Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
NPC
NPC
Liczba postów : 1209
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

on Nie Kwi 08, 2018 3:14 pm
First topic message reminder :

Pomieszczenie znajdujące się na lewo od recepcji przy głównym wejściu cywilnym do kompleksu wojskowego. Wewnątrz znajduje się masa stoisk zaopatrzona w najnowsze komputery oraz narzędzia biurowe, gdzie na petentów czeka wykwalifikowana obsługa klienta. Można tutaj uzyskać odpowiedzi na większość pytań dotyczących kompleksu, czy funkcjonowania wojska, bądź przepisów i regulaminów, które przyciągają osoby tutaj przybywające. Również pomieszczenie, to służy dokonywaniu rejestracji w celu wstąpienia do sił wojskowych Changelingów oraz załatwiania innych spraw biznesowych, jak np.umówienie się w jakimś konkretnym celu z konkretna osoba.

Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1530
Data rejestracji : 28/05/2012

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Rejestracja

on Wto Lis 20, 2018 2:08 pm
Saiyanin, miał już odpowiedzieć na pytanie towarzysza, gdy nagle w końcu makaronowa dama zawołała ich obu. Oczywiście nie omieszkał usłyszeć smędzenia kobiety na temat Vegety. Zanim ruszył do lady szepnął szybko Evanowi na ucho:

-Tak złote, że ta banda tumanów doprowadziła do zniszczenia własnego domu, a teraz siedzą pod butem Changelingów na smyczy jak pieski. Banda gołodupnych idiotów pff. Co do wioski pogadamy potem.

Podszedł do lady i zamknąwszy lewe oko od razu przeszedł do konkretów. Postanowił użyć łagodnego tonu głosu i starać się być grzecznym, przeczuwał że rozmowa nie będzie należeć do najmilszych.

-Witam serdecznie! Chciałbym zapytać gdzie można zdobyć informacje na temat osób zaginionych? Jest tu jakaś baza danych? Oraz czy każdy może skorzystać, szukamy z koleżką zajęcia, a często płacą za zdobycie informacji na temat "znikających" osób. Jak pani widzi groszem nie śmierdzimy niestety.

Cor postanowił grzecznie zaczekać na obrót spraw.

OOC:

Bardzo przepraszam za nieobecność, zgiagnozowano mojej mamie cukrzycę i musiałem jeździć po mieście jak głupi za rzeczami dla cukrzyków, a potem dorobiłem się choróbska -_- sorki.
Evan
Liczba postów : 74
Data rejestracji : 17/08/2018

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Wto Lis 20, 2018 2:37 pm
Evan nie bardzo wiedział czemu Astro Lord interesował się jego wioską, wiedział, że nie każdy miał do niej dostęp. Może dlatego był taki ciekawski. Mimo wszystko jednak nie zagłębiał się w to za bardzo. Meli tutaj inne rzeczy do roboty. Na jego słowa kiwnął głową i podszedł bliżej żeby podejść do blatu gdzie siedziała nie wychowana kobieta. Spojrzał na nią krzywo jednak nie odezwał się i pozwalał mówić Astro Lordowi, nie chciał nic zepsuć tej chwili. Kiedy będzie odpowiednia chwila wtedy Evan weźmie głos.

OOC: Luz spoko zdarza się, zostało Ci to wybaczone :*
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2494

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

on Sro Lis 21, 2018 4:43 pm
-Osób zaginionych??!! – zapytała szczerze zdziwiona. – To jest, psze pana, BAZA MILITARNA. Mam co najwyżej listę osób zastrzelonych! – zaśmiała się grubo ze swojego żartu. – No ale dobra, o kogo chodzi? Zobaczymy, czy jest w bazie. – zapytała, pisząc coś bardzo głośno na klawiaturze i przygryzając kanapkę z kremem czekoladowym.

Al
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Pią Lis 23, 2018 7:09 pm
Wsłuchał się w to co powiedziała kobieta. Usłyszawszy żart zamknął oczy i parskną śmiechem, zachowując uśmiech. Nie było mu na rękę mówić w prost, choć już na poczekaniu znalazł wymówkę, na wypadek "niedogodności". Nagle saiyanin otworzył oboje oczu, zrobił *szarmancką minę i merdając  zadbanym niebieskim, przyozdobionym obrączkami z runami ogonem przypominającym końcówką błękitno-biały płomień odparł kobiecie:

-Poszukujemy niejakiego Armonica, zapewne to nazwisko już padło kilka razy, nie byłbym zaskoczony w mojej pracy konkurencja nie próżnuje

Po chwili rzucił kątem oka na kanapkę. Zachował szarmancki uśmiech pomimo że normalnie by się skrzywił jednocześnie myśląc:

-Ugh za słodkie dla mnie...

-Dla mnie też, heh chyba zjem ramen w tej Warszawskiej rameniarni...

-Nie obchodzi mnie to, idź to obwieszczać innym narratorom ok?

-.........

OOC:

Czekam na odpowiedź kobiety

*szarmancki uśmiech:
No hej

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
NPC.
NPC.

on Wto Lis 27, 2018 2:28 pm
Kobieta zmarszczyła brwi, na stwierdzenie, że to nazwisko miało paść kilka razy, ale skupiła się na korzystaniu z komputera. Co chwilę słychać było pewien charakterystyczny dźwięk komunikatora, po którym następowały salwy śmiechu ze strony dziewczyny.

- Ach, no tak… - powiedziała, zerkając na Core’a, który wciąż czekał na swoją odpowiedź. – No… widzę w bazie. Jest kilka takich osób o tym imieniu zarejestrowanych. Jakieś szczegóły? Pochodzenie, wiek? – dopytała.

Al
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Sro Lis 28, 2018 12:13 am
Sayianin spoważniał tym razem, słuchając tego co przekazała mu kobieta. Niestety nie miał pojęcia jak wyglądał cel, oraz w jakim był wieku. Ale nie martwił się o to, gdyż towarzyszył mu Evan, brat zleceniodawcy. Zapewne on znał jakieś istotne szczegóły odnośnie celu. Astro lord odwrócił się w kierunku towarzysza i zmierzył go wzrokiem:

- Hej Evi, choć na chwilę potrzebuję pomocy, znasz jakieś cechy szczególne tego Amoniaka czy jak mu tam?

Jego twarz zachowywała powagę. Ewidentnie było widać, że był w kropce. Co prawda szybko opracował plan B. Jeżeli Evan nie ma pojęcia na temat celu, będzie trzeba zebrać informacje na temat każdego "Armonica" jakie się da i przekazać zleceniodawcy, niech się sam z tym cacka skoro nie zapewnia takich informacji.

OOC:

Dobrze czekam na Evan Smile

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Evan
Evan

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Sro Lis 28, 2018 1:54 pm
Przysłuchiwał się w milczeniu rozmowy Astro Lorda z nieznajomą kobietą. Stał niedaleko chłopaka. Na jego słowa zastanowił się chwilę.
-Nic takiego nie pamiętam, zapomniałem spytać Allada o to - skrzywił się nieco. Trochę byli w kropce ugh nie dobrze. Muszą coś wymyślić żeby dowiedzieć się coś więcej.
-Chyba mamy problem, nie? - dodał po chwili dużo ciszej.

(Kliknij w obrazek, tam jest kp ;2)
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Pon Gru 03, 2018 10:45 am
Saiyanin zmarszczył czoło, po chwili złapał się dłonią za podbródek i w milczeniu mruczał przez chwilę. Tak zaczęła się u niego burza mózgu.

-A więc celowo nam nie powiedział o informacjach, bardzo możliwe, że chciał nas się pozbyć, albo jest niekompetentny, w każdym bądź razie cokolwiek knuje, jestem daleko i nie jest to mój problem, niemniej jednak skoro tu jestem spróbujmy dokończyć co zaczęliśmy. Nameczanie podobno żyją w izolacji, niestety to tylko plotka, choć ten tutaj może mieć pojęcie na temat życia na namek, jeżeli plotka jest prawdziwa, to można spróbować założyć, że szukamy kolejnego nameka, to zmniejsza ilość poszukiwanych osób....

Astro lord otworzył oczy i odezwał się do towarzysza:

-Niekoniecznie mamy problem, pozwolisz, że zadam ci kilka pytań na temat nameczan i twojej wioski, być może wystarczy nam sama dedukcja by zdobyć to czego szukamy. Powiedz mi, czy większość nameczan nie żyje w izolacji? Czy przypadkiem wspomniana osoba, nie jest mieszkańcem waszej wioski? Nie wydaje mi się, by wysyłali dwóch mieszkańców wioski na poszukiwania obcego, więc ten Armonic musi być jednym z was, a to już daje nam jakąś informacje która można podać tej kobiecie. Jednak to wszystko jest zależne od tego co mi powiesz.

Mężczyzna przerwał wypowiedź, tym razem na jego twarzy gościła powaga i widać było, że chyba ma jeszcze kilka asów w rekawie.

Evan
Evan

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Pon Gru 03, 2018 3:06 pm
Wysłuchiwał słów Astro Lorda w milczeniu i wysłuchał go dokładnie. Przyłożył dłoń do podbródka dumając chwilę nad odpowiedzią choć ta była dla niego oczywista w pewien sposób. W końcu mieszkał tam od zawsze i znał każdego w wiosce.
-Allad jest jednym z nielicznych braci którzy mogą swobodnie opuścić wioskę i pójść do miasta. Większość z braci w tym ja, nie mam prawa opuszczać wioski, bo po prostu mieszkamy tam całe swoje życie. Armonic był jednym z naszych braci to prawda. Ale czy to wystarczające informacje Astro Lordzie? - rzekł z widocznie zmartwioną miną. Nie był do końca przekonany czy uda im się wykonać misję. Gdzieś w środku niego kłębiły się wątpliwości i zwątpienia na ten temat.

Al
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Pon Gru 03, 2018 6:06 pm
Gdy Evan odpowiadała na pytania Saiyanina, oczy tego nagle rozbłysły, tak jakby wpadł na pomsył. Nagle pstryknął głośno palcami i krzyknął:

-AaaaaCHA!

Szybko chwycił Evana za ramię i zbliżył go do rejestracji gdzie siedziała kobieta, po czym Astro Lord rzekł:

-Dobra, Evan podaj pani nazwę swojej wioski i ewentualną lokalizację- Po chwili mężczyzna zwrócił się do kobiety:

-Wspomniany Armonic jest Nameczaninem jak mój znajomy, również pochodzi z jego wioski, kolega zaraz poda dokładniejsze informacje.

Skończywszy mówić, klepnął Evana w łopatkę i kiwnął głową w kierunku kobiety też wskazując na nią oczami.

Evan
Evan

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Sro Gru 05, 2018 12:45 pm
-Nie jestem przekonany czy powinienem coś takiego mówić Astro Lordzie... - Jego wioska była ukrywa głęboko w puszczy. Dlatego też znalezienie jej jest bardzo trudne dla kogoś kto nigdy w niej nie był. W dodatku z tyłu głowy odpalił mu się alarm ostrzegawczy. Był na polu walki wroga. Na miejscu gdzie niejeden brat zginął z rąk tych przeklętych changów. Gniew zaczął się w nim zbierać. Zacisnął dłonie w pięści. Nie musiał podawać prawdziwych danych, w końcu odnalezienie Armonica było najważniejsze. Ale ważniejsze od niego była jego wioska. Ona nie mogła zostać odnaleziona przez NICH. Bo znowu wezmą kogoś kto nigdy do nich nie wróci. Nie mógł do tego dopuścić. Wziął głęboki oddech na uspokojenie. Minęły kolo dwie minuty nim zaczął mówić.
-Armonic jest Nameczaninem w wieku koło 30 lat ludzkich - Całkowicie wstrzymał się z opowiadaniem gdzie jest jego wioska. Nie miał zamiaru nikomu tego zdradzać. Nawet jeżeli skłamie to w imię dobra jego wioski. Astro Lord był naiwny myśląc że od tak powiem jej gdzie jest jego wioska. Jak ich złapią pójdą w niewolę. Wiedział to tak kurwa dobrze, że nie chciał wiedzieć co mogłoby się stać z jego braćmi gdyby wpadli w ręce changów.

NPC.
NPC.

on Sro Gru 05, 2018 3:16 pm
- Hmm… - zamruczała dziewczyna i odbiło jej się bezdźwięcznie od pączka. – Nameczan. No jest jeden, ale on … jest wpisane, że ma więcej lat… Pochodzenie wioskowe jak ten tutaj pana… koleszka? – zapytała Core’a, nie ukrywając niechęci do Nameczan. – To jest jakiś mega stary wpis. Wpisane, że skazany jakieś 50 lat temu na niewolnictwo. Ma taki status w systemie… chociaż nie. Ha! Ciekawe. Miał status niewolnik, potem jakiś czas nie miał i teraz znowu ma. Ciekawe! Ciekawe, czy to nie pomyłka… Albo ktoś mu zwrócil wolność? To by było dziwne. - zaczęła pisać coś na klawiaturze bardzo, bardzo szybko. – No tak, ale on już nie jest poszukiwany, a wy nie jesteście od Sztyletów, więc więcej wam i tak nie mogę powiedzieć. – oświadczyła, odrywając się od komputera i patrząc to na Saiyanina to na Nameczanina. – Ta sprawa została jakby zakończona wtedy. Nie poszukujemy go już i w ogóle. Więc nic nie dostaniecie od nas za doprowadzenie go tutaj.

Al
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Sro Gru 05, 2018 4:43 pm
Cor wsłuchiwał się dokładnie w podane przez kobietę informacje. Padło słowo "Sztylety". Nie ukrywał, że to go zainteresowało, widać, że być może trafił na coś ciekawszego niż robotę, którą dostał. Nie mniej jednak trzeba było skupić się na bieżącym zadaniu. Saiyanin sięgnął do kieszeni, po chwili wyciągając z niej swoją odznakę i pokazał ją kobiecie mówiąc:

-Hmm sztylety? Ja jestem tylko junkerem, ale chyba nie mamy tu takich uprawnień. - skończywszy mówić schował symbol do kieszeni.

Mężczyzna oparł się o ladę uśmiechając się delikatnie, po czym zrobił do kobiety maślane oczy:

- Na pewno taki piękny kwiat jak pani nie może nam nic więcej powiedzieć na jego temat hm?

Wątpił by dowiedzieli się więcej, ale w najgorszym wypadku już przygotował plan "B". Nie byłby Junkerem gdyby nie miał dodatkowej karty w rękawie.

OOC:

Jeżeli można spróbuję rzutu monetą, na uwodzenie/charyzmę/perswazję.

Matthew
Matthew
Liczba postów : 39
Data rejestracji : 09/09/2018

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Czw Gru 06, 2018 7:14 pm
Z Centrum Handlowego:

- Paid vacation in a foreign land, Uncle Sam does the best he can... You're in the army now, oh, oh, you're in the army now. Now you remember what the draftman said: "Nothing to do all day but stay in bed"... You're in the army now, oh, oh, you're in the army now. - Matthew, zadowolony z przyrostu gotówki i tego, że wszystko się ładnie skończyło, kierował się w stronę bazy Changów, gdzie miał zamiar od razu skierować się do rejestracji i tam zgłosić się jako potencjalny rekrut. Do policji, wojska, czy co też oni tutaj tak de facto mieli. To nie miało za dużego znaczenia. Ważniejsze było to, żeby mieć pracę, możliwości, stały dochód i opcje rozwoju. I móc ścigać, oraz mordować tych, którzy przypominali mu o straconej rodzinie.

- You`ll be the hero of the neighborhood, nobody knows that you've left for good. You're in the army now, oh, oh, you're in the army now. Smiling faces as you wait to land, but once you get there no one gives a damn. You're in the army now, oh, oh, you're in the army now. - Wciąż rozmyślał o tym, do jakiej grupy dołączył, ale nie wiele mógł teraz zmienić. Musiał poczekać i zobaczyć co z tego wyjdzie. Oby udało mu się zarobić na tym wszystkim. Teraz jednak trzeba było się skupić na czymś innym. Na tym, że wreszcie dotarł na miejsce i znalazł się w rejestracji rozglądając się z wyraźnym zaciekawieniem.

- Hand grenades flying over your head... Missiles flying over your head, if you wanna survive get out of bed... You're in the army now, oh, oh, you're in the army now. - Stał przez dłuższą chwilę paczając na to co się dzieje w tym pomieszczeniu, przyglądając się zarówno pracownikom, jak i interesantom. Wreszcie jego wzrok skupił się na dwóch osobnikach, jednego wyglądającego na saiyanina, drugiego będącego ewidentnie typowym przedstawicielem nameczańskich ukesiów, którzy męczyli właśnie jedną z pracownic. Chłopak przekrzywił głowę przysłuchując się im i zastanawiając się kiedy też oni skończą swoje interesy, wreszcie jednak zdecydowanym krokiem skierował się w ich stronę.

- Przepraszam Panów dosłownie na momencik. - Rzucił do nich szybko i zaraz odwrócił się z ciepłym uśmiechem do rozmawiającej z nimi kobiety.

- Hej... - Zaczął myśląc równocześnie o tym jakie cycki miała owa urzędniczka i o tym, że chętnie by się do nich dobrał.

- Nie chcę Pani przeszkadzać, ale czy mógłbym prosić o jakiś wniosek, czy formularz do wypełnienia a dotyczący chęci zgłoszenia się do służb porządkowych? Ja bym sobie gdzieś po cichu go wypełnił a w tym czasie Pani w spokoju by mogła skończyć z tymi tutaj Panami. - Kontynuował, nadal uśmiechając się przyjaźnie i starając się, aby ton jego głosu był miły. Doświadczenie w załatwianiu spraw w Ziemskich urzędach podpowiadało mu, że jeśli on będzie uprzejmy, miły, ewentualnie będzie cechowało go poczucie humoru i pewna, chociaż z granicami, doza flirtu, to te mające wszystkich dość panie również staną się miłe i bardziej pomocne. Zawsze jednak istniała szansa, że tym razem trafi na nieco inny okaz, no ale mówi się trudno...
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Nie Gru 09, 2018 6:35 pm
Naglę jego seksowne zaloty przerwał jakiś głosik. Saiyanin zamknął prawe oko i odwrócił głowę spoglądając na osobę która przerwała mu rozmowę. Ujrzał nieco niższego mężczyznę, przeciętnej urody, no... może nie przeciętnej, ale na pewno brzydszego od Astro Lorda....

-Dziękować panie narrator ♥️- ekhem.... więc jak już mówiłem był nieco brzydszy od Cor'a, miał przeciętną posturę i nie wydawał się umięśniony, choć pozory mylą. Miał krótko obcięte włosy, z intensywną grzywą w nieładzie, zaś baczki były wygolone. Saiyaninowi rzuciły się w oczy błękitne oczy i dziewiczy wąsik pod nosem.

-Hm... ziemianin huh? - Pomyślał.

Po chwili odwrócił się szybko w stronę Evana, a następnie z powrotem do obcego kwitując:

-Jakie tam z nas pany? Ten za mną to chyba wioskowy chłopczyk, a ja cóż to znany poszukiwacz skarbów Astro Lord, pewnie o mnie słyszałeś, a jak nie, to zapamiętaj to imię, przyda ci się szczególnie jak będziesz potrzebował pomocy przy zleceniu lub transportu kosmicznego. - Mówiąc to wypiął dumnie pierś jednocześnie wskazując na swoją twarz kciukiem.

Po chwili zrobił odrobinę miejsca obcemu przesuwając się na bok. I bez słowa kiwnął głową do "człowieka?" w kierunku recepcji dając mu znać żeby śmiało załatwił swoją sprawę. Cor oparł się plecami o blat i obserwował w milczeniu Evana, zastanawiając się nad kolejnymi krokami jakie mogą podjąć.

OOC:

*kursywa to myśli

Evan
Evan

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Wto Gru 18, 2018 3:59 pm
Spojrzał na nowego jego mościa i w milczeniu kiwnął głową na powitanie. Nie bardzo wiedział co myśleć o całej tej sytuacji, stresował się myśląc iż naprawdę ma  powiedzieć gdzie znajduje się jego miejsce zamieszkania. I choć gniew na chwilę go opuścił to nie zamierzał tracić czujności. Zawsze może iż okazać iż coś pójdzie nie po ich myśli. Przyjrzał się "nowemu" przez chwilę po czym cofnął się kilka kroków do tyłu robiąc mu miejsce. Kiedy wysłuchał kobiety ręką ujął podbródek zastanawiając się co dale. Pociągnął Astro Lorda bardziej na bok tak by nowy ich nie mógł podsłuchać.
-Co teraz? Skoro to prawda to Armonic dalej jest niewolnikiem u Chanchelingów, nie sądzę by szukanie go na własną rękę było dobrym pomysłem, bo jesteśmy na terenie wroga. Choć może uda nam się dowiedzieć czy dalej żyje... Choć dalej nie jestem pewny do całej tej sprawy co o niej myśleć - rzekł do Astro Lorda z zmieszaną miną. Cała ta sprawa jest bardzo stara i nie sądził, że Armonic dalej żyje. Ich rasa żyje długo, ale oni też w końcu umierają z starości. A drugiej strony, mogła to być jakaś podpucha z strony Allada? Nie, to niemożliwe żeby wysłał ich na teren wroga bez żadnych wskazówek. Nie mógł w to uwierzyć, ale im dłużej myślał tym bardziej był przekonany iż była to prawda.
-A jeśli... Armonic nie żyje... To co wtedy zrobimy? - dodał dużo ciszej po chwili. Pójście tutaj w takim razie to była stratą czasu.

Al
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Czw Gru 20, 2018 2:13 am
Wpatrywał się w oczy recepcjonistki, robiąc kocią minę, próbując ją oczarować, gdy nagle coś szarpnęło go na bok. Saiyanin stracił równowagę na ułamek sekundy krzycząc:

-GOD DAMMIT!

Po kilku chwilach połapał się iż Evan miał pilną sprawę do jego osoby, tudzież zabrał go na ubocze by coś przedyskutować. Z dokładnością i skupieniem wsłuchiwał się w słowa Nameczanina. Poruszonej kwestii towarzyszyło marszczenie brwi i czoła w wykonaniu mężczyzny. Gdy Evan skończył mówić, Cor przez kilka chwil stał w milczeniu nic nie mówiąc, jego mina była skupiona i pozbawiona emocji. Minęła może minuta, gdy Saiyanin wziął głęboki wdech i wypowiedział się na temat sprawy:

-Technicznie rzecz biorąc, jest zarejestrowany jako niewolnik, co znaczy że jest w ich rękach i najpewniej żyje inaczej nie byłoby go na tej liście, bądź byłby uznany za martwego. Wiemy już że żyje to już jakiś krok. Spróbuję coś wycisnąć więcej na jego temat, może przynajmniej będziemy mieli wskazówkę gdzie szukać. Wspomniała o jakimś ugrupowaniu o nazwie "Sztylety" bardzo możliwe że są na usługach rządu imperium, tudzież mają pewne uprawnienia, których nie posiadają zwykli najemnicy. Zakładam że dowiedzenie się ogólnych informacji na ich temat raczej nie zapewni nam niechcianego towarzystwa.

Skończywszy mówić, czekał na odpowiedź Evana, w międzyczasie bacznie obserwując obcego, czy skończył już załatwiać swoją sprawę.

Evan
Evan

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Sob Gru 22, 2018 1:02 pm
-Brat Armonic jest niewolnikiem, ale nie wiemy czy żyje. Ja nie wiem czy żyje. A po drugie mówiła o sztyletach. I był przez nich ścigany - rzekł na spokojnie. Starał się połączyć wszystkie możliwe wątki w jedną całość. A teraz to wszystko mu pasowało. Zebrali tak dużo informacji jednak to dalej nic im nie dawało, żadnej poszlaki gdzie brat Armonic mógłby się znajdować. Co powodowało u Evana frustrację. Astro Lord po chwili rzekł podobne słowa co niego co mu nie umknęło. Więc niby jakiś trop już mieli, ale to wciąż za mało.
-To co teraz? Drążymy jakoś ten temat? Bo nie wiem czy poszukiwania na własną rękę będą dobre - dodał po chwili marszcząc mocno swoje brwi. Ciężka decyzja.

NPC.
NPC.

on Sob Gru 29, 2018 11:17 pm
Urzędniczka w rejestracji już zawiesiła oko na Astro Lordzie, gdy na horyzoncie pojawiło się dużo młodsze „Ciacho”. Wytarła krew spod nosa o rękaw.

- Muszę sama wpisać do komputera. Imię, nazwisko, wiek, pochodzenie… orientacja seksualna… - Przy ostatnich dwóch słowach rzuciła na niego ukradkowe spojrzenie. – Przydałyby się też… - podrapała się po nosie. - … wymiary… żeby zamówić odpowiedni pancerz! – wytłumaczyła się szybko. – Do jakiej jednostki chcesz się dostać? Możesz iść do przybocznych Changelingów, oni zajmują się wykonywaniem misji wojskowych wyłącznie na zlecenie Changelingów, można w tej formacji zajść wysoko w hierarchii. A jeśli interesuje Cię szybka gotówka, możesz dołączyć do ugrupowania „Sztylety”. To są nasi „Sędziowie uliczni”, którzy pomagają dbać o porządek na ulicach Namek. Ewentualnie mógłbyś wesprzeć Changelingi w Bazie na stanowisku urzędniczym. Jak widzisz… brakuje nam ludzi i muszę się sama użerać z motłochem. - rzuciła spojrzenie na Evana.

Al
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Czw Sty 03, 2019 7:53 pm
Naglę głowę Matthiewa złapała ręka w bez palczastej rękawicy, po czym popchnęła zajmującego rejestrację petenta gdzieś na bok, czemu chyba towarzyszył dźwięk łamanego drewna i tłuczonego szkła.

-Z DROGI PĘTAKU MIEJSCE I CZAS ANTENOWY ZAJMUJESZ!

Saiyanin oparł się o ladę i spojrzał namiętnie na kobietę, oblizując się, a po chwili wziął wdech i kontynuował:

-Czy mogłaby pani powiedzieć coś więcej na temat sztyletów? Gdzie można się z nimi skontaktować? Złożyć dokumenty o zapisaniu się w ich szeregi etc? Byłbym bardzo wdzięczny.

W głowie Cor'a narodziła się nowa myśl. Skoro to ugrupowanie zapewnia szybki zarobek oraz ma dostęp do takich informacji, dołączenie do nich, nawet tymczasowe może być bardzo lukratywnym ruchem.

NPC.
NPC.

on Pią Sty 04, 2019 1:52 pm
- Sztylety sztylety… - zagderała recepcjonistka. – No tak, znajdziecie ich rekrutera w knajpie Pirates Cove. Taki ponury. Nazywa się Berd. A co do ugrupowania… ich przywódca jest Changelingiem i jest byłym wojskowym. To on stworzył to ugrupowanie. Oni wyszukują przestępców, zazwyczaj takich, na których nie ma zleceń, ale którzy powinni dostać karę. I przyprowadzają ich do nas. Wtedy dostają za to wynagrodzenie. A delikwent trafia na listę niewolniczą. Nie wiem, czy przyjmą was tak po prostu. – stwierdziła, znów oglądając ich od stóp do głów z lekkim niesmakiem. – Głupi nie są. I byle kogo nie zatrudniają.

Al
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Sob Sty 05, 2019 2:02 pm
Astro Lord wsłuchał się dokładnie w podane mu informacje, wygląda na to że jednak zapowiada się ciekawa wycieczka. Obejrzał się za siebie i spojrzał na Evana, przyglądając się jemu jego oczy się rozszerzyły, usta wykrzywiły do dołu a on sam wzruszył ramionami. Odwróciwszy się ponownie do kobiety wyszczerzył do niej zęby zamykając lewe oko.

-Junkerzy to nie byle kto! O to niech sobie pani pięknej główki nie zawraca, to już mój problem. W takim razie ostatnie pytanie i nie zajmuję pani cennego czasu. Wie pani gdzie znajduje się wspomniana knajpa?

Naturalnie w swojej wypowiedzi mówił tylko o sobie, Evana znał za słabo by móc się na jego temat wypowiedzieć. Przynajmniej mieli jakąś poszlakę, która popchnie ich nieco do przodu z celem. Cor podrapał się w podbrzusze, gdyż coś go zaswędziało.....

Po chwili kątem oka zauważył na ladzie karteczkę z opisanym adresem i sposobem dotarcia do wspomnianego miejsca. Sayianin chwycił kartkę śmiejąc się i dziękując skromnym i kulturalnym ukłonem. Zbliżył się do Evana i klepnął go w ramię:

- Chodź czas złożyć wizytę sztyletom, jesteśmy bliżej celu- po czym ruszył powolnym krokiem do wyjścia.

OOC:

Zmodyfikowałem posta, zważywszy, że Vulfi poprosiła bym napisał w knajpie.

ZT do -- > Pirate's Cove

Evan
Evan

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)