Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
NPC
Liczba postów : 1044
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Szkoła Tańca "Czar Par"

on Sob Kwi 07, 2018 1:28 pm
Każdy ma jakaś swoją pasję. Czy to źle, że wojownik mógłby chcieć wyrażać swoje wnętrze poprzez taniec? Jest to najlepsza metoda na odstresowanie albo poznanie kogoś o podobnych zainteresowaniach. W szkole tańca "Czar Par" istnieje kilka klas tanecznych, prowadzonych przez innych trenerów. Klasy są podzielone ze względu na zaawansowanie uczniów, a także na zapotrzebowanie. W końcu nie wszyscy chcą uczyć się tańców standardowych. Jest też kurs prowadzony przez rdzennego mieszkańca Namek, który naucza tańców swojego ludu. W recepcji można wykupić określony rodzaj kursu lub zapisać się na turniej dla amatorów.

Vita Ora
Admin
Admin
Liczba postów : 778
Data rejestracji : 23/07/2013

Identification Number
Punkty Życia:
2700/2700  (2700/2700)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Szkoła Tańca "Czar Par"

on Wto Maj 29, 2018 3:01 pm
Vanilla wyszedł od zleceniodawczyni zdezorientowany. Kurisa chyba nie była zainteresowana zleceniem, więc poszła w swoją stronę. Być może ich losy jeszcze się skrzyżują? W każdym razie wioskowy nameczanin został osamotniony, nie wiedząc zbyt wiele o współczesnym świecie. W jego myślach gościła rodzinna wioska…

W wiosce nameczańskiej nie ma ulic ani numerów domów. Vanilla kierował się wskazówkami pracodawczyni i pytał przechodniów o szkołę tańca i w ten sposób błądząc po deptaku w końcu odnalazł to miejsce. Przykleił się do szyby rękami i nosem, obserwując to, co działo się wewnątrz. Właśnie odbywała się lekcja, a nameczanin zastanawiał się, czemu mają służyć te dziwne ruchy. Czy to technika walki?

Nie zaprzątało to jednak za długo jego myśli. Dotknął tylko kieszeni, w której znajdował się lizak. Ciekaw był działania tego magicznego przedmiotu. Kierował się za budynek, raczej ostrożnie lecz nieprzesadnie. Szukał, zgodnie z instrukcją, płonącej beczki…

Vita Ora vel Vulfila vel Vanilla,
Head Admin

NPC.
Liczba postów : 2163

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

on Czw Maj 31, 2018 9:23 pm
- Nie brałbym tego - znajomy głos mruczka dotarł do uszu nameczanina. Prezent od Pani doktor najwyraźniej był celem jego zaczepki. Pojawił się tak prędko, jak ślepia Vanilly przestały się przyklejać do szyby szkoły tanecznej. Niewiele dostrzegł poza grupą starszych Pań wykonujących proste ćwiczenia ruchowe z zatwardziałym saiyajin najwyraźniej kierującym całą sesją.
- Tak to ja, wybacz, ale musiałem za tobą podążyć. Nie bierz tego - wskazał na lizaka swoim pazurem. Glaca błysnęła mu, gdy dało się dostrzec na jego twarzy zaniepokojenie.
- Gwiezdne lizaki dają nadludzką siłę, ale to narkotyki. Wariant od Pani doktor uzależnia natychmiastowo, jak już potrzebujesz wsparcia to weź tego lizaka co mam ze sobą, zamieńmy się i bądźmy cicho o naszym spotkaniu ok? - zasugerował wyciągając gwiezdnego lizaka, lecz zapakowana słodycz w dłoni kocura najwyraźniej miała bardziej przezroczysty odcień.
- Słuchaj, bardzo lubię ją...ale nie mogę znieść tego, że wykorzystuje każdą okazje do pozyskania klientów. Jeśli weźmiesz jej wyrób to skończysz prędko w rynsztoku z rozszarpanymi mięśniami i łaknieniem po następnego lizaka. Twój wybór - chciał swoją wypowiedź skończyć przyjaźnie, ale sam się denerwował zaistniałą sytuacją.

Vita Ora
Admin
Admin

Identification Number
Punkty Życia:
2700/2700  (2700/2700)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Pią Cze 01, 2018 9:59 am
Vanilla przekrzywił głowę na bok, słuchając nowego wilczego kolegi. Przekrzywił usta, słysząc o uzależnieniu. Nie chciałby na pewno skończyć w rynsztoku jako narkoman. Ani tym bardziej nie pozwoliłby na to, by ktoś inny z jego powodu popadł w uzależnienie. Wyciągnął lizaka z kieszeni, ale trzymał go w garści. Podszedł do mężczyzny i położył mu drugą rękę na ramieniu w przyjacielskim geście.

- Jeśli to jest takie niebezpieczne, to nie zamierzam tego używać. Uzależnienia otępiają umysł, sprawiają, że stajemy się niewolnikami swoich pragnień. Dziękuję za ostrzeżenie, bracie. – powiedział poważnie. – Nie mogę również narażać ciebie, bracie, na to, że ten lizak ciebie uzależni. Dlatego zaraz rzucę go na ziemię i zgniotę stopą. Nie będzie stanowił zagrożenia dla nikogo.

Ostrzegł i czekał na reakcję wilka. Przypuszczał, że mężczyzna jest uzależniony i dlatego chce otrzymać lizak. Być może w tej sytuacji zdradzi swoje prawdziwe motywacje.

Head Admin

NPC.
Liczba postów : 2163

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

on Pon Cze 04, 2018 8:47 pm
- Czekaj to nadal jest sporo warte! - Uniósł dłonie poddenerwowany ku nameczańskiemu najemnikowi by następnie odsunąć się krok i pogładzić prawą ręką własną glace. - Rozumiem twoją dobroduszność, ale nie lepiej zainwestować? Mając SO możesz zdziałać więcej dobroduszności, niżeli zgniatając jeden lizak, który i tak prawdopodobnie za najbliższe parę tygodni będzie produkowany na masową skale. - Trajkotał, ale jego zdenerwowanie było zbyt wyraźne.

- Zamiast go niszczyć, dam ci propozycje. Kupie od ciebie tego lizaka za 80 SO, na czysto, co ty na to!? Pomyśl, że za te 80 SO w swej dobroduszności...możesz zapewnić bezdomnemu na miesiąc wyżywienie lub spełnić inną, dobroduszną zachciankę, nie wnikam. To jak będzie? - Uśmiechnął się, a następnie przymrużył oczy i lekko się roześmiał.
- Nie zamierzam się targować w razie czego, po prostu nie mam więcej przy sobie.

Tak też nameczanin musiał borykać się z decyzją, czy przystąpić na propozycje kocura. Za rogu dostrzegł, że w głębi alejki paliła się beczka. Najwyraźniej byli bliżej celu, niż komukolwiek mogło się wydawać, ale przy stercie śmieci ją otaczającej nie było żywej duszy. Może sobie już poszli?

OOC:
Wymiana: Wzmocniony gwiezdny Lizak za 80 SO

Vita Ora
Admin
Admin

Identification Number
Punkty Życia:
2700/2700  (2700/2700)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Wto Cze 05, 2018 12:07 pm
Vanilla przysłuchiwał się wilkowi ze zmarszczonym czołem. Wyglądało na to, że zleceniodawczyni jest kryminalistką, skoro wytwarza uzależniające i szkodliwe lizaki, które zamierza sprzedawać na masową skalę. I samo zlecenie, zgodnie z którym Nameczanin miał pobić Tarczowników, raczej wskazywało na jej złe motywy postępowania. Osądzanie nie było jednak w mniemaniu Vanilli jego obowiązkiem, w końcu nie znał całej sprawy. Może po rozmowie z celami dojdzie do jakichś wniosków. Być może nawet przeciwstawi się swojej pracodawczyni.

Wartość 80 SO nic nie mówiła Vanilli. Nawet, jeśli mógłby zapewnić komuś za to wyżywienie na jeden dzień, nie wiedział, czy to uczciwa i rozsądna cena. Zresztą pieniądz nie miał dla niego jeszcze żadnej wartości, zważywszy na to, że całe życie spędził w wiosce, gdzie wszystko było dobrem wspólnym.

Poza tym Vanilla nie był wcale taki dobroduszny. Owszem, w pewnych sytuacjach miało to dla niego znaczenie, ale nie czuł powołania do tego, by naprawiać świat.
Vanilla schował lizak z powrotem do kieszeni i uśmiechem rzekł:

- Pieniądze nie mają dla mnie znaczenia, Bracie. Ale mam inny pomysł. Dam ci tego lizaka, jeśli powiesz mi, co tak naprawdę kryje się za całą sprawą z tymi Tarczownikami. Mam przeczucie, że nie wiem wszystkiego. I jeśli pójdziesz ze mną na spotkanie z nimi. – stwierdził uznając, że to najlepsze wyjście z całej sytuacji.

Head Admin

Sponsored content

Powrót do góry