bleue0/0Deneb Algedi Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki:

Deneb Algedi Empty Deneb Algedi

on Pią Kwi 13, 2018 12:43 pm
1. Imię i nazwisko – DENEB ALGEDI
2. Rasa – CHANGELING
3. Wiek – 150

4. Wygląd –  Jako przedstawiciel rasy changeling w swojej podstawowej formie nie wygląda zbyt przyjaźnie. Jego wygląd wzbudza odrazę i zniesmaczenie. Wygląda jak pół koza na dwóch nogach, jednak futro znajduje się na nogach, a reszta ciała jak u typowego changelinga. Nieskazitelnie gładka. Posiada jeszcze typową kozią bródkę. Do tego zakręcone rogi, którymi póki co wielkiej szkody wyrządzić nie może. Ciężko byłoby na nie kogoś nabić, a jeżeli by to zrobił, to raczej sam wpadłby we własne sidła, bo mógłby się zklinczować z przeciwnikiem i być w zasięgu wielu ciosów. Do tego długi ogon, sunący się za nim po ziemi i racice stukające po twardych marmurach niczym koń sunący po kostce brukowej.
Obrazek:
Deneb Algedi Riki_smooth_preview_featured
5. Charakter – Jeżeli szukasz drugiego tak nieprzyzwoitego osobnika, to próbuj dalej. Ciężko będzie znaleźć bardziej obłudnego, zakłamengo i przebiegłego changelinga niż Deneb Algedi. Kozły często są kojarzone z siłami ciemności i największym złem, szatanem lub innymi ciemnymi mocami. Również traktowane jako ofiary wobec tego bytu, ale wykształcony przez lata charakter dał mu przepustkę i możliwości aby rozwijać się w kierunku ścieżki zabójcy, zamachowca lub pretendenta do bycia postrachem na wielu światach. Samotnik, podążający własnymi ścieżkami i szukający przygód, które nie obejdą się bez krwi przypadkowego przechodnia lub wykorzystania jakiegoś istnienia ku własnym celom. Oczywiście wszystko dla niego ma jakąś wartość. W większości przypadków nie zabija dla własnej przyjemności, a jest to głównie związane z zarobkiem, bo kasa i siła mogą mu pozwolić na dominację we wszechświecie.

6. Główna motywacja – I właśnie do tego dąży Deneb Algedi, który podąża własną drogą. Panowanie nad wszechświatem to główny cel, ale nie tak do końca oczywisty. Skryty w cieniu chce to osiągnąć w inny sposób. Pieniądze i siła dadzą mu dostęp do każdego miejsca i zasobu wszechświata, ale to krew ofiar, niewygodnych istnień dla innych istnień i strach, że może zabić każdego dla każdego da mu prawdziwe zwycięstwo, bo kto będzie gotów stanąć w szranki z tym, kto jest gotów zabić każdego i potrafi to zrobić bez przymróżenia oka?

7. Historia: Changeling żyje od 150 lat, jednak cały ten czas przebywa tylko na jednej planecie, a żeby zrealizować cel musi się wyrwać. Na razie przez 150 lat badał swoje możliwości, analizował świat i próbował stworzyć pewną tajemniczą aurę wokół swojej osoby. Być może częściowo mu się to udało, ale do pełni szczęścia jeszcze sporo brakuje. 150 lat to wystarczająco, aby wykonać kilka, kilkanaście zleceń, po których mogły zacząć się szepty, po których część słabszych może zacząć się bać, a Ci silniejszy będą się zastanawiać co za słabeusz morduje w tak banalny sposób, że musi być słaby i raczej niezbyt rozgarnięty. Faktycznie Deneb Algedi dopiero rozwija swoje umiejętności. Próbuje znaleźć ściężkę ku cienistej drodze w której go nikt nie wypatrzy. Jak na razie trafiali się świadkowie, ale i oni przepadali bez słowa, ale i byli świadkowie do morderstwa świadków, więc krążą plotki o zakapturzonym pół koźle, ale czy takich mało krąży po światach? Mogą padać podejrzenia, może padać imię, ale miał szczęście być jeszcze nie złapanym na gorącym uczynku. Nawet świadkowie nie byli w stanie powiedzieć, że to na pewno Deneb Algedi zabił. Nie widzieli nigdy samego faktu, a jedynie zakapturzoną postać nad ciałem, albo trzymającego za ubrania ofiarę, która już raczej była martwa.
Ofiary jednak też nie były bez winy. Drobni przestępcy, a nawet mordercy. Złodzieje, oszuści albo bogaci obywatele, mające podejrzane źródła dochodów. Skąd u changelinga takie upodobania i motywacja? Otóż porusza się samotnie, podróżuje wzdłuż cieni, ale nie do końca działa sam. O changelingach krąży wiele legend i prawd, changelingi się rozwinęły, rozpanoszyły i są bardziej różnorodne niż inne rasy, ale jedno się nie zmienia. Każdy chang ma w sobie cząstkę obłudnika i znakomita większość changów to albo produkt uboczny, produkt laboratoryjny, rzadziej wyklute coś z jaja, a naj, naj rzadziej to coś narodzone jak dziecko.
Otóż 150 lat temu narodził... został stworzony changeling. Sztucznie pobrane komórki od dwójki changelingów, jeden dawny należący do frakcji lodu, a drugi... mieszaniec, zrobotyzowany changeling z rękami należącymi do innej rasy. Wszystko scalone za pomocą najnowszych technologii. Czyje były ręce? Otóż za pewne nietrudno się domyśleć, że ów kończyny należały do bio-androida, żyjęgo ponad 700 lat, a który cały czas szukał drogi do wielkiej mocy i odzyskania swoich umiejętności. Licząc, że znajdzie to na namek i użyje tajemniczej mistycznej mocy trafił na changelinga, który miał podobne pragnienie i po długim boju ów wojownik, zwany Rikimaru padł, a changeling ledwo uchodząc z życiem bez rąk, części twarzy i ogona otrzymał części ciała swojego wroga (na własne życzenie).
Część tych komórek złączyła się z bytnością changelinga, a teraz Deneb Algedi jest swoistym klonem powstałym z połączenia dwóch changelingów oraz częściowo innych organizmów. Być może to kieruje go w stronę mroku. Jednak historia się pisze. Życie changelinga na razie upływało względnie wolno, ale po 150 latach życia wydarzyło się coś, co nada tempa rozwojowi ambitnego changelinga. Usłyszał w jednym z lokali dla tych o wątpliwej przeszłości kryminalnej, o nomadach posiadających nadzwyczajne umiejętności, znanych z ataków z zaskoczenia i umiejętności zabijania jednym precyzyjnym ciosem. Ten błysk w oczach pojawił się po raz pierwszy i z pewnością nie ostatni. Nie miał jednak okazji dowiedzieć się nic więcej o tej tajemniczej grupce, bo w tym samym czasie wpadło dwóch żółnierzy i załatwili dwóch gości, a trzeciego, który był w grupce, która rozmawiała o tamtym klanie zabrali ze sobą.

8. Tokeny Treningowe [TT]
Gracze podczas rozgrywki zdobywają dwa rodzaje tokenów, tokeny treningowe [do rozwijania atrybutów] oraz tokeny nauki [do rozwijania technik i umiejętności]. Tokeny Nauki są wpisywane przy kategorii umiejętności.

Całkowita ilość Tokenów Treningowych:
Tokeny Treningowe pozostałe do rozdania:

9. Statystyki: Na start dostajemy 300 pkt do rozdania w statystyki.

Siła: 100
Zręczność: 50
Wytrzymałość: 50
Energia: 100

-: 500
-PL: 2700

10. Techniki

Każdy gracz może wybrać jedną z tych technik jako technikę startową postaci:

1 TKI - Młot: Fizyczna(Zwykła), Obrażenia: 1.5S, potężny - Wojownik łączy ręce w formę młota i zamachem wykonuje potężne uderzenie na przeciwnika. Ta niepozorna technika kumuluje ki z uderzenia w jednym punkcie przez co z łatwością ignoruje bloki, a nawet bariery.

11. Przemiany

Zamknięta ewolucja (EvC) - poziom 1

12. Umiejętności
Aspekt zręczności

Całkowita ilość Tokenów Nauki:
Tokeny Nauki pozostałe do rozdania:

13. Przedmioty

Ilość Smoczego Oddechu: na start każdy otrzymuje 300
Ilość pożywienia: na start każdy otrzymuje 100

Tutaj należy wpisać posiadane przedmioty i stale aktualizować ich ilość.

14. Ważne informacje

Tutaj wpisuj inne ważne informacje powstałe w wyniku toczonej fabuły.
Asteria
Asteria
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1141
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
Deneb Algedi 9tkhzk750/750Deneb Algedi R0te38  (750/750)
Punkty Pancerza:
Deneb Algedi Left_bar_bleue0/0Deneb Algedi Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Deneb Algedi Empty Re: Deneb Algedi

on Pią Kwi 13, 2018 8:21 pm
Akcepty Karty Postaci:

Asteria:
Cóż cała historia ciekawa. Koncept na postać odpowiedni. Ode mnie akcept. - 13.04.18

Al:
Przeczytane, wszystko się zgadza. W końcu postać wyróżniająca się motywem xD
Akcept
ZAMYKAM - 15.04.18


Ostatnio zmieniony przez Asteria dnia Wto Maj 15, 2018 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz

______________________

Deneb Algedi Tenor

#66FFFF
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito