Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Lettrusia 9tkhzk1510/1510Lettrusia R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Lettrusia Left_bar_bleue0/0Lettrusia Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Lettrusia Empty Lettrusia

on Czw Kwi 05, 2018 9:12 pm
1. Imię i nazwisko – Lettrusia (Lettruce) Gulgheim

2. Rasa – Saiyajin

3. Wiek – 36 lat

4. Wygląd –  Lettruce to kobieta własnych saiyańskich lat. Przeżywa dni z maksymalnie osiągniętym wzrostem 192 centymetrów i z dnia na dzień zachowuje stałą linię 83 kilogramów wagi. Regularnie ćwiczy i nie obawia się pokazywać własnej sylwetki przechodniom, a ktokolwiek zajrzał w błękitne tęczówki na wynik mutacji pokoleniowej, ten już wie, że prowadzi satysfakcjonujące życiem u boku kochanego męża, Oniorasza. Posiada długi, puszysty, czarny ogon często zawijany wokół pasa, a z jej czerepu wyrasta wielka fala bujnych, czarnych włosów. Nie osiągnęła super saiyajina, jak jej przykładny mąż, wielki wojownik, ale za to włosy bujnie sięgające aż do pasa farbuje na jasny blond kolor. Zawsze ma dylemat co uczynić z wielką grzywą, która to mimowolnie potrafi zakręcić się przed samo oblicze kobiety.

Z ubioru preferuje kombinezony najczęściej w formie szortów oraz zasłaniającego najwyżej  biust topu. W końcu nie powstydzi się dobrze zbudowanym ciałem, które mimo lat nadal tryska niesamowitą energią. Na cieplejsze dni założy na to kożuch własnoręcznie wydziergany z jakiegoś futerkowego zwierza oraz ciężkie buty. Preferuje odcienie niebieskie oraz czarne w kolorystyce odzienia.

5. Charakter – Pozytywnie spełniona kobieta o lekkiej dawce optymizmu. Szczęśliwa mogąc poszczycić się mężem, trójką dzieci i własnoręcznie wybudowaną z partnerem chatką. Małomówna, a jej domena życiowa sama ukształtowała się na konieczność szukania prostoty rozwiązań. Inni szukają sensu życia, gdy ona znalazła sens w postawianiu i zdobywaniu kolejnych celów. Niezbyt ambitnych, ale nigdy nie zawiodła się w podejmowanych przez siebie decyzjach. Bywa opiekuńcza i rodzinna, a do jej chatki niejednokrotnie przybywali goście. Wszystko musiało się jednak skończyć, a prostotę życia przeniosła na walkę. Bezlitośnie morduje, łupi i demoluje tak długo, jak kredyty w formie smoczego oddechu napływają na jej konto. Nie musi szukać już sensu życia, musi jedynie postawić sobie następny cel i do niego dążyć, gdy inni włóczą się nie mogąc rozgryźć własnej przeszłości, przyszłości, czy decyzji na tu i teraz. Konieczność gromadzenia funduszy ma swoje podstawy, ale pod tym względem bywa wyjątkowo pazerna i z łatwością zmieni stronę, jeśli się jej dostatecznie zapłaci.

6. Główna motywacja – Prostota życia i dalsza egzystencja u boku pełnej rodziny. Opuściła dom by zostać najemnikiem i zarobić dość smoczego oddechu dla jej męża. Od kiedy popadł na ciężką chorobę tracąc przy tym zdolności do transformacji, role się odwróciły i ze spokojnej gospodyni stała się bezlitosnym zbirem łaknąca smoczego oddechu. W końcu proste decyzje są wszak najlepsze?

7. Historia: Lettruce urodziła się na Saladzie i tam przeżyła całe życie. Za młodu ciężko pracowała jako kucharka i bez większego wykształcenia od podstaw uczyła się magii pichcenia. Mimo wybredności saiyańskich pokoleń, to właśnie jej przysmaki były nieznacznie wolniej konsumowane ze względu na ich unikalny posmak. W czasie jednego z bankietów wysokiego rodu, gdy gotowała dla wyjątkowych szych i po raz pierwszy miała zabłysnąć we własnej karierze, poznała członka straży Gulgheima Oniorasza. Czas szybko zleciał, a stali się jedną rodziną. Więcej czasu zaczęła poświęcać na dom i dzieci jako przykładna gospodyni, a w chwilach wolnych trenowała i uczyła podstaw walki młode szkraby. Zasadniczo sprzeciwiała się pojęciu wydalania z wioski by młodzian na własną rękę próbował przetrwać, przy tym będąc całkowicie nieprzygotowanym. Stąd jej zajęcia nie należały do części sfery publicznej i często przeprowadzane były w zaciszu posesji pod pretekstem dokarmiania głodnych dzieci. Żyj, osiągnij wystarczające minimum i ciesz się z satysfakcji ciągnącej się na resztę lat.

W wieku 33 jej mąż po raz kolejny wrócił z wojennej potyczki. Nadal widziała w nim dawnego członka straży jakiego to poznała, ale on nie mógł tego powiedzieć o własnej ukochanej żonie. Bowiem zaczął borykać się z chorobą, którą to prawdopodobnie złapał w kolejnych brutalnych starciach. Jego ciało zaczęło słabnąć, a pokrótce stracił całkowitą wolę walki. Przemierza pusty dom, obserwując co się dzieje za oknem i oczekując powrotu Lettruce. Bo właśnie udała się w podróż by uratować własnego męża i zebrać dość kredytów na niezbędne leczenie. Podobno we wszechświecie potrzebują wielu najemników do wykonywania najróżniejszych zleceń, ona stała się jednym z nich.

Przez 3 lata wykonywała różnorodne zlecenia, a każdą połowę zdobytego majątku przekazywała do rodzinnych stron. Pokrótce trafiła na Namek gdzie zaliczyła szeregi bandyckiej hałastry. Wykonywali czarne zlecenia typu kropnąć kogoś, zastraszyć, tudzież dorwać cudzą własność. Wpierw działali bez specyficznego planu by z czasem pojawił się dowódca Teomatos ze własnym okrętem wojennym. Ich pole działań drastycznie wzrosło, gdy Lettruce wspólnie z kompanią zaczęli najeżdżać to słabsze w systemach obronnych planety i plądrować wszelkie wioski oraz miasteczka dla jak najszybszego pozyskania dobytku. Teraz przesiaduje na Namek, czekając na kolejny łupieżczy lot w mrocznych zakamarkach planety Namek. Tj lokalnym barze pod zatęchłym budokaiem.

8. Tokeny Treningowe [TT]
Całkowita ilość Tokenów Treningowych: 370
Tokeny Treningowe pozostałe do rozdania: 0

9.
Siła: 125
Zręczność: 51
Wytrzymałość: 51
Energia: 73
PL 2576
: 510

10. Techniki

1 TKI - Kąsacz: Fizyczna(Zwykła), Obrażenia: 1.5S, precyzyjny - Wojownik łączy palce i unosi ku górze by zacząć żądlić wykonując proste pchnięcia. Niepozorna, acz bezpieczna w przypadku ryzyka odbicia.

11. Przemiany

12. Umiejętności
Aspekt Siła:
Wspinaczka – umiejętność za pomocą, której postać potrafi wspinać się tam gdzie nie powinna. Tylko trzeba uważać, by nie urwać kabla starszej pani. (1)

Całkowita ilość Tokenów Nauki: 4
Tokeny Nauki pozostałe do rozdania: 0

13. Przedmioty

Ilość Smoczego Oddechu: 450
Ilość pożywienia: 100
- „Dług życia” - Ważny kontakt w świadku przestępczym ma u ciebie dług życia, jeśli do niego zadzwonisz, jednorazowo przyjdzie ci z pomocą, by spłacić dług. - przedmiot z loterii z 13.05.18
- 150 jednostek smoczego oddechu - Za event "Smoczy Oddech"

14. Ważne informacje


Ostatnio zmieniony przez Asteria dnia Sob Paź 20, 2018 9:55 pm, w całości zmieniany 3 razy (Reason for editing : Najwyraźniej nie zmienia się tutaj statystyk, są tylko te startowe?)

______________________

Know your place:

Lettrusia 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Lettrusia De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Lettrusia 12
Asteria
Asteria
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1141
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
Lettrusia 9tkhzk750/750Lettrusia R0te38  (750/750)
Punkty Pancerza:
Lettrusia Left_bar_bleue0/0Lettrusia Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Lettrusia Empty Re: Lettrusia

on Czw Kwi 05, 2018 9:31 pm
Akcepty Karty Postaci:

Asteria:
O avku już wspominałem. No Historia jest prosta, ale nadzwyczaj ciekawa i ma w sobie to coś.  Pani domu rusza na misję. Daję Akcepta. - 05.04.18

Al:
Taka kwestia ode mnie, z historii wynika że jesteś z kasty cywili, ale mając na uwadze, że parałaś się zadaniami potem wieloma, podejrzewam że przeszłaś "Próbę Krwi" (dobrowolnie mogą ją przejść dorośli, muszą przetrwać kilka zadań wtedy zostają wojownikami) na Saladii i jesteś Najemniczką z tytułem Wojowniczki niskiej klasy. Jeżeli się mylę to mnie popraw.
Poza tym Akcept - 06.04.18


Ostatnio zmieniony przez Asteria dnia Wto Maj 15, 2018 9:16 pm, w całości zmieniany 4 razy

______________________

Lettrusia Tenor

#66FFFF
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito