Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC
Liczba postów : 1042
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Pokój Zleceń

on Nie Kwi 08, 2018 3:16 pm
Pomieszczenie o sporej powierzchni wyposażone w sofy, fotele, bar, radio, zawieszony na ścianie telewizor, dwa automaty, jeden syntezujący dowolne przekąski wraz z napojami i drugi teleportujący za opłatą snacki wraz z napojami znanych marek, oraz liczne holotablice wyświetlające najróżniejsze zlecenia. Głębiej wewnątrz pokoju znajdują się okienka za którymi są biurka, przy których siedzą urzędnicy dokonujący odpowiednich procedur dotyczących przyjmowania zleceń, rezygnacji z kontraktów czy wypłacania nagrody. Są oni chronieni przez strażników w razie, gdyby petent zbyt się "zdenerwował". Wstęp mają tu wszyscy, którzy chcą podjąć się zadań wystawionych przez Xenońskie Imperium oraz osoby prywatne. Są tu zarówno prace dla najemników, ochroniarzy, poszukiwaczy przygód/skarbów, a nawet dla łowców głów, znajdzie się tu praktycznie wszystko dla każdego. Wysokość wynagrodzenia jest zależne od rożnych czynników na które składa się zlecenie. Może być to stopień zagrożenia życia, złożoność misji, czy jakieś specjalnie określone cele czy wymogi bądź tego ile płaci zleceniodawca. Naturalnie jakość i czas wykonania powierzonej misji może mieć również wpływ na nagrodę.

______________________


avatar
NPC.
Liczba postów : 2110
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Pokój Zleceń

Yesterday at 5:16 pm
Joker szedł za Lolą przez bazę Changelingów z faktycznym uczuciem bycia obserwowanym na każdym kroku. Poszli jednak prostą ścieżką do pomieszczenia, przed którym kręciło się kilku typów spod ciemnej gwiazdy. Typowi najemnicy. Gdyby to nie była baza militarna na pewno skłonni byliby wszcząć jakąś burdę dla rozrywki. Tutaj jednak nie mogli pozwolić sobie na jakąkolwiek agresję, więc przepuścili ich dalej.

W pomieszczeniu zleceń kręciło się sporo osób. Kilka stało przy tablicach informacyjnych. Lola również nie czekała, tylko skierowała się do jednej wolnej i podrapała się po głowie.

- To… co? Może ja poszukam, czy jest na niego jakieś zlecenie i czy były jakieś archiwalne, a ty podejdziesz do okienka wypytać o niego?

______________________


avatar
Joker
Liczba postów : 299
Data rejestracji : 29/11/2015


Identification Number
Punkty Życia:
500/750  (500/750)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Pokój Zleceń

Yesterday at 6:10 pm
Joke's przemierzał teren bazy czując że jaszczurki go obserwują. Nic dziwnego, dalej marzyli że mają władzę. Szedł spokojnie roztaczając wokół siebie aurę pokoju. Po drodze wpadli na grupkę najemników. Normalnie może od razu by wszczęli wojnę z nim. Ale tutaj nie byli u siebie, musiało ich to boleć. Ominęli się i wbili do pomieszczenia. Rozejrzał się po okolicy. Było tu sporo ludzi, nic dziwnego, poszukiwacze przygód, najemnicy, zabójcy, innymi słowy sama śmietanka podwórkowych przestępców. Kiwnął głową do dziewczyny i skierował się w stronę najbliższego ,,stoiska'' z obsługą. Podszedł, i grzecznie lekko się kłaniając odpowiedział. - Dzień dobry, przepraszam że przeszkadzam ale czy mógłbym zadać kilka pytań o osobę której szukam? To Nameczanin który nazywa się Armonic, chciałbym się dowiedzieć gdzie można go szukać, lub osób które mogą coś o nim wiedzieć- Zapytał grzecznie i z wychowaniem. Musiał pokazać że mają do czynienia z wykwalifikowaną osobą oraz poważną. Z takimi najlepiej się rozmawia w takich miejscach. Musiał udawać że jest porządnym wojownikiem chcącym utrzymywać spokój ku chwale imperium za sowitą opłatą. A tak naprawdę to miał ich w dupie. Musiał też uważać na pytania, nie zamierzał iść do tej głupiej fabryki. Nie lubił Changów, Był Sayianinem, został wychowany na ziemi, więc uważał ją za swój dom. Vegeta ani ta cała Sałata aż tak go nie obchodziły. Changi pewnego dnia mogą zaatakować ziemię, ale tak łatwo nie ma. W sumie ziemia była takim rdzennym domem Halfów, tam się ich najwięcej rodziło.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2110
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Pokój Zleceń

Today at 12:19 pm

Jak się okazało, w okienku siedziała typowa biurokratka, która z powodzeniem mogłaby równie dobrze uczyć fizyki lub matematyki, objeżdżając uczniów od góry do doły. Łypnęła wzrokiem spod okularów na kolejnego interesanta. I gdyby tak miała zapracowywać się przy każdym jednym najemniku, mogłaby z pracy nie wychodzić.

- Mhmmm… - zamruczała, po czym przez dłużsża chwilę robiła coś na monitorze, przy okazji zajadając cukierki.

Trwało to na tyle długo, że obok Jokera pojawiła się znów Lola. Szarpnęła go za rękaw i odsunęła lekko od okienka, by administratorka nie słyszała.

- Ej słuchaj, szukam i szukam i nie mogę znaleźć żadnego zlecenia lub listu gończego na tego Armonica. Szukałam też innych Nameczan, ale ci nie pochodzą z wioski. Mam pojęcie, o co chodzi? Bo ja nie wiem. Czy ktoś wymazał to zlecenie czy ono jest w jakichś tajnych aktach?
- Armonic. Znalazłam kartotekę. - odezwała się nagle Pani w okienku. - Nameczanin, pochodzenie wioskowe, wiek średni. Zgadza się? Został wpisany na listę niewolników za dowód na popełnienie przestępstwa. Ale działo się to jakieś … 50 lat temu. – oznajmiła Pani w okienku.

Wpisanie na listę oznaczało, że dany osobnik traci prawa na tej planecie i może zostać zakupiony. Nie oznaczało jednak, że od razy trafiał do fabryki.

______________________


Sponsored content

Re: Pokój Zleceń

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito