Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
NPC
NPC
Liczba postów : 1210
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Dom wodza

on Nie Kwi 01, 2018 10:10 pm
Dom Wodza nie wyróżnia się szczególnie spośród innych budynków w wiosce. Jest wykonany z tego samego, bielonego materiały i jest właściwie jedynie nieco wyższy od pozostałych. Nie zawiera okien, więc panuje w nim stały półmrok. Przed wejściem stoją dwaj strażnicy, najsilniejsi wojownicy wioski, wybrani specjalnie do swojej honorowej roli, o czym zresztą wiedzieli od dziecka. Są wyszkoleni i gotowi zginąć za swojego ojca.

To tutaj mieszka najważniejsza osoba na planecie. Ojciec wszystkich Nameczan - Guru, lub jak ktoś woli - Saichōrō-sama. Pomimo sędziwego wieku, nadal zachowuje trzeźwość umysłu. Najstarszy posiada rozległą wiedzę na temat ras oraz odległych planet. Specjalna zdolność umożliwia mu obudzenie potencjału drzemiącego w wojowniku.

W środku znajduje się jedno, wielkie, okrągłe pomieszczenie. Na jego środku znajduje się wielki tron, na którym zasiada sędziwy starzec, wyglądający już na ledwie żywego. Przy nim kręci się zwykle dwaj inni wodzowie, najstarsi synowie, dbający o jego dobre samopoczucie oraz służący jako doradcy, jeden z nich specjalizuje się w mistycyzmie, drugi jest wojownikiem. Poza nimi jest również dodatkowych dwoje wojowników, czasem nawet więcej i kilku młodzików, pobierających lekcje. Mają bowiem również za misję zostać w przyszłości strażnikami tego miejsca.

Nameczanie pochodzący z wioski mogą prosić o spotkanie z Guru swoich Mistrza i o ile jego prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona, będzie on mógł spotkać się z przywódcą. Nameczanie spoza wioski nie mają dostępu do Guru, chyba, że są znani i szanowani albo ich cel jest bardzo istotny. Inne stworzenia nie mogą widywać się bezpośrednio z Guru, ich kontakt możliwy jest wyłącznie przez wyznaczonego pośrednika.

______________________


Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito