Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
NPC
Liczba postów : 1195
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Główny deptak

on Sob Kwi 07, 2018 11:21 am
First topic message reminder :

Jak w każdym mieście, tak i tutaj znajduje się jedna, główna ulica. Po obu jej stronach zostały posadzone typowe, namczańskie drzewka z okrągłymi koronami, tworzące malowniczy widok. Na środku ciągnie się szeroki pasaż, po którym kręcą się osobniki przeróżnych ras. Przy nim znajdują się niewielkie lepianki w tradycyjnym, nameczańskim stylu, gdzie mieszczą się różnego rodzaju zakłady, firmy, sklepy, kawiarnie i lodziarnie jakich poszukiwacze przygód, zleceniobiorcy, biznesmeni czy turyści mogliby potrzebować. Wokół starówki piętrzą się wysokie drapacze chmur zbudowane wedle technologii Changelingów. Jest to swoiste połączenie nowoczesności z klimatycznym miejscem oddającym ducha Namek.

Hatsumura
Liczba postów : 6
Data rejestracji : 29/10/2018

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Główny deptak

on Wto Paź 30, 2018 5:29 pm
Po długiej tułaczce po planecie Namek, Hatsumura dotarł do pierwszej aglomeracji miejskiej z jedną myślą w głowie - "Pić". Odkąd pojawił się w tym świecie, ani razu nie miał wody w ustach. Spoglądając nerwowo dookoła, począł szukać najbliższego źródła życiodajnego płynu. Gdy niczego nie znalazł, niepewnie usiadł na środku chodnika. Nie interesowało go nic. Nic, prócz cieczy, za pomocą której mógłby pozbyć się tego okropnego uczucia wyschnięcia. W tej chwili, zaczął odczuwać nudności. Złapał się za głowę, przymrużył oczy, po czym stracił przytomność wśród przechodzącego tłumu.
NPC.
Liczba postów : 2401

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

on Nie Lis 04, 2018 9:09 pm
- Proszę się rozejść! - kobiecy głos zabrzmiał nad głową demona. Szorstkie słowa zostały skierowane względem tłumu zataczającego krąg wokół nietypowego zdarzenia.
- Widzę, że mrużysz oczy. Wstawaj! - Ludzie już odchodzili, a młoda pielęgniarka ubrana w czarny strój o spiczastych uszach machała butelką wody nad poszkodowanym.
- Odpaliłam regenerator, proszę nie ruszaj się póki regeneracja nie zostanie skończona - wstukała parę komend do otwartej walizki podróżnej z wielkim czerwonym krzyżem. Diody z kablami podczepione zostały do odsłoniętej klatki piersiowej demona.
- Jak się nazywasz? Jesteś w stanie coś powiedzieć? - Spytała w końcu i jeśli trzeba było to pomogła napić mu się z butelki. Nie ruszając się ze miejsca usiadła przy nim opiekuńczo i co chwila zerkała na regenerator z bagażu, a następnie z powrotem na niego. Dopiero po dłuższej obserwacji, gdy Hatsumura był w stanie się nabrać dość sił by zastanawiać się nad swoją egzystencją, dostrzegł iż oczy pielęgniarki się nie zamykały. Spotkał mistrzynie igrzysk na gapienie się ze zmrużeniem oka albo mógł strzelać na oczywistą refleksje, że opiekuje nim się obecnie android.

Okoliczni mieszkańcy zaczęli się rozchodzić i minęło z trzydzieści pięć minut nim podróżnik doszedł do dawnych sił witalnych. Mechaniczna pielęgniarka chowała kable z receptorami do wnętrza bagażu zupełnie ignorując go. Robota została wykonana, osoba uratowana, a sposób na uiszczenie opłaty z pewnością znajdzie się bo nawet zaawansowane społeczeństwo w kwestiach samego zdrowia, bywało pazerne.
- Proszę unikać nadmiernej aktywności fizycznej i tym razem pić dużo płynów - zatrzasnęła walizkę podróżną i postawiła przy nim plastikową butelkę wypełnioną pół litra wody.

Robo-pielęgniarka:
Hatsumura

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Pon Lis 05, 2018 7:35 pm
Po dłuższej chwili od uzupełnienia płynów, powoli zaczął wybudzać się z snu. Po otworzeniu oczu, ujrzywszy niepokojącą twarz pielęgniarki, momentalnie odskoczył, by po uspokojeniu się odpowiedzieć na jej pytania.

-Ha... Hatsumura. To moje imię. Co tu się stało... Skąd się tu wziąłem? - spojrzał na pół-litrową butelkę wody, przerzucił wzrok na robota. Chwilę wpatrywał mu się w oczy, by po chwili zapytać niepewnym głosem:
-A ty? Kim... Nie... Czym ty jesteś? I czym... Ja jestem? Boli mnie głowa... Cholera...

Zauważając, że coś z nią jest nie tak, pomyślał, by ją zaatakować, jednak czując wszechobecny ból zrezygnował z tego pomysłu. Podniósł się niepewnie z ziemi, przemierzył kilka kroków i... Wreszcie zauważył coś, na co wcześniej nie zwrócił uwagi. Tłum istot różnych ras poruszających się po ulicy. Uwagę demona przykuła w głównej mierze zielonoskóra rasa Nameczan - ten rodzaj właśnie przyzwał go na tę planetę. Z trudem powstrzymując swoje mordercze myśli, usiadł ponownie na ziemi i spojrzał pytająco na androida, oczekując odpowiedzi.
NPC.

on Czw Lis 08, 2018 7:59 pm
Odwróciła się stojąc nadal plecami względem demona.
- Hatsumura, witamy w Mieście. Jedynej metropolii na całej planecie Namek - spoglądała na niego oschle mimo pełnionej funkcji. Jakby z radością chciała zrobić serie zastrzyków na bezbronnej ofierze zapiętej pasami do łóżka.
- Jestem społeczną pielęgniarką. Przemierzamy ulice dzień i noc ratując losowych bywalców Miasta. Niezależnie, czy są źli, dobrzy i z jakiej planety pochodzą.
Ruszyła wolnym krokiem w kierunku dzielnicy portowej.

Zignorowała go bo zamierzała pełnić dalej swoje obowiązki. Kroczyły po mieście androidy trzynastej  generacji by zapewnić należyty byt wszystkim mieszkańcom i przybyszom Miasta. To właśnie jedna z tychże maszyn.
- Hej! - Spod krągłego drzewa dobiegł głos tłustego saiyana o łysej glacy i krótkiej, czarnej, koziej bródce.
- Nie ufałbym tym maszynom, kto wie co już ci wszczepiła podczas regeneracji - zachrumkał, bo właśnie zagryzł pęto kiełbasy.
- Tutaj wszyscy zbzikowali i mają manię prześladowczą, ale ja jestem czysty - pomachał otwartą dłonią z cnotliwym uśmieszkiem reprezentującym pełnią satysfakcje z życia.
- Ta społeczna usługa to największy absurd tej no...ludzkości. Wyobraź sobie, że za tydzień przyjdzie ci rachunek tak wielki, że się nie wypłacisz, a wszystko to za sprawą deficytu na smoczą zajarajkę. Wszystko co ziemskie to teraz i tu zaczęło się panoszyć. Świat zszedł pod krater z kapsuły, ale my jesteśmy silni! - Szybko można było stać sprawę, że pełen fantazji tłusty typ zaczął przemawiać do siebie, a niżeli do niedawno poszkodowanego.
- Hej, będziesz to pił? - spytał o butelkę z wodą.

Hatsumura

Identification Number
Punkty Życia:
800/800  (800/800)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Pią Lis 16, 2018 4:17 pm
Hatsumura, z początku planujący podążyć za androidem, zwrócił momentalnie uwagę na Saiya-jina pod drzewem. Uprzednio napoiwszy się wody, schował swoją twarz za maską i podszedł do małpoluda
-Z tego, co widzę, to jesteś bardzo zorientowany w tym świecie... - powiedział swoim niskim głosem.
-Możesz mi nieco o nim opowiedzieć? Jestem tutaj zupełnie nowy... Staram się zaaklimatyzować, a nie bardzo mi to wychodzi... Wspomniałeś coś o smoczej... za... Czymś. Możesz mi wyjaśnić co to takiego? Bo mam tutaj taką rzecz, i pisze na niej "Smoczy Oddech" - czy to to samo? - Spytał, momentalnie wyciągając z podręcznej torby kapsułkę z tymże napisem. Podrzucił ją parę razy w rękach, po czym skierował naklejkę w stronę grubej istoty tak, by była w stanie przeczytać to, co jest na niej napisane.
-A tak swoją drogą, mówiłeś coś o maszy...nach? Czym są te, errr, maszyny, jak je nazwałeś? To jakaś rasa z tego świata? Szczerze mówiąc, jeśli tamta kobieta była maszyną, to miała podobny wygląd do ciebie. Mimo, że ty jesteś niewątpliwie, hmmm... Większy. Czy ty też jesteś jedną z nich?
NPC.

on Pon Lis 19, 2018 8:06 pm
Zerknął na prawo, a następnie na lewo, podejrzliwy względem tłumu przemieszczających się mieszkańców.
- Tysiąclecie przespałeś!? - Zaszeptał łykając w całości kolejny kęs z pęta kiełbasy.
- Tak jestem bardzo wiedzący, ale wiesz jak to jest. Podrapie ciebie po pleckach, a ty podrapiesz po moich. - Wyszczerzył pożółkłe ząbki po między którymi dało się dostrzec resztki rozrywanego mięsa.
- To jest SO, Smoczy Oddech. Changelingi zdominowały cały rynek tym olejem napędowym do tego stopnia, że teraz jak chcesz zjeść, spać, srać, czy korzystać z elektryczności to co robisz!? Używasz SO albo nim płacisz. - Poklepał się po brzuchu i głośno beknął. Nie dziwota się bo kiełbasa najwyraźniej się skończyła.
- Witamy w Mieście i tak, to jedyne miejsce na całym zielonym globie. Jak formalność jest za nami, a wszyscy mówią mi Kiełbasiany Sadan no to wiedz, że trafiłeś w najgorsze miejsce ostatniego przespanego tysiąclecia. Maszyny to sztuczny wytwór, wyglądają jak my, ale kieruje nimi kod, oprogramowanie i wola twórcy. Większość z nich posiada namiastkę własnej woli zależnie od zaawansowania technologicznego, ale czy ufałbyś czemuś, co łatwo można przejąć dla własnej potrzeby? Są tak lojalne, jak kod im na to pozwala, jeden naćpany haker i twoja roboprzyjaciółka w łóżku będzie roboex rozpierdalającym pół miasta! - Zamachnął się dłonią niską by następnie wysyczeć bełkotliwą eksplozje i faliście unieść łapsko ku górze.
- Absolutnie nie jestem maszyną no bo w końcu...żrem! W każdym razie pytanie za pytanie. Skoroś taki skołowany i tyleś przegapił, moja łepetynka mi mówi, że jesteś tym no...demonem. Jak wspominałem, jak podrapiesz mnie po pleckach to ja podrapie po twoich. Wiesz to taki myk, że pomogę ci, a ty mi się odwdzięczysz. Przysługa, za przysługę bo w sumie kogoś takiego jak ty właśnie potrzebuje! - Uśmiechnął się szczerząc brudne zębiska i położył ręce na swoim brzuszysku. Zamachnął się parę razy z ekscytacji, jakby uznał, że to jego szczęśliwy dzień.
- No to pytaj, a potem się odwdzięczysz. Zgoda? -

Sponsored content

Powrót do góry