Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC
Liczba postów : 1181
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Kwatery Mieszkalne

on Nie Kwi 08, 2018 3:17 pm
Specjalnie skonstruowane kwatery, które zamieszkują wszyscy niżej postawieni członkowie rasy Changelingów. Znajdują się one na niższych piętrach w sąsiednim skrzydle sąsiadującym z wieżą dowództwa. Na najwyższych poziomach wraz z dachem znajdują się mieszkania dowódców. Nie są one może tak luksusowe i bogato urządzone jak te należące do elity, acz posiadają swój urok i nie są typowymi klitkami, w których mieszka służba, czy pracownicy niższego szczebla, które można spotkać w tego typu bazach. Metrażowo są znacząco mniejsze i skromniejsze od kwater śmietanki, jednakże również można je modyfikować oraz dostroić do własnych gustów. Niestety jednak takie zabiegi słono kosztują, wszakże, kto nie jest na szczycie nie jest godzien uwagi by w niego inwestować. Kwatery posiadają aż sześć pokoi plus przedpokój i balkon. Naturalnie w ich skład wchodzi łazienka wyposażona w jednostkę do załatwiania potrzeb, prysznic, lub wannę zależnie od preferencji, oraz inne urządzenia odpowiadające za higienę. Kolejnym pomieszczeniem jest kuchnia, zważywszy na brak stołówki, każdy Changeling ma własną kuchnię, w której może przyrządzić co mu się żywnie podoba, natomiast urządzenia, w tym przechowalnie żywności zależą od tego jak sobie pokój wyposaży właściciel korzystając z tego co do zaoferowania ma pakiet podstawowy. Następne dwa pokoje to pomieszczenie gościnne oraz sypialnia, umeblowane indywidualnie. Ostatnie dwa miejsca to tak zwane "pomieszczenia użytkowe", które są oddane do indywidualnego wykorzystania przez właściciela.W końcu wypoczęty pracownik to szczęśliwy pracownik.

______________________


avatar
MGj
Liczba postów : 83
Data rejestracji : 07/11/2016

Re: Kwatery Mieszkalne

on Pon Paź 15, 2018 11:13 pm
Odpis dla Rikimaru

Weszli do kwater mieszkalnych. Pierwsze co rzuciło się to duża ilość drzwi po prawej jak i lewej stronie, ściany w najróżniejszych odcieniach brązu, żółci i pomarańczowego. Na końcu korytarza było jedne otwarte pomieszczenie i była to kuchnia, przeważał tam kolor biały oraz jasno żółty.
-Dobra, co najpierw chcesz zobaczyć? Masz do wyboru swój pokój, kuchnie, łazienkę, przedpokój i balkon. Dwa gościnne pokoje jeszcze są dla wszystkich. Możemy je na szybko obejrzeć, a ty potem sama wszystko sobie poprzeglądasz na spokojnie. No chyba, że ja mam coś wybrać - rzucił Celu kiedy znaleźli się w środku. Riki mogła wejść pierwsza rozejrzeć się po pomieszczeniach, przynajmniej do tych, które były otwarte. Niestety większość z nich była zamknięta, więc niewiele mogłaby zobaczyć. Z otwartych pomieszczeni miała do wyboru kuchnię i łazienkę oraz balkon z przedpokojem. Celu oparł się o framugę i czekał na jej odpowiedź. Czuł w tym miejscu nutkę nostalgii, dawno go tu nie było. Nie unikał tego miejsca, ale miał za to z nim wiele miłych wspomnień. Nawet jeżeli niektóre z nich nie były do końca miłe. Riki zaś miała wolną rękę co do wyborów pomieszczenia.
avatar
Rikimaru
Liczba postów : 1283
Data rejestracji : 20/08/2012

Skąd : Świ-ce

Identification Number
Punkty Życia:
1000/1000  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Kwatery Mieszkalne

Yesterday at 6:46 pm
♦️ z Koszar ♦️

Po treningo-sprzątaniu i wystarczającej objętości posiłki wraz z Celem zmierzała w kierunku kwater. Czyżby miał pokazać jej przydział? Wystarczyłoby jej leżeć nawet na hamaku albo macie na sali treningowej. Musiałaby tylko poznać lokalizację skrzydła szpitalnego/ambulatorium lub czegoś w tym stylu, żeby wiedzieć gdzie np. opatrzeć ogon, ale z drugiej strony nie przetarła tak bardzo, żeby wymagało to reakcji. Cóż. Co dalej?
W końcu się zatrzymali w miejscu gdzie było bardzo wiele drzwi i niezbyt zachęcająca dla niej kolorystyka ścian. Nagle odkryła, że ją coś takiego interesuje. Wydawało jej się jeszcze parę godzin temu, że raczej do wszystkiego podejdzie chłodno, ale ten korytarz sprawiał, że chciała stąd jak najszybciej odejść, więc na pytanie zadane przez Celu od razu odpowiedziała bez zastanowienia się.
- Może być łazienka, potem mój pokój. Kuchnia może być na końcu. Ale się dostosuję. Nie traćmy czasu... - dodała na koniec jakby jeszcze było wiele do zrobienia. Faktycznie nie wiedziała ile jeszcze mają przed sobą na dziś i jak wiele jej Celu czasu poświęci, ale jeżeli tak każdy jest indywidualnie wdrażany i jeszcze na początku wszystko wygląda tak czysto - to changelingi na pewno w przeciwieństwie do innych ras muszą być rasą elitarną. Takie odniosła wrażenie, ponieważ coś jej mówiło, że takie miejsca powinny być brudne i wszędzie powinno śmierdzieć krwią. Jednak faktycznie changelingi począwszy od mocy, kończąc na takich drobnostkach jak pomieszczenia zachowywali się jak elita, najwyższa rasa, lepsza od innych. Takie można było mieć odczucia.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2306
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Kwatery Mieszkalne

Yesterday at 8:39 pm
Odpis dla Rikimaru

-Dobra może być, chodź - rzekł i poszedł pierwszy. łazienka była podzielona na chłopaków i dziewczyny. Po wejściu widać był długi korytarz oraz cztery ubikacje po lewej jak i prawej stronie zamykane na klucz. Wspólny był prysznic, a były ich 4 sztuki, można się zasłonić cienką zasłonką. Była też jedna wanna w głębszej części łazienki. Jakieś wszystkie podstawowe rzeczy jak mydło papier, szampon było na miejscu. Wszystko było w kolorach jasnego różu, wzorek przypominał kwiaty i zboża.
Następny był pokój Rikimaru dlatego też się udali. Jedyne drzwi w których był klucz.
- Słuchaj, to Twój pokój. 10tka zapamiętasz, nie? - rzucił i otworzył drzwi. Pokój był w odcieniach brązów, żółci, czerni oraz pomarańczu. Brązowe było łóżko, w ciemniejszym odcieniu były dwie półki nad łóżkiem, spora szafa była cala czarna poza dwoma długimi pasami brązu. Na dywanie zaś leżał puchaty dywan w mozaikę.
Na koniec została im kuchnia. Jako, że robił za przewodnika wszedł do niej pierwszy. Była całkiem spora, miała 5x5 metrów w postaci kwadrata. Większość szafek była koloru białek, choć kilka było już żółtych możliwe iż był to celowy zabieg. Na środku stał duży biały stół oraz 6 krzeseł. Była tam mikrofalówka, kuchenka, piekarnik, czajnik elektryczny jak i na gaz, pochłaniacz i wszystkie inne dogodności jeżeli chodzi o użytkowanie. Na palniku stały dwa garnki i metalowy czajnik. Na ścianach zaś wisiały obrazy pokazujące inne changi.


OOC: możesz sobie do koloryzować wszystko jak chcesz na własne potrzeby.

______________________


Sponsored content

Re: Kwatery Mieszkalne

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito