Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC
Liczba postów : 1042
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Port Kosmiczny

on Sob Kwi 07, 2018 1:45 pm
Port Kosmiczny na Namek to największe na świecie lotnisko. Krąży tu tak ogromna ilość podróżnych, że można się poczuć całkowicie anonimowym. Sama technologia budowy tego miejsca niewiele ustępuje nowoczesności stosowanej na Ziemii. Wieże kontrolne wyposażone są w radary najnowszej generacji, dzięki czemu tylko statki z najlepszym maskowaniem mogą uniknąć wykrycia. Na samych lądowiskach znajdują się zarówno najdroższe na świecie jachty, jak i ogromne frachtowce, wojskowe myśliwce czy mniejsze, prywatne statki kosmiczne. Co kilka metrów na suficie powtarzają się tablice informacyjne na temat tego, kto startuje z danego miejsca. Jest to szczególnie przydatne przy okazji transportu osobowego. Bilety na przelot można zakupić w kasach, a własny statek w komisie. Sam port, a dokładniej miejsce gdzie można oczekiwać na wylot statku utrzymany jest w stylu łączącym tradycyjny wystrój Namek z wystrojem stosowanym przez ludzi w ich portach. Stal łączy się ze szkłem i drewnem dając piękną kompozycję. Z lądowiska wchodzi się do budynku, z którego można już wyjść do głównego miasta na Namek. Wszystko jest zrobione w ten sposób, by podróżujący mogli przemieszczać się w jak najszybszy i najwygodniejszy sposób.

______________________


avatar
Vita Ora
Admin
Admin
Liczba postów : 774
Data rejestracji : 23/07/2013

Skąd : Kraków

Identification Number
Punkty Życia:
2700/2700  (2700/2700)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Port Kosmiczny

on Czw Lip 05, 2018 11:18 am
Vita wysiadła ze statku niepewnie. Stanęła na środku wielkiego portu kosmicznego. Wyglądał wyśmienicie w porównaniu z tym, co widuje się na Vegecie. Nowoczesność i miltikulturowość dominowała w tym miejscu.

Dziewczyna od razu poczuła się nieco śmielsza. Odetchnęła głęboko i rozejrzała się nieco po okolicy. Przeszła się pasażem w jedną i drugą stronę. Tutaj port dla Armii, tutaj ekskluzywne, tutaj logistyka…

Przeszła się dalej, aż jej uwagę przykuł szyld „Booty Cave” nieco dalej poza obrębem portu. Wyglądał na typowy bar i tego właśnie poszukiwała.

z/t

______________________

Vita Ora vel Vulfila vel Vanilla,
Head Admin

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito