Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC
Liczba postów : 1181
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Klub muzyczny

on Nie Kwi 08, 2018 2:57 pm
First topic message reminder :


Miejsce jak z dawnej epoki. Z małą sceną, gdzie muzycy wciąż raczą uszy melomanów smakowitym jazzem, długim barem z rozmownym barmanem oraz mnóstwem okrągłych stolików. Życie kwitnie tutaj od wieczora do białego rana. Lokalizacja sprzyja prowadzeniu rozmów biznesowych, spotkaniom towarzyskim, czy też zalewaniu swoich żali w akompaniamencie wyszukanej, muzycznej wirtuozerii. Obiekt położony w piwniczkach ma stałą klientelę, skupiającą wokół siebie osobników różnych ras, o wyszukanym guście. Najęci ochroniarze skutecznie ucinają zawczasu wszelkie konflikty.

______________________NPC.
Liczba postów : 2306
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Klub muzyczny

on Wto Lip 10, 2018 1:53 pm
To był trudny dzień dla Kanade. Najpierw dzień spędzony w korporacji, potem druga zmiana w klubie muzycznym. I jeszcze cała ta historia z obcą Saiyanką. Całe szczęście ta opuściła już lokal, a uratowana dziewczyna mogła zaplanować resztę dnia dla siebie. To znaczy… mogłaby, gdyby nie wiadomość, jaką właśnie otrzymała na prywatny scouter:

Od: Pan Prezes Koiro
Do: Kanade
Termin: Dziś godzina 20:00
Miejsce: Exclusive, Centrum miasta
Załącznik: Wejściówka VIP
Treść: Załóż coś eleganckiego. SO na zakup odbierz z banku SO z mojego konta, numer: 666 69. Zamów sobie taksówkę na mój rachunek. Nie narób mi wstydu. Policz jako nadgodziny do odbioru albo do wypłaty.
Koiro


Wiadomość nie przewidywała odmowy i z tym Kanade oczywiście musiała się liczyć. Miała około 3 godziny czasu na zakupienie czegoś odpowiedniego oraz odświeżenie się. Spóźnienie mogłoby zostać źle odebrane. Nie wiedziała wprawdzie, co to za okazja, ale wiedziała, gdzie ma się udać, co powinno dać jej do myślenia.

---

Każdy post to 15 minut. Masz więc 12 postów do realizacji spraw, albo inaczej spóźnisz się lub przyjedziesz spóźniona.

POWODZENIA!
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 700
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
1000/1000  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Klub muzyczny

on Czw Lip 12, 2018 12:36 am
Godziny miały smak pełen goryczy i były podobne do piwka, które wprowadza zamęt w głowach wielu klientów. Czuła się odurzona całą sytuacją, w romantycznych marzeniach pragnąc, żeby pojawił się ktoś… Ktoś jak książę ratujący ją z wieży niebezpiecznych sytuacji. Taka osoba mogłaby złapać ją za dłoń, objąć ją ciepłem i dać wrażenie, że już wszystko dobrze, jest bezpieczna.
Zamiast wybawcy pojawiła się jej wielka towarzyszka – adrenalina, zawsze podążająca śladem jej kroków tym pozornie zwyczajnym życiu zwykłej, ułożonej obywatelki nowego świata. Wkradła się ona niepostrzeżenie, jak zawsze, przynosząc wiadomość do jej różowego scoutera mającego formę uroczej puderniczki. Również jak zawsze zrobiła swoje, przyczyniając się do nadludzkich wyczynów całego organizmu. Zmęczenie zniknęło, przykryte nową mobilizacją.
-Exclusive! Kocham cię szefie!- krzyknęła z radości i niczym nastolatka podskoczyła w radości, co dla niewprawionej w chodzeniu na obcasie osoby mogłoby okazać się kontuzjogenne. Słyszała wiele o tym miejscu, w ambicjach widząc się jako vip na rozłożystej loży dla goszczącej w lokalu elity. Chciała być na szczycie i mieć znaczenie w świecie biznesu, obracać się w bogactwie i luksusie. Co prawda nadal szła do pracy, ale był to przedsmak jej marzenia.
-Raj mógłbyś zrobić kubek kawy na wynos?- wyłoniła się zza zaplecza i poprosiła barmana o przysługę. Nie było to nic wielkiego, a pracownicy klubu mogli częstować się smakowitą, ziemską kawą. Nie zakładała odmowy i nawet nie czekała na odpowiedź, bo czas to pieniądz, a i tego i tego nie miała zbyt wiele.
Mogła zaoszczędzić sporo czasu, na zapleczu był prysznic, z którego już po chwili korzystała, a w swojej szafce, wyłożonej purpurową, miękką skórką, posiadała potrzebne kosmetyki oraz zastępczą parę rajstop. Dzięki świetnemu zorganizowaniu nie musiała wcale wracać do mieszkania. Pędzle czyniły cuda na jej buzi, uwypuklając atuty i kryjąc mankamenty. Już wkrótce usta błyszczały soczystą czerwienią, a rzęsy trzepotały zalotnie. Lubiła swoją prezencję, o którą od lat dbała poprzez pracę nad sylwetką i zdrowe odżywianie. Również tego dnia czuła zadowolenie z samej siebie. Była sexi, ze świadomością prezentując egzotyczny urok połączony z poczuciem najwyższej klasy. Wybiegłaby z klubu, biorąc po drodze kawę, ale nie łatwo biegać w tak opiętej sukience i wysokiej szpilce. Poza tym damie nie wypadało. Zamówiona scouterem taksówka powinna już czekać przed drzwiami.
-Jesteś najlepszy, buźka!- rzuciła zamiast klasycznego "dziękuję", biorąc swój kubek i całując barmana w polik. Robiła tak czasami, nigdy się nie bała dotyku i umiejętnie z niego korzystała dla kolejnych celów, bądź też dla budowania relacji. W głowie miała już tylko Exclusiv i podniecenie wywołane jej wielką miłością – zakupami na koszt szefa.
-Do centrum handlowego proszę.- zdradziła kierowcy cel swojej podróży.

ZT --> Centrum handlowe
avatar
Vvien
Liczba postów : 1207
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
1510/1510  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Klub muzyczny

on Wto Lip 17, 2018 8:36 pm
- Bawisz się dobrze stara jagodo? - Spytała trzymając zakładnika kurczowo, jak próbowała przeciąć kolejną z ciemnych uliczek. -Hyp - Przeskoczyła parę koszy na śmieci tym samym rozrzucając je po ciasnej alejce. Wiedziała, że daleko nie zajdzie i nikt z pomocą jej nie przybędzie. To była kwestia czasu, jak zablokują jej drogę ucieczki. Raz jeszcze skręciła i zaczęła szukać metody, jak z ciemnej uliczki uciec na dach. Poszukiwała schodów, czegokolwiek, gdzie mogła by przejść na bardzo otwartą przestrzeń. Im mniej dróg wyjścia, tym gorzej było dla niej.
- Jak przestaniesz się wiercić to przeżyjesz, a oni zostawią mnie w spokoju to i mniej powodów myślenia dla ciebie o marnym końcu. - Nie uśmiechnęła się, powiedziała to już oschlej i nie czuć w niej było pozytywnej woni, jak za pierwszym spotkaniem.
- Dotrzymuje słowa. -

______________________

Know your place:


Know your place! Again!:


avatar
NPC.
Liczba postów : 2306
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Klub muzyczny

on Sro Lip 18, 2018 2:24 pm

______________________


Sponsored content

Re: Klub muzyczny

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito