Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
NPC
NPC
Liczba postów : 1212
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Klub muzyczny Empty Klub muzyczny

on Nie Kwi 08, 2018 2:57 pm
Klub muzyczny Jazz_bar_by_javieralcalde-d3d6txa

Miejsce jak z dawnej epoki. Z małą sceną, gdzie muzycy wciąż raczą uszy melomanów smakowitym jazzem, długim barem z rozmownym barmanem oraz mnóstwem okrągłych stolików. Życie kwitnie tutaj od wieczora do białego rana. Lokalizacja sprzyja prowadzeniu rozmów biznesowych, spotkaniom towarzyskim, czy też zalewaniu swoich żali w akompaniamencie wyszukanej, muzycznej wirtuozerii. Obiekt położony w piwniczkach ma stałą klientelę, skupiającą wokół siebie osobników różnych ras, o wyszukanym guście. Najęci ochroniarze skutecznie ucinają zawczasu wszelkie konflikty.

______________________


Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1510/1510Klub muzyczny R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Nie Kwi 08, 2018 7:55 pm
Zaczesała włosy lewą dłonią wchodząc do klubu muzycznego. Włóczyła się po mieście bez celu póty nie dostanie dalszych informacji od gangu, ale nie musiała tego czynić w najciemniejszych melinach tak wielkiego miasta. Szeroko rozwarła oczy i niezadowolonym spojrzeniem przyjrzała się różnorasowej maści bywalców. Z pewnością rzucił im się jej wyszukany i pruderyjny głos, ale mateczka nie zamierzała niczego zmieniać. Podeszła do baru ze swobodą i wspięła się na jedno z obrotowych krzeseł. Machnęła parę razy ogonem, choć niezbyt energicznie i walnęła o ladę ze słowami;
-Bartender, podaj whi...whisky - zastanowiła się, czy dokładnie wymówiła ten lekki alkohol, jakim to się rozkoszował Magnent. Stary towarzysz ich zbójeckiej grupy, który jeszcze niedawno utracił rękę. Teraz zapewne szlaja się pośród portowych rubieży w jakiejś spelunie i udaje weterana wojskowego, aby tylko jakaś swawolna laska zwróciła na niego uwagę. Wiele razy do niej zarywał, ale zwykle słyszał sławetne i zdecydowane nie. Nowy zespół pojawił się na scenie, zerknęła na grupkę zwierzopodobnych bytów o różnych, jakże dziwnych instrumentach muzycznych. Jeden dmuchał, jeden chuchał, a inny palcami stukał w białe kości wielkiego urządzenia. Melodia była przyjemna, choć niezmiernie melodramatyczna, jakby przepływało przez nie cierpienie i brzmienie życia codziennego.
-Ciekawe co u niego - zaczęła bawić się wypełnionym kielonem, jaki to podrzucił barman. Kontent się nie rozlał, ale było niezmiernie blisko z każdym muskaniem palcem po krawędzi kielona.
-Brąz w płynie, prawie jak stary metal - w końcu chwyciła i wlała w siebie dziwny alkohol. Lekko się wzdrygnęła i odetchnęła, nie tego się spodziewała, ale kiepska była w tych trunkach. Oparła głowę o rękę, a łokieć o ladę. Przyglądała się smętnemu wyglądowi wilczej zgrai co to wyciskała z siebie siódme poty...tylko i wyłącznie dla muzyki.
"Jest tu spokojnie chociaż, tego potrzebowałam"

______________________

Know your place:

Klub muzyczny 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Klub muzyczny De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Klub muzyczny 12
Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1000/1000Klub muzyczny R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Nie Kwi 08, 2018 9:31 pm
Pracowała tu bardziej dla idei niż skromnego zarobku. Lubiła nawet nosić strój pokojówki, który wydawał jej się bardzo kobiecy i elegancki. Nie miała nic przeciwko temu, że robiła właściwie wszystko, co trzeba było zrobić. Raz była kelnerką, żeby za chwilę wrócić na scenę. Te parę dźwięków, które wybrzmiewały z instrumentów, dawały jej poczucie, że jest w domu. Jej miejsce było tam, gdzie jej dźwięki, gdzie mogła przenieść się za pomocą sztuki.
Przychodziła więc po jednej pracy w corpo, żeby po chwili odpoczynku zacząć kolejną pracę. Przyjemniejszą, ale taką, która nie pozwalała na stabilne życie w przyszłości. Zrzucała biznesową garsonkę, poprawiała makijaż, dodała trochę tuszu dla bardziej kuszącego spojrzenia i oddawała się swoim nimfom. Była tutaj dość samotna na Namek, stęskniona za Ziemią, ale to tutaj codziennie zaciskała zęby w walce o przyszła karierę. Marzyła żeby stać się szanowaną negocjatorką, osobą zapraszaną na bankiety, wożoną na tylnym siedzeniu limuzyn. Wiedziała, że ma to coś, co pozwoli jej wejść pewnego dnia na szczyt. Nie była jednym z wojowników, była bardziej jak te damy w opresji, potrzebujące swego rycerza. Jednak sama dbała o swój los, wykuwając codziennie kolejne grosze, żyjąc godnie i nie mieszając się w kłopoty, zyskując zaufanie swojego szefa, muzyków w miejscu, które stało się jej schronieniem i azylem.
Siedziała teraz w swoim uniformie pokojówki za klawiszami pianina i łapała wspólny język z resztą zespołu. Nie potrzebowali słów, zaczęło się kwintą, żeby za chwilę wejść w septymę. Poczuli te zjawisko, łącząc się w jeden organizm. W krótce reszta towarzystwa pozwoliła jej na solo, aby przez około minutę mogła opowiedzieć swoją historię. Wykorzystała to z wdzięcznością i już po chwili wrócili do tematu.
Przez ten czas była w pełni sobą, ale musiała ochłonąć i wrócić do realnego świata. Wstała więc i zabrała tackę kelnerki, oczyszczając stoliki z pustego szkła. Uśmiech nie schodził z ust. Czekała na to cały dzień, w pracy obmyślając którędy powędrują jej palce, gdy już siadzie za klawiaturę. Rzuciła ostatnie rozkochane spojrzenie na scenę, po czym powędrowała do blondwłosej klientki, która zasiadła przy barze.
-Dobry wieczór. Czy mogę coś jeszcze dla pani podać?- zapytała melodyjnym głosem i zaprezentowała tak miłą obsługę, jakiej osoba z zewnątrz mogłaby oczekiwać. Jej falbanki zakołysały się, a kosmyk białych włosów został schowany za ucho ruchem dłoni, pokazując pełny uśmiech różowych ust. Trwała w oczekiwaniu, gotowa odejść równie dyskretnie w momencie gdy klienta sobie tego zażyczy.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1510/1510Klub muzyczny R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Nie Kwi 08, 2018 9:49 pm
-Daj jeszcze jedno - rzekła do barmana skromnie rzucając kątem oka na scenę. Wtedy dostrzegła młodą dziewczynę, która z pasją przykleiła się do największego z instrumentów. Melodia wydawała się krucha, a jeśli niosła ze sobą jakąś historie, to saiyanka zupełnie nie mogła zrozumieć. Na pewno przykuło ją oddanie względem grającego urządzenia. W rodzinnej wiosce to poza barabanami z rzadkością dało się cokolwiek innego usłyszeć, ale na mateczkę czochrającą przy stole męża podniebienie, grali wspaniale i również oddanie. Zwróciła się ku ladzie i wypiła kolejnego głębszego, tak to starczy już na dzisiaj. Nawet bywalec za lady serwujący gościom drinki zachęcał do kolejnego.
-Starczy - burknęła nieznacznie i zakręciła się na krześle słysząc głos nowej nieznajomej. No tak, nawet najbardziej spokojny bar z egzotyczną muzyką musiał mieć swoją najukochańszą ladacznice. We wszystkich barach, knajpach i spelunach musiała się takowa znaleźć. Bez niej rzesza Panów musiałaby się borykać ze znużeniem wypijania kolejnych trunków, a i muzyka kiedyś się kończy. Kobiece piękno zawsze będzie trwać wieczne, nawet w tej frywolnej kiecce mogła dostrzec, że z rzadka ćwiczyła. Zerknęła na nią od góry do dołu, choć jej mina wydawała się nieprzyjazna, a błękit oczu mógł wypełnić ladacznice pełną surowości.
-Czy w tych klubach serwują coś do jedzenia? - Spytała ją przyjaźnie, właściwie nie dostrzegła jakiegokolwiek jedzenia w klubie. Wszyscy pili i dysputowali, ale talerze wydawały się niezmiernie puste.
-Nawet nie zauważyłam, ze to już wieczór - odsunęła pustego kielona i ponownie spojrzała na ciemnoskórą dziewoje. Rozwarła szerzej oczy, jak kielon błyskawicznie zniknął. To się na swój sposób nazywało profesjonalną obsługą, trunki pojawiają się i znikają...tak samo puste szklaneczki.

______________________

Know your place:

Klub muzyczny 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Klub muzyczny De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Klub muzyczny 12
Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1000/1000Klub muzyczny R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Nie Kwi 08, 2018 10:27 pm
Nie zawsze było lekko, zdarzało się, że musiała podejść do kogoś, do kogo inni bali się odezwać i jednocześnie musiała być na tyle dyskretna, żeby nie wywołać względem siebie wrogości. Była oceniana wielokrotnie przez większość gości, nieliczni byli w stanie dostrzec coś mistycznego, gdy występowała na scenie, a dużo odbiorców spoglądało na nią jak na zwykła hostessę. Starała się trzymać swój wysoki poziom standardów względem własnej pracy i zazwyczaj to starczyło.
-Mamy tylko przekąski i parę drobiazgów na ciepło. Mogłabym polecić tosty i frytki, ale to może być zbyt skromne…- ogon zdradzał pochodzenie, a każdy kto chodził do szkoły wie jak dużo potrafią przyjąć saiyańskie żołądki. Zawstydziła się gdy zrozumiała, że jej słowa mogły być odebrane jako przytyk rasowy. –Mamy tez cipsy o różnych smakach, albo paczki landrynek. Niestety nie prowadzimy tutaj kuchni, więc pozostają tylko takie drobiazgi.- zdołała ukryć tackę z brudnymi naczyniami za ladą, starając się zrobić to tak płynnie, żeby nie skupiać tym uwagi gościa.
-Rzeczywiście na Namek nie łatwo zorientować się jak szybko mija czas, ale mam nadzieję że spędzi pani u nas miłe chwile.- Uśmiechnęła się życzliwie i nienachalnie. Stwarzała wrażenie osoby, która jest zadowolona z tego co robi i rzeczywiście była. W przeciwieństwie do ekspedientek, była pełna czegoś w rodzaju godności, z duża starannością o okazanie rozmówcy maksymalnego szacunku i empatii.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1510/1510Klub muzyczny R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Pon Kwi 09, 2018 6:04 pm
-Brakuje kuchni, brakuje kucharza, no nie dobrze - odburknęła słuchając marnej propozycji ekspedientki. Uderzyła o ladę będąc niezadowolona z tego faktu, a lekki uśmiech nabrał zobojętnienia. Zamyśliła się przez chwile po czym dodała niewzruszenie.
-Gotowałam dla czworga dania, że aż brzuszki pękały moim pociechom. Pomyśleć, że taką prostotę nie można zastać w tych miastach, jak dogodny posiłek - uśmiechnęła się i lekko przymrużyła oczy. Nie była pewna, czy właśnie coś nie schowała za ladą, a wystarczyło jedno machnięcie ogona by przekonać się co to mogło być.
-Dajcie te tosty i frytki, bo trunki to się nie wlewa na pusty żołądek. To nie zdrowe i zabawa szybciej przemija - pouczyła ją mając na uwadze, że przyjmie do siebie tą jakże cenną radę. Machnęła parę razy ogonem i oparła podbródek o lewą rękę. Ladacznica próbowała najwyraźniej wyróżnić się spośród tłumu, ale dla niej każda kobieta pracująca w spelunach to dziewka do dodatkowego towarzystwa.
-Masz skórę, jak ciemne saladańskie trufle. Również myślałam o jakiejś zmianie, może przefarbuje sobie ogon na odcień moich włosów hym? - Spytała krzywo się na nią patrząc, jakby to właśnie od kelnereczki oczekiwała odpowiedzi. Znowu uśmiech przemknął przez saiyańskie, ostro zarysowane usta i rzekła do siebie nie dowierzając. - Te kluby to naprawdę biedne, jedzenia nie mają. Dajcie mi fartuch, składniki to ja tu was wszystkich bym wykarmiła.

______________________

Know your place:

Klub muzyczny 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Klub muzyczny De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Klub muzyczny 12
Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1000/1000Klub muzyczny R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Wto Kwi 10, 2018 5:59 pm
Oczy Kanade stały się bardziej roześmiane. Prostolinijność kobiety pochodzącej z Vegety była uderzająca. Bez żadnej retoryki, mówili co myśleli, byli zdecydowani w wrażaniu swojego zdania i pełni poczucia bezkarności. Nawet teraz, gdy nie są już najpotężniejszą rasą, a świat nie daje się zastraszyć przez same mięśnie.
-Tak, jest dużo osób, które potrafią gotować, ale lokal nie posiada odpowiedniej koncesji.- udzieliła krótkiego wyjaśnienia, ale wolała szybko doprecyzować co się z tym wiąże. –Trzeba by było opłacić badania medyczne, otworzyć się na kontrolę przechowywania zapasów żywności, zarejestrować kolejną usługę. To bardzo skomplikowany proces, a gościom zazwyczaj wcale nie zależy na stołowaniu się u nas. Raczej karmią się dźwiękami i trunkiem.- Na padzie ukrytym pod tacką wystukała zamówienie na tosty i frytki, tuż po tym jak saiyanka o nie poprosiła. Zamówienie dotarło do zaplecza i już za chwilę wyskoczył jej komunikat, że może podać gotowe danie. Ukłoniła się i na chwilę zostawiła gościa, a za moment już niosła w jej stronę pachnące pyszności.
-Tosty z frytkami dla pani.- zakomunikowała radosnym głosem, stawiając przed nią talerze, sztućce i sosy. Gdy już spełniła kelnerski obowiązek, przeszła za ladę, gdzie czekało trochę szkła do wytarcia. Jej wzrok ukradkiem zerkał w stronę scen, a uśmiech ukazywał jak bardzo jest nią zainteresowana.

Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1510/1510Klub muzyczny R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Wto Kwi 10, 2018 8:41 pm
Spojrzała na głodowe racje, jakie otrzymała od klubowej ladacznicy i nie mogła się nadziwić, że tak trudno jest w tych stronach załatwić cokolwiek. Wszystko to kwestia odpowiedniego nastawienia i wzięcia się do roboty. Postaw cel, zrób to, innej opcji nie ma.
-Czyli dajecie ludziom głodowe porcje i miejsce do wypłakania się ze swoich smutków? To może powinna to być płakalnia, a nie klub - ze spokojem mówiła, choć bardziej do siebie bo najwyraźniej jej rozmówczyni w końcu przypomniała sobie o dodatkowych obowiązkach. Chwyciła za garść frytek i wrzuciła je do rozdziawionych ust, nie interesowała się sosami, ani nawet solą. Tylko tłuste ziemniaczane pałeczki lądowały do jej brzucha i nic poza tym. Tosty zostawiła na koniec, ale tak dziwne pieczywo to chyba było pieczone z ziaren ocalałych po zniszczonych żniwach.
"Gdzie oni się podziali, czyżby dzisiaj miał być fajrant? Od paru dni nie miałam już kontaktu" zamyśliła się i pognała wzrokiem za trufloskórą. Następnie na scenę muzyczną, gdzie miała swój krótkotrwały debiut na drewnianym i wielce skrzywionym pudle ze białymi zębiskami i ponownie do niej wróciła.
-Zamiast się patrzyć na scenę, po prostu tam wejdź i graj dalej. Mam kogoś stamtąd wyrzucić by zwolniło się miejsce?-

______________________

Know your place:

Klub muzyczny 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Klub muzyczny De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Klub muzyczny 12
Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1000/1000Klub muzyczny R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Czw Kwi 12, 2018 7:36 pm
Zrobiła się zakłopotana, tak jak potrafią być zakłopotani pracownicy lokalu, w którym pojawił się problematyczny klient. Nie mogła nic z tym zrobić, a nawet nie czuła się na tyle silna żeby ochrzanić kogoś tak pewnego siebie. Spojrzała przepraszająco na kolegów z muzycznego świata, nie wiedząc jak wytłumaczyć im takie zachowanie. Czemu nikt z ochrony nie reaguje? Pewnie stoją przed wejściem i pilnują, żeby nikt problematyczny nie wszedł do klubu, ale to się już stało!
-Nie! Nie wolno postępować w taki sposób…- zareagowała na słowa rozmówczyni gwałtownie, ale brakowało w tym siły i stanowczości. Zwyczajnie była dość nieśmiała i na tyle krucha, aby nie pyskować względem osób, które manifestowały swoją siłę, czy mocny charakter. Szczerze mówiąc to czuła się dość bezradna, miała jedynie swoją empatię i osobisty urok w stosunku do siły mięśni i mocnych charakterów u osób pozornie potężniejszych.
-Jaką formę płatności pani preferuje? Zamknąć już rachunek?- musiała zmienić temat i miała szczerą nadzieję, że za chwile nie będzie awantury. Podała paragon na 30 jednostek smoczego oddechu. –A teraz proszę mi wybaczyć.- odeszła szybko na zaplecze, gdzie mogła założyć własne ciuchy. Kończyła zmianę jako kelnerka i mogła schować do szafy uroczy strój pokojówki. Uśmiechnęła się widząc go na wieszaku. Lubiła go, był taki słodki i podkreślał to, jaka naprawdę jest, ale wcale jej to nie przeszkadzało. Teraz mogła znów wyjść na salę już prywatnie, w ulubionej dopasowanej spódnicy, opiętej bluzce, luźnej narzucie w formie żakietu i sandałkach na cieniutkiej szpilce. W biegu poprawiła szminkę i wróciła do barmana, zamienić kilka uprzejmości. U niego też zostawiła swoją torebkę.
MGj
MGj
Liczba postów : 97
Data rejestracji : 07/11/2016

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Pon Kwi 16, 2018 9:13 pm
Kanade już zmierzała w stronę Sali, by dołączyć jako zwykły klient, gdy poczuła na swoim ramieniu dotyk czyjej dłoni oraz znany sobie przyjemny zapach drogich, męskich perfum.
- Kanade… - odezwał się aksamitny głos.
Kobieta odwróciła się i zobaczyła właściciela lokalu, Pana Virtutti.
Był to bogacz, mężczyzna z niezwykłą klasą i miękkim kręgosłupem moralnym. Zawsze w modnym garniturze i z zabójczym uśmiechem. Bywał w lokalu rzadko, ale gdy już bywał, to trudno go było nie zauważyć. Pewne grupy Pań przychodził do klubu tylko po to, by przy odrobinie szczęścia spotkać go przy stoliku.
Spoiler:

Klub muzyczny 8e0d2baf6305e960c47ed76200c3f56e
- Kanade, mam do ciebie gorącą prośbę. - rzekł, co świadczyło o tym, że kojarzył Kanade. Nigdy dotąd nie zamienił z nią nawet słowa, a jednak znał jej imię.
- Czy mogłabyś zostać dzisiaj chwilę dłużej na zmianie?
- położył drugą rękę na jej ramieniu. Miał poważną minę. - Chodzi o tę klientkę. - Wskazał wzrokiem w kierunku Lettruce, z którą Kanade jeszcze przed chwilą rozmawiała. - Mam co do niej poważne podejrzenia.

***

- Kto by ją chciał oglądać… - odezwał się starczy, roztrzęsiony męski głos. Przy stoliku obok Lettruce siedział mężczyzna, który na oko wyglądał na przedział wiekowy pomiędzy 60 a 90 lat. Po stroju można było wnioskować, że był tutaj stałym bywalcem, kimś obeznanym z towarzystwem tego typu kultury.
Spoiler:

Klub muzyczny 3c5419a0ade817b864235429790aa744
- …kiedy przy barze siedzi taka piękność! Te kształty wojowniczej bogini, te oczy jak dwa krystaliczne jeziora i atuty! - zachwalał, uśmiechając się lubieżnie. Podszedł do dziewczyny i wyciągnął rękę, by podała mu dłoń do całowania. - Mam na imię Bruce Willington. Jestem łowcą talentów. Szukam aktorki do głównej roli w nowym filmie, którego jestem reżyserem. Tytuł, to „Raziel, Królowa Saiyańska”. Pani jest moją nową muzą, nie ustąpię, dopóki nie zgodzi się Pani zagrać głównej roli.
Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1000/1000Klub muzyczny R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Wto Kwi 17, 2018 4:17 pm
Czuła się zrelaksowana i wolna, gdy pewna swojego stylowego wyglądu wracała na salę. Emanowała kobiecością, każdy ruch był subtelny i delikatny, jakby tańczyła krocząc. Jak typowa damulka z dobrego domu, miała w sobie lekkość, która teraz wpływała również na jej stan emocjonalny. Stres związany z uporczywą klientką i wręczonym jej rachunkiem został gdzieś poza nią.
Ale los miał dla niej inny plan. Gdy usłyszała swoje imię, odwróciła się przez ramię, pociągnięta dość atrakcyjnym tembrem głosu swojego szefa.
-Tak panie…- chciała dodać nazwisko, ale zanim zdążyła, przełożony pociągnął dalej temat, a jej wypowiedź zabrzmiała jak słowa niewolnicy, w pełni uznającej swoją niższą pozycję. Nie miało tak zabrzmieć, za co skarciła się w myślach, ale musiała przyznać, że pan Virtutti miał w sobie to coś i wcale nie była pewna, czy umiałaby się jemu oprzeć. Z jakiegoś powodu pochlebiało jej również to, że zapamiętał jej imię. Ponownie skarciła samą siebie, nie jest przecież jakąś łatwą nastolatką, która skacze wokół przystojniaka, tylko dlatego, ż zwrócił na nią uwagę. Miała swoją godność i znała swoją wartość, nie potrzebowała potwierdzenia jej przez innych.
-Cóż… Właściwie mogłabym, ale potrzebuję trochę zarobić. A co właściwie jest nie tak z tamtą panią?- oczywiście, że czuła problem, po pierwsze była saiyanką, po drugie była nieokrzesana jak to mieszkańcy Vegety, a po trzecie… Kanade się jej bała… Nie umiała sobie tego wyjaśnić, ale czuła się w porównaniu z nią krucha i bezradna, jak mała kicia wśród lwic w trakcie polowania.
-Co mam zrobić w razie problemów? Nie ma dziś ochrony?- prawdopodobnie znała odpowiedź, była taka sama jak w problemach administracyjnych w swoim korpo. „Użyj kreatywności”, tak jakby było to narzędzie ogólnie dostępne, które zawsze można wyciągnąć z szuflady. Wiedziała, że nie po to jest zatrudniona, żeby komunikować o problemach, tylko dawać rozwiązania. –No to ja wrócę się przebrać…- poszła już bez słowa i za chwile znowu była na Sali w uniformie.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1510/1510Klub muzyczny R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Wto Kwi 17, 2018 5:32 pm
-He? - Zdziwiła się, gdy mężczyzna zaczął się wypowiadać o jakiejś kobiecie ze wspaniałymi atutami. Staruch najwyraźniej znajdował się w innym świecie i tylko się przyglądał, raczej nikomu tego nie zabraniała. W końcu jaka w tym krzywda? Naprężyła delikatnie mięśnie i wywaliła do przodu klatkę piersiową z oschłym i nieempatycznym uśmiechem. Chyba jeszcze pamiętała, jak zrobić kobiecą pozę do złej gry, a ta wąsata parodia jazzowego bywalca może sowicie zapłaci. Nadal oczekiwała na swoich towarzyszy, ale raczej nigdy nie odmówiłaby szansie na zysk. Kwestia, czy gra będzie warta świeczki.
-To mowa o mnie? Ćwiczę regularnie Panie... - podała rękę do uciśnięcia, ale zamiast tego poczuła obślizgłe usta na dłoni. Lekko zniesmaczona otarła ukradkiem dłoń o najbliższą przechodzącą osobę, - Willington. -
Rozejrzała się uważnie wokół, a ladacznica najwyraźniej zniknęła w siną dal szarej codzienności. Machnęła ogonem energicznie i spojrzała na mężczyznę natchnionego jej wyglądem.
- Oczekuje paru osób, ale możliwe to jeszcze nie ten dzień. O jakiej sztuce mowa i jaka płaca? Sądząc po tytule to krew, walka i romans. Poza tym czemu Królowa ma imię po pieczywie? - Nie bez przyczyny określiła to jako sztuka. Traktowała wygibasy z telewizora jako następną formę aktorską, z resztą rzadko oglądała telewizje częściej zajmując się domem. Pamiętała ten porywisty romans potężnej wojowniczki i kościstego chłopca. "Moda na tysiąc ostrzy" telenowela kręcona na planecie słabeuszy, ale mogła przyznać, raz nawet łezkę uroniła, jak to komu łeb ucięli w imię uczuć. Też tak zaczynała, choć jej życie było dużo prostsze i nie wymagało ścięcia tak wielu głów. Tylko jednej najwyżej i to w przypływie złości.

______________________

Know your place:

Klub muzyczny 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Klub muzyczny De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Klub muzyczny 12
MGj
MGj
Liczba postów : 97
Data rejestracji : 07/11/2016

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Sob Kwi 21, 2018 4:33 pm
- O nadgodziny się nie martw - stwierdził Pan Virtutti zabierajac ręce i zbywajc tę myśl lekceważącym machnięciem dłoni. Zdawał się w ogóle nie zauważać zakłopotania u swojej pracownicy, lub też kompletnie je ignorował.
- Ochrona jest. Tak jak zawsze... ale obawiam się, że może nie wystarczyć. Widzisz... - przerwał na chwilę, by upewnić się, że nikt nie podsłuchuje. Na ich szczęście poza kilkoma paniami po drugiej stronie sali które z rozmarzeniem przyglądały się właścicielowi przybytku wszyscy goscie byli zajęci własnymi sprawami. -  Ona jest poszukiwana listem gończym. A z tego co dane mi było słyszeć już parokrotrnie udało jej się uciec z prób zatrzymania. Potrzebuję trochę czasu by zawiadomić strażę changelingów. Jakichś dziesięciu minut góra.
- Ale to dla ciebie nie powinien być żaden problem. Nieprawdaż? - dodał jeszcze gdy Kanade szła na zaplecze.
Gdy wróciła Pan Virtutti już zniknął z sali.

***
- Nie dość, że tak piękna to jeszcze domyślna - Willington usiadł na sąsiednim stołku dalej zachwalajac Lettruce. - Bezbłędnie trafiła Pani w sedno. Co zaś się tyczy imienia to nie jestem historykiem by zgłębiać tajniki wyboru imienia dla pociech w tamtych czasach. - oznajmił nonszalancko bawiąc się koniuszkiem wąsa.
- I jeśli Pani pozwoli zaprosić się do miejsca bardziej... stosownego do interesów to będziemy mogli omówić kwestię wynagrodzenia. I mam nadzieję, że uda nam się dojść do porozumienia. Co prawda za pierwszą rolę może nie być dużych pieniedzy, ale to tylko otworzy drzwi do kolejnych kontraktów. Kariera aktorska jest ci wręcz przeznaczona. Jeśli nie w tym konktretym gatunku to z całą pewnością w takim Pani walory zostaną z całą pewnościa docenione.
Następnie wstał ze stołka, a lubieżny uśmiech wciąż gościł na jego ustach.
Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1000/1000Klub muzyczny R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Nie Kwi 22, 2018 12:50 pm
Coś podobnego, osoba ścigana listem gończym tak po prostu bawi się w klubie? Kanade była przestraszona, nie sądziła, że znajdzie się w takiej sytuacji. Od dziecka wierzy w nowy porządek świata, gdzie rasy współpracują ze sobą bez wrogości, tworząc cywilizowany świat, pełen pokoju i ładu. Czemu jakiś barbarzyńca miałby się temu sprzeciwiać? Terrorystka jest jej gościem, kto by pomyślał.
Przyjęła do wiadomości, że szef wezwie odpowiednie służby, a ona musiała jedynie pracować tak jak do tej pory. Uspokoiło ją to, wymiar sprawiedliwości na pewno ją ocali przed potencjalnym zagrożeniem. Nawet nie przyszło jej przez myśl, że być może powinna ostrzec saiyankę, ufała władzy i przepisom prawa.
Naciągnęła pończochy, sunęła szpilki i znów nerwowo przejechała pomadką po ustach. Próbując nie wywoływać hałasu stukotem szpilek, udała się znów na salę. Nie chciała nawet pojawić się w zasięgu problematycznego gościa, wybierając okrężną drogę wokół stolików i zbierając ponownie puste szkło. Obdarzała klientów przyjaznym uśmiechem, zatrzymując się czasami żeby przetrzeć z blatów ulany alkohol. Próbowała skupić się na swojej pracy, cały czas broniąc swoje myślenie ufnością i uległością względem powszechnie przyjętego porządku. Jednak daleko w sumieniu przeżywała gorzki dylemat, który nie dawał jej spokoju. Co też mogła zrobić saiynka, że zaczęli ją poszukiwać i czemu jest tak nieostrożna? Może po prostu, robiła nieumyślnie coś nieostrożnego, ale żeby zaraz wysyłać za nią list gończy? Tlko najwięksi przestępcy są ścigani tego typu dokumentem.
Podsłuchała jej rozmowę ze starszym mężczyzną, gdy ze stolika obok zbierała puste kieliszki. Spojrzała w pozującą blondynkę i w oczach Kanade pojawiło się współczucie. Miała nadzieję, że przyjmie propozycje od dziadka i uda się z nim w inne miejsce. Położyła na swojej tacy tablet do przyjmowania zamówień i napisała na nim wielkimi literami „Uciekaj”.
-Płaci pani gotówką, czy zbliżeniowo?- pojawiła się przed saiyanką, stając tyłem do monitoringu i odwracając tackę z tabletem w jej stronę. Nie było opcji, żeby małpiasta nie zauważyła ostrzeżenia, nie było również opcji, żeby zobaczył je ktoś inny. Za chwilę wymaże napis i wszystko będzie dobrze. Nikt nie zobaczy, że pomogła ściganej osobie. Tylko dlaczego w ogóle się na to zdecydowała? Po co jej szlachetność, gdy straci pracę? Po co pomagać komuś, kogo przepisy skazują na karę? Działała wbrew sobie, wiedziona intuicją, która naiwnie mogła doprowadzić ją na same dno i zniszczyć dobre, uporządkowane i spokojne życie.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1510/1510Klub muzyczny R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Pią Kwi 27, 2018 9:16 pm
Uniosła dłoń by przerwać nadętą i reżyserską gadaninę. Odstąpiła o lady i uśmiechnęła się na widok ladacznicy co to wydaje się bardziej zadbana i cnotliwa, niż pracownice saladyńskich oberży. Bez słowa przytaknęła jej, a mina z czerstwa Lettruce szybciej, niż wznosiło się gotowane mleko. Poklepała dziadka reżysera po plecach, że o mało nie padł na ziemie, a następnie skromnie odparła.
- Porozmawiamy o interesach, ale taka tradycja z moich stron, że za robotę wpierw jest zaliczka. Zapłacisz, więc za mój rachunek na rzecz przypieczętowania przyszłej współpracy - tym samym zrobiła krok w tył dając swobodę mężczyźnie na podejście do kelnerki. Nie rozglądała się, bo było to stosunkowo za wcześnie. Zauważyła wiadomość o ucieczce i wcale jej się nie spodobała. Naiwna dziewczyna najwyraźniej chciała jej pomóc, ale w zupełności sobie poradzi. Niech nie psuje sobie życia, dla pomocy tym, którzy podjęli już pewne życiowe decyzje. Zarżnęła mnóstwo istot i splądrowała niejeden galaktyczny sektor z towarzyszami. Ryzykowny, ale iście dochodowy interes. Teraz nie miała i towarzyszy, ni nie mogła liczyć na nadwyżkę smoczego oddechu.
-Słyszałaś? Mam zostać gwiazdą, choć te powinny raczej świecić na nieboskłonie - rzekła poważnie, nawet nie mając ochoty z czegokolwiek się naigrywać. Zagryzła wargę i kontynuowała dla zabicia czasu. Nim wpadną i ukatrupią ją na miejscu, bo listy gończe nie zawsze nakazywały przyprowadzać zbrodniarza na żywca.
- Zobaczę, jak to jest. Będę mieć co dzieciom opowiadać - uśmiechnęła się delikatnie, przypominając sobie nawet w tak drastycznej sytuacji własne pociechy. Trójka urwisów zapewne przechodzi teraz trudny okres, a ona nie może im nawet towarzyszyć w tak emocjonalnych i ciężkich chwilach.
- Płać, płać albo do rozmów nie dojdzie. Poza tym...prowadź - wskazała na drzwi, a następnie uniosła prawą dłoń ku górze.
- Do następnego dobra lad...Pani, tylko kryj swoje tyły bo pewnie i w tym miejscu co jeden zbereźnik się znajdzie by za niego pochwycić.

______________________

Know your place:

Klub muzyczny 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Klub muzyczny De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Klub muzyczny 12
MGj
MGj
Liczba postów : 97
Data rejestracji : 07/11/2016

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Sro Maj 09, 2018 3:20 am
- Już płacę - oznajmił mężczyzna, a jego uśmiech osłabł na chwilę, gdy protował się po klepnięciach saiyanki. - Oj... coś czuję, że czeka nas owocnie spedzony czas.
Następnie zręcznym i płynnym ruchem sięgnął go kieszeni wyciągajac karte płatniczą i bez bez słowa uregulował rachunek zdajac się nie zwracać uwagi na nic prócz swoje wciąż szczebiocącej muzy.  Po wszystkim wymijając Kanade bez słowa zaczął prowadzić swą blondwłosą boginię ku wyjściu.
Nim jednak zdążył ujść z nią choćby kilka kroków drzwi gwatłownie się otworzyły i do klubu weszło trzech wyglądajacych niemal identycznie changelingów. Każdy z nich mierzył jakieś półtora metra wzrostu, a noszone przez nich uniformy i scoutery wskazywały, że z całą pewnościa nie przybyli by miło spędzić swój wolny czas.
Na ich widok klijeńci zajmujący stoliki najbliżej wejścia jeden po drugim przerywali prowadzone dyskusje i w różnym stopniu zaniepokojenia zaczynali przyglądać się nowoprzybyłym.
- Stać! - wykrzyknął jeden z nich gdy tylko dostrzegł poszukiwaną kobietę wskazujac ją i robiac jednoczęśnie kilka stronę stojacej przed nim trójki. - Lettruce, ty i twoi towarzysze jesteście aresztowani. Nie próbujcie stawiać oporu.
W chwili w której w budynku pojawili się changelingi, a jeden z nich ogłosili aresztowanie Willington stanął w miejscu oniemiały co chwila otwierając i zamykając usta niczym ryba wyciagnięta z wody. Najpewniej próbował coś powiedzieć, lecz cała sytuacja zdawał się go zwyczajnie przerastać. Jego spojrzenie co chwila przeskakiwało z funkcjonariuch na jego przyszłą gwiazdę filmową i z powrotem.
Tymczasem pozostali funkcjonariusze ruszyli powoli w ich stronę sięgając po coś z tyłu pasków. Najwidoczniej woleli załatwić całą sytuację na spokonije niż z miejsca wdawać się w bójke z poszukiwaną i towarzyszącą jej dwójką.
Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1000/1000Klub muzyczny R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Sob Maj 12, 2018 9:35 pm
Trochę chwil minęło zanim zrozumiała, że funkcjonariusze, którzy przyszli po małpiastą, są zainteresowani również tym, aby porwać ją. Spojrzała zdziwiona i od razu uniosła ręce w geście kapitulacji. Przecież nie jest naiwna, żeby stawać do jakiegokolwiek konfliktu z rasą, która właściwie to trzyma w garści cały wszechświat. No i nie oszukujmy się, czasy głupich i bezowocnych konfliktów pomiędzy planetami już dawno minęły. Bała się. Wiedziała, że wszystko się wyjaśni, bo musi się wyjaśnić, ale nadal się bała, tak jak boją się młode osoby, które zostają nagle i niespodziewanie aresztowane. Nie miała nic na sumieniu, nie było żadnego powodu do tego, aby ją zamknąć. Więc dlaczego te bezmózgie gady chcą akurat ją?
Rzuciła wrogie spojrzenie w stronę niedawnej klientki, którą teraz mieli wynieść z lokalu jako osobę, której postawiono wyrzuty. I to nie za to, że jest niekulturalną i dziką małpą. Kanade musiała współpracować z funkcjonariuszami, wierzyła w wymiar sprawiedliwości i swoją zdolność do ugodowej współpracy. Przecież w tym celu pojawiła się na Namek.
-Panie władzo, to jakieś nieporozumienie. Jestem tutaj jedynie kelnerką i jedyny mój związek z tą oto panią, to przyjmowanie zamówienia i podawanie jej rzeczy z naszego menu. Co więcej Pan Virtutti, mój szef, poprosił mnie, żebym zatrzymała owego gościa w lokalu do czasu waszego przybycia. Nie zdążyłam nic zrobić, bo tak sprawnie panowie zareagowali. Zawsze podziwiałam działanie funkcjonariuszy bezpieczeństwa. Może mogłabym się z panem spotkać w innych okolicznościach? A teraz prosiłabym o puszczenie mnie wolno.- mówiła łagodnym głosem, pełnym uległej wiary i podziwu co do siły i profesjonalizmu oddziału. Jednocześnie nie stawiała żadnych oporów, ale w głębi nie była przekonana, czy pracodawca okaże wyrozumiałość. Miała nienaganną kartę i irytowało ją, że coś mogłoby zakłócić profesjonalny obraz panny z dobrego domu. A wszystko znów przez te głupie małpy.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1510/1510Klub muzyczny R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Wto Maj 22, 2018 9:26 am
Za późno, za długo zwlekała i u drzwi klubu muzycznego pojawiło się trzech reprezentantów prawa. Komiczne jaszczurki o bagatela mizernych gabarytach, a co to wspierać się musiały odpowiednim sprzętem do pacyfikowania wszystkiego po drodze. Mina Lettruce zrzedła, bo znalazła się w wyjątkowo niefortunnej sytuacji. Nie mogła liczyć potencjalnie na towarzyszy, ani na dogodnie pokojowe rozwiązanie tej sytuacji. Poszukiwana w miejscach, których nie zna i nie zliczy, w głowie świtała tylko myśl, że nie pozostawi rodziny na lodzie.
- Panowie pacyfiści, macie mnie we jaszczurzych łapskach, nie mieszajcie chwalebnej bandyckiej sprawy z cywilami. Z pewnością uradowała was wieść o moim przybyciu, wystawiłam się, gdy za rogiem właściciel tego miejsca ucieka z towarem - Oddaliła ręce od siebie i rozwarła w przyjaznym geście. Wolałaby dać im po mordzie, ale trzech na jednego musiało zmusić ją do środków ostrożności i łgania na potęgę.
- Ułatwię wam wybór- pośpiesznie znalazła się staruszkiem mającym ją uczynić gwiazdą, a następnie zakleszczyła jego szyje w potężnym uścisku zgiętego łokcia z prawej ręki. Zrobiła parę kroków w tył i uniosła głos.
- Nie ruszać się albo skręcę mu kark! Wszyscy cofnąć się! - Podparła nogę staruszka swoją nogą tak, że w każdej chwili gotów byłby zlecieć na podłogę. Oczywiście z uczuciem łamanej się zapałki, jaką to reprezentowała jego szyja.
- Zabawie się w waszą grę, lubicie mieszać uczciwych obywateli w moją sprawę? Teraz macie to z pierwszej ręki, jakże to urocze. - Zacisnęła mocniej rękę, by staruszek stracił na moment tchu, ale aby nie zemdlał.
- Gra jest prosta, tylko ja, wy, koleś za rogiem z nielegalnym towarem i decyzja. Życie, moja wolność, powstrzymanie dystrybucji towaru, czy śmierć? Opcji jest multum, co wybierzecie? - Zaczęła powoli przechodzić na około funkcjonariuszy, mając nadzieje, że nadarzy się okazja by uwolnić staruszka i stąd uciec.

______________________

Know your place:

Klub muzyczny 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Klub muzyczny De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Klub muzyczny 12
MGj
MGj
Liczba postów : 97
Data rejestracji : 07/11/2016

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Sro Maj 30, 2018 3:37 am
W ciszy która zapadła w klubie słowa Kanade zdawały się być znacznie głośniejsze niż powinny. Co zaś się tyczy reszty obecnych w klubie to wszyscy starali się zwracać na siebie jak najmniejszą uwagę, lub udawać, że nie wiedzą co się dzieje. Nawet kapela która przed wejsciem służb grała w najlepsze teraz próbowała dyskretnie znikąć gdzieś na zapleczu.
- Sugeruję milczeć, bo wszystko co powiesz może zostać użyte przeciw tybie - odparł spokojnym changeling po ich prawej zwracając się do kalnerki gdy tylko ta skończyła mówić, zaś jego mina wskazywała, że raczej nie przemowa którą dane im było słyszeć . Nie przestał jednak iść w ich stronę podobnie jak jego towarzysz jednocześnie wyciągając przed siebie kajdanki.
A przynajmniej do momentu w którym Lettruce nie zaczeła działać. I choć po usłyszeniu sugestii dotyczącej właścieciela klubu zatrzymali się, to do dalszych działań zmusiło ich dopiero wziecie zakładnika przez sayiankę.
Dwóch strażników którzy byli bliżej odsuneło się na boki przepuszczając ją, a po ich minach widać było, niezadowolenie. Ten który ogłosił aresztowanie i który zdawał się mieć tu najwięcej do powiedzienia nie przseszedł na bok. Cofnął się jedynie, lecz w celu zablokowania włsnym ciałem wyjścia z budynku. Następnie przycisną jeden z guzików na swoim scouterze.
- Do... Do wszystkich jednostek - zaczął przekaz przez wciaż zaciśnięte zęby nie odrywając wzroku od sceny przed nim. - Przeczesać teren w obrębie dwóch przecznic. Istnieje podejrzenie roprowadzania narkotyków przez właściciela lokalu.
Po zakończeniu przekazu zabrał dłoń z urządzenia, lecz poza tym nie ruszył się z miejsca o krok wciąż posyłając zbliżajacej się blondwłosej groźne spojrzenie. Spojrzenie w którym można było dostrzec rozważanie zaryzykowania życia  cywila, by tylko schwytać kobietę której list gończy najpewniej wydłużył się o przynajmniej jedną pozycję.
Tymczasem strażnicy których mineła odpuscili sobie Kanade ustawili się tak, że we trzech otoczyli saiyankę wypatrując okazji do podjęcia działań.
- Wiesz, że nie uciekniesz daleko? - dodał przyjmując postawę bardziej zdatną do walki.
Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1000/1000Klub muzyczny R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Sro Maj 30, 2018 10:10 pm
Było jak w bajce. Prawie. Ona była damą w opresji i przybyli wybawcy w postaci rycerzy sprawiedliwości. Mniej więcej tak to wyglądało, ale zgadzało się to, że ona była niewinna i urocza, równie nieporadna co kreskówkowe bądź też powieściowe damy. Postanowiła nie zmieniać tego obrazu sytuacji i bezpiecznie ulokowała się za plecami podwładnych głównego funkcjonariusza.
Małpka robiła małpie figle, powodując spore zamieszanie wewnątrz klubu. Niepowtarzalny klient niknął, zabierając to, co Kanade kochała, co stanowiło tutaj, na obcej planecie, wrażenie domu. Było jej przykro i niezręcznie, ale wierzyła w społeczny ład i obecność policji wywoływała komfort o ile można było go odczuć w takich okolicznościach.
-Oczywiście, dobrze że panowie zdążyli.- odpowiedziała i rzeczywiście tak myślała. Wraz z resztą lokal zostanie uratowana przez właściwe służby i wszystko się loży, musi tylko być nadal praworządną obywatelką.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1510/1510Klub muzyczny R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Sro Cze 06, 2018 6:33 pm
"Mniej glin na zewnątrz, jeśli zaczną przeczesywać teren. Nie mam wyjścia, jak iść frontem" przyglądała się czujnie, jak zaczęli ją zachodzić. Zacisnęła mocniej haka na szyi zakładnika by lekko go poddusić i dać do zrozumienia, że nie żartuje. Zaczęła iść wolnym krokiem w kierunku wyjścia zablokowanego przez najbardziej gadatliwego przedstawiciela służb prawa.
- Wiem, ale skoro jesteś tego tak pewien, to odsuń się i przekonaj... - po czym uśmiechnęła się ciepło trochę zniżając ton poważnej miny i dodała - Jak daleko zajdę? - patrząc na każdego dostałaby oczopląsu, a więc najwięcej uwagi skupiała na blokerze. Sięgnęła wolną dłonią do sakiewki by wyciągnąć kapsułkę hoi poi, ostrożnie i w miarę niepostrzeżenie.
- Ile to było!? - Uniosła głos, by za plecami mogła usłyszeć ją kelnerka, a następnie dodała - 30 SO ha? Wiecie, nie polecam tu jadać, nie mają nic dobrego, a za taką cenę masz dwieście siedemdziesiąt gram dobrego mięsiwa z wysokiej półki. - Podrzuciła kapsułkę hoi poi pokazując tylko ją changelingowi ryglującemu, a następnie rzuciła za siebie w okolice Kanade. Uśmiechnęła się szerzej zdradzając, że zawartość kapsułki może okazać się wyjątkowo niebezpieczna i próbując tego blefu, wymierzyła potężne kopnięcie w brzucho Changelinga, aby wypchnąć go na zewnątrz klubu. Następnie pędem z zakładnikiem wybiegła na zewnątrz skręcając w lewo. Nawet nie czekała, czy zakładnik powłócząc nogami nadąży za nią. Zamiast tego uniosła go prędko wolną ręką i trzymała starucha, jak nowożeniec dzierżący w łapskach Pannę młodą. Tylko, że jakby się teraz potknęła to jej łokieć zabiłby go na miejscu i to całkowicie nieumyślnie.

OOC: Płace Kanade 30 SO, może je sobie zatrzymać, jak nikt się nie upomni
OOC2: Fabularny cios potężny za 1 TS - [rasowe 2/1/0/1/1]

______________________

Know your place:

Klub muzyczny 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Klub muzyczny De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Klub muzyczny 12
MGj
MGj
Liczba postów : 97
Data rejestracji : 07/11/2016

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Czw Cze 14, 2018 12:08 am
Stojący na drodze Lettruce funkcjonariusz najwyraźniej nie zamierzała bawić się w słowne utarczki i jedynie obserwował poczynania saiyanki. A przynajmniej do momentu w którym rzuciła kapsułka kapsułka za siebie, a za którą on chyba odruchowo spojrzał.
Tą chwila nieuwagi przypłacił jednak potężnym kopnięciem którego siła wyrzuciła go wraz z drzwiamina zewnątrz w akompaniamiencie donośnego trzasku..
– Za... zatrzymać ją...! – rzucił zaraz po tym jak zadała sobie sprawę, że saiyanka przekakujac nad nim ruszyła do ucieczki.
Jednak i bez  komendy od przełożonego w ślad za poszukiwaną ruszyło dwóch kolejnych changelingów którzy dotąd stali przed budynkiem, a chwilę po tym z klubu wyskoczył kolejny który nadspodziewanie szybko dogonił pozostałą dwójkę. A nawet nie tylko zrównał się z resztą pościgu, co jeszcze zaczął zmniejszac dystans między  nim, a uciekinierką majstrując jednocześnie coś w swoim scouterze.

***

Dwóch stojacych za ogoniastą przedawicieli władzy w chwili dostrzeżenia potencjalnego zagrożenia w formie wyrzuconegho obiektu zadziałało momentalnie. Stojacy po prawej który przedtem upomniał pracowniczkę klubu o mileczenie rzucił się po przedmiot, podczas gdy drugi skoczył w stronę Kanade powalając ją na ziemię i zasłaniając własnym ciałem.
Gdy tylko jasnowłosa saiyanka zniknęła z pola widzenia, a dwóch changelingów którzy zostali w środku zorientowało się, czym faktycznie jest rzucona kapsułka spojrzało na siebie, a na szkiełkach ich urządzeń można było dostrzec mnóstwo danych.
Nie mineła dłóżej niż chwila, a ten od kapsułki rzucił nią do towarzysza po czym wybiegł z pomieszczenia w ślad za Lettruce.
– Przepraszamy, za kłopot – przeprosił funkconariusz pomagając wstać Kanade i podając jej kapsułkę z zapłatą. –  Na ten moment to wszystko, poproszę jednak o pani dane. W razie czego prosimy o kontak jak i nie opuszczanie miasta.
Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1000/1000Klub muzyczny R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Sob Cze 16, 2018 10:56 pm
Upadła na ziemię, powalona przez nowego bohatera. W heroicznym czynie funkcjonariusz chronił ją przed eksplozją, której się spodziewał. Jej piersi zostały ściśnięte, utrudniając wzięcie głębszego oddechu, ale to nie dlatego jej twarz pokryła się rumieńcem. Miała świadomość, że każdy widział koronkę jej pończoch, a sukienka nieskromnie podwinęła się w górę. Czuła kontrast rozbudowanych mięśni na jej gładkim i delikatnym ciele.
-Oh… Panie władzo…- rzuciła kuszącym głosikiem, zabarwionym nutką erotyzmu i podkreślającym zawstydzenie. Niby przypadkiem otarła jedna nogą nogę policjanta, tak żeby mógł poczuć na ciele przyjemny materiał bielizny. –W innych okolicznościach, może wywiązałoby się coś więcej z tego zbliżenia, ale nie mogę cię powstrzymywać w twoich obowiązkach…- wyszeptała tak, żeby słyszał tylko on, podnosząc się na kolana i poprawiając swoje ubranie. Niedługo pomógł jej wstać i pomachała mu dłonią puszczając w powietrze całusa.
Gdy tylko pozostała sama skrzywiła się i przewróciła oczyma. Teraz może znów iść przebrać się w codzienną sukienkę i wrócić do codzienności, pozbawionej takich sytuacji jak ta. Wniosek był jeden – z małpami to dobrze tylko w zoo.
Niebawem już w prywatnych ciuchach, wracała żegnać się ze znajomymi. Co teraz? Może powinna iść na siłownię, albo odpocząć w swoim mieszkaniu?

OCC:
Jeśli nie ma przeszkód, to sobie gdzieś pójdę. Rex dalej będziesz mnie prowadził, czy skupiasz się na wątku z Vvien?
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Wto Lip 10, 2018 1:53 pm
To był trudny dzień dla Kanade. Najpierw dzień spędzony w korporacji, potem druga zmiana w klubie muzycznym. I jeszcze cała ta historia z obcą Saiyanką. Całe szczęście ta opuściła już lokal, a uratowana dziewczyna mogła zaplanować resztę dnia dla siebie. To znaczy… mogłaby, gdyby nie wiadomość, jaką właśnie otrzymała na prywatny scouter:

Od: Pan Prezes Koiro
Do: Kanade
Termin: Dziś godzina 20:00
Miejsce: Exclusive, Centrum miasta
Załącznik: Wejściówka VIP
Treść: Załóż coś eleganckiego. SO na zakup odbierz z banku SO z mojego konta, numer: 666 69. Zamów sobie taksówkę na mój rachunek. Nie narób mi wstydu. Policz jako nadgodziny do odbioru albo do wypłaty.
Koiro


Wiadomość nie przewidywała odmowy i z tym Kanade oczywiście musiała się liczyć. Miała około 3 godziny czasu na zakupienie czegoś odpowiedniego oraz odświeżenie się. Spóźnienie mogłoby zostać źle odebrane. Nie wiedziała wprawdzie, co to za okazja, ale wiedziała, gdzie ma się udać, co powinno dać jej do myślenia.

---

Każdy post to 15 minut. Masz więc 12 postów do realizacji spraw, albo inaczej spóźnisz się lub przyjedziesz spóźniona.

POWODZENIA!

______________________


Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Klub muzyczny 9tkhzk1000/1000Klub muzyczny R0te38  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
Klub muzyczny Left_bar_bleue0/0Klub muzyczny Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

on Czw Lip 12, 2018 12:36 am
Godziny miały smak pełen goryczy i były podobne do piwka, które wprowadza zamęt w głowach wielu klientów. Czuła się odurzona całą sytuacją, w romantycznych marzeniach pragnąc, żeby pojawił się ktoś… Ktoś jak książę ratujący ją z wieży niebezpiecznych sytuacji. Taka osoba mogłaby złapać ją za dłoń, objąć ją ciepłem i dać wrażenie, że już wszystko dobrze, jest bezpieczna.
Zamiast wybawcy pojawiła się jej wielka towarzyszka – adrenalina, zawsze podążająca śladem jej kroków tym pozornie zwyczajnym życiu zwykłej, ułożonej obywatelki nowego świata. Wkradła się ona niepostrzeżenie, jak zawsze, przynosząc wiadomość do jej różowego scoutera mającego formę uroczej puderniczki. Również jak zawsze zrobiła swoje, przyczyniając się do nadludzkich wyczynów całego organizmu. Zmęczenie zniknęło, przykryte nową mobilizacją.
-Exclusive! Kocham cię szefie!- krzyknęła z radości i niczym nastolatka podskoczyła w radości, co dla niewprawionej w chodzeniu na obcasie osoby mogłoby okazać się kontuzjogenne. Słyszała wiele o tym miejscu, w ambicjach widząc się jako vip na rozłożystej loży dla goszczącej w lokalu elity. Chciała być na szczycie i mieć znaczenie w świecie biznesu, obracać się w bogactwie i luksusie. Co prawda nadal szła do pracy, ale był to przedsmak jej marzenia.
-Raj mógłbyś zrobić kubek kawy na wynos?- wyłoniła się zza zaplecza i poprosiła barmana o przysługę. Nie było to nic wielkiego, a pracownicy klubu mogli częstować się smakowitą, ziemską kawą. Nie zakładała odmowy i nawet nie czekała na odpowiedź, bo czas to pieniądz, a i tego i tego nie miała zbyt wiele.
Mogła zaoszczędzić sporo czasu, na zapleczu był prysznic, z którego już po chwili korzystała, a w swojej szafce, wyłożonej purpurową, miękką skórką, posiadała potrzebne kosmetyki oraz zastępczą parę rajstop. Dzięki świetnemu zorganizowaniu nie musiała wcale wracać do mieszkania. Pędzle czyniły cuda na jej buzi, uwypuklając atuty i kryjąc mankamenty. Już wkrótce usta błyszczały soczystą czerwienią, a rzęsy trzepotały zalotnie. Lubiła swoją prezencję, o którą od lat dbała poprzez pracę nad sylwetką i zdrowe odżywianie. Również tego dnia czuła zadowolenie z samej siebie. Była sexi, ze świadomością prezentując egzotyczny urok połączony z poczuciem najwyższej klasy. Wybiegłaby z klubu, biorąc po drodze kawę, ale nie łatwo biegać w tak opiętej sukience i wysokiej szpilce. Poza tym damie nie wypadało. Zamówiona scouterem taksówka powinna już czekać przed drzwiami.
-Jesteś najlepszy, buźka!- rzuciła zamiast klasycznego "dziękuję", biorąc swój kubek i całując barmana w polik. Robiła tak czasami, nigdy się nie bała dotyku i umiejętnie z niego korzystała dla kolejnych celów, bądź też dla budowania relacji. W głowie miała już tylko Exclusiv i podniecenie wywołane jej wielką miłością – zakupami na koszt szefa.
-Do centrum handlowego proszę.- zdradziła kierowcy cel swojej podróży.

ZT --> Centrum handlowe
Sponsored content

Klub muzyczny Empty Re: Klub muzyczny

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito