Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
NPC
NPC
Liczba postów : 1212
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Targ Niewolników Empty Targ Niewolników

on Nie Kwi 01, 2018 8:11 pm
"Praktycznie codziennie świeża dostawa." To motto sprzedawców istot czujących, których jedynym celem w ich dalszej egzystencji będzie służba temu, kto zapłaci najwięcej. Witamy w najbardziej podłym miejscu tej planety. Jeśli ma się pieniądze można kupić każdego, zaś najczęstszym towarem są Demony, które przeważnie trafiają do fabryk smoczego oddechu. Szczęśliwi są ci, którzy trafią w inne miejsce, albo do prywatnej osoby. Jednakże utrata wolności boli równie mocno.

______________________


NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Wto Kwi 24, 2018 10:07 pm
Przygoda start: Rex

Trzy słońca szkliły przerdzewiałą powierzchnie krat więziennych. Wymiary potrójnej dwójki w objętości to powszechny zakres przestrzeni więziennej dla każdego niewolnika. Statki kosmiczne cumowały do niewielkiego portu kosmicznego poza granicami wielkiego nameczańskiego miasta. Nie wszyscy mogli się szczycić tą wygodą, bądź pośród nich znajdowali się zwykli dusigrosze preferujący sprowadzić towar aż z głównego portu. Ostatnimi miesiącami pogoda nieznacznie wskazywała wyższą temperaturę, a więc dla wygody handlarzy część powierzchni została zajęta przez ogromne hale magazynowe. Organizatorzy co tygodniowych targów niewolników połasili się o dodatkowy rzut monetą i domontowali do ścian blachy termiczne, dzięki czemu w środku było z deka chłodniej.

-Dziwaki na horyzoncie, może chociaż będą mieli dobry towar - Do uszu gadziny doszedł komentarz wątłego mężczyzny z ziemskich rubieży. Niewiele mógł widzieć za antygrawitacyjnej ciężarówki poza skrawkiem nieboskłonu i mnóstwem międzygatunkowej populacji. Przez szparę syntetycznego balchaminu tuż przy jego stalowej klatce mógł skrycie podglądać. W oddali lądował szereg statków kosmicznych przypominających krągłe spodki o owadzich odnóżach. Nie mógł się ich doliczyć, ale z pewnością dało się stwierdzić, że należały do Changelingów.
- Panie i Panowie, kto da więcej!? Piętnaście tysięcy SO, a tutaj widzę piętnaście i pół tysiąca! Walka trwa, a przypomnę! - Głos z ekscytacją krzyczał do tłumu, najwyraźniej jakiś z niewolników był poddawany licytacji, ale działo się to po drugiej stronie od dostępnej dla Rexa szpary.
- To niesamowity gatunek! Znani są ze zaawansowanych tajników cyborgizacji i ten byt jest żywym dowodem technicznego majstersztyku. Naprawi, wybuduje, wyremontuje, a w chwilach wolnych z pewnością herbatę poda. Czyż nie wspominałem, że jest zmiennokształtny? Oczywiście, że wspominałem i Pani w trzecim rzędzie na końcówce z prawej to potwierdza! Szesnaście tysięcy SO! -
Zatrzęsło pojazdem, najwyraźniej skręcał w prawo i zwalniał ze względu na tłumy osób. Najwyraźniej latał o niskim pułapie ze względu na zbyt ciężki ładunek, bądź nastała już godzina bezpieczeństwa lotniczego, gdzie nie można przekroczyć pewnej wysokości lotu. Jak na międzygalaktyczne centrum to targowisko prezentowało się prostacko. Hale magazynowe rozciągały się kilometrami, a co niektórzy prezentowali się na stalowych podestach o przeznaczeniu podtrzymywania sporej ilości osób. Każdy zajmował się własnym biznesem, ale w końcu baldachim syntetyku się złożył, a Rex od razu poczuł na ślepiach ostre światło słoneczne.
-Nie ruszaj się...a no tak nigdzie się nie wybierasz hah- Saiyański kierowca najwyraźniej wysiadł i upewniał się co do mocowań towarów. Najwyraźniej dzisiaj mieli w planach sprzedać Rex'a samotnie, ale pytanie narastało co w takim razie było przechowywane w skrzyniach mu towarzyszących. Mocne okowy i potrójna stal wzmacniania tytanem z pewnością stanowiłaby nie lada zagwozdkę w celu odkrycia tej tajemnicy.
-Nawet się nie fatygowali kogokolwiek posłać na targi, jakby nie zależało im komu ciebie opchnę. Tak dzisiaj jestem cholernym kierowcą, niańką i handlarzem w jednym. Szlag trzeba było wcześniej zgłosić ten dzień wolny... tfu - splunął, a następnie wyciągnął pilot z antenką. Wcisnął błękitny przycisk by aktywować sterowanie klatką i Rex już na pierwszy rzut oka mógł zaobserwować, że małe silniczki manewrujące zostały do klatki przymocowane.
-Niedługo zmienisz właściciela, jak samopoczucie? -Spytał, gdy klatka powoli opuszczała ciężarówkę. Mogło to zająć do paru minut, gdyż tempo przemieszczania się pozostawiało wiele do życzenia.

Saiyajin prezentował się masywnie, właściwie był kolosem pośród własnej rasy i z włożeniem siły jaką to miał w łapskach, możliwe byłby w stanie przedrzeć na pół księgę tysiącletnią. Tych egzemplarzy co prawda już nie wydawali, jak papier co i bardziej poszedł w odsiadkę, ale tysiąc lat historii, to zatrważająca liczba stron.
-Nie jest tak źle, mogło być dużo gorzej. Podobno paru celebrytów szuka egzotycznych gatunków, obyś miał szczęście i trafił na takiego. W końcu na swój sposób jesteś...unikalny - po czym raz jeszcze splunął, dalej kierując klatką z pomocą pilota.

______________________


Rex
Rex
Liczba postów : 457
Data rejestracji : 18/10/2015


Identification Number
Punkty Życia:
Targ Niewolników 9tkhzk1170/1250Targ Niewolników R0te38  (1170/1250)
Punkty Pancerza:
Targ Niewolników Left_bar_bleue0/0Targ Niewolników Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Nie Maj 13, 2018 11:11 pm
Samotna podróż na targowisko z całą pewnością nie należała do najbardziej porywajacych epizodów w jego dotychczasowym życiu. Tym bardziej, że klatka w której wylądował była akurat takich rozmiarów, iż mógł zdrobić góra dwa kroki. Tak więc siedział z plecami opartymi o pręty od czasu do czasu uderzajac lekko ogonem o podłoge swojego aktualnego lokum.
Dopiero po tym jak przez szczelinie w materiale który okrywał tylną cześć pojazdu zobaczył punkt docelowy swej podróży. W prawdzie widok nie zrobił na nim większego wrażenia, ale wątpił, by ktokolwiek znajdując się na jego miejscu zachwycałby się budynkami lub też mrowiem ludu który się tu zebrał.
Co prawda kiedyś zastanawiał się jak takie miejce może wyglądać, lecz nigdy nie udało mu się go sobie wyobrazić. Teraz natomiast okres wyobrażania sobie czegokolwiek nim to się wydarzy miał już za sobą. Znacznie prościej było czekać i patrzeć co się stanie. Umożliwiało to uniknąć wielu rozczarowań. Pozwalało to również życiu cię mile zaskoczoyć, choć Rex czegoś takiego doświadczył chyba ledwie parokrotnie w życiu. A fakt oddzielenia go od reszty swoich z którymi udało mu sie przetrwac tyle lat z całą pewnością do niech nie należał.
Odgłosy licytacji też jakoś specjalnie nie porawiały nastroju. Przypominały tylko o istnieniu niewidzialnej granicy oddzielajacych tych co uważali się za zancznie lepszych od innych co zdawało się miało dawać im prawo do traktowania tych po drugiej stronie jak kolejny towar którym można handlować.
W końcu podróż dobiegła końca co dobitnie zostało oznajmione zwinięciem plandeki krórą dotąd przykryta jego klatka co równało się z chwilowym oślepieniem przyzwycajonych już do półmroku oczu.
- Trzeba było... - mruknął bardziej do siebie niż w odpowiedzi saiyaninowi. Bardziej, od narzekania kierowcy zainteresowało go co wcześniej nie dane mu było dostrzec.
Wnioskując po wyglądzie skrzynia znajdująca się obok z całą pewnością nie mależała do przetrzymywania "standardowego towaru". Była na to zbyt solidnie zbudowana. Niestety jej budawa unimożliwiała mu stwierdzenie co jest w niej przetrzymywane.
A jakie niby mam mieć samopoczucie siedząc zamkniętym w klatce jak jakieś dzikie zwierze, co? Może się tak zamienimy miejscami i wtedy pogadamy, hym...? - usłyszał gdzieś w zakamarkach swojej głowy gdy padło pytanie o jego samopoczucie. Sam jednak poza cichym wesstchnieneim w żaden sposób na nie nie zareagował. Próby dościa co takiego było z nim przewożone choć w tym momecie z góry zkazane na niepowodzenie interesowały go bardziej niż ewentualne dyskusje na temat czyjegokolwiek samopoczucia.
- Ale chyba nie tak egzotyczny jak mój towarzysz - stwierdził wskazują łbem opancerzoną skrzynię.
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Czw Maj 31, 2018 11:23 am
Dźwig wyprowadzał klatkę z pojazdu na zewnątrz. Oczom hybrydy ukazały się podesty i tłumy ludzi przekrzykujących się wzajemnie. Niewolników idących na finansowy ubój nie brakowało, od pięknych pań różnorodnych gatunków po silnych panów nie kryjących się ze znaczną masą mięśniową. Drobni, masywni, zakręceni, zmiennokształtni, odrażający, przepiękni i nawet zabawne z istot, które to powód egzystencji był wyjątkowo obcy Rexowi.
- Skrzyni nie widział? To moje prywatne rzeczy, zamierzam jak najszybciej ciebie sprzedać za nawet najdrobniejszą cenę i uciekam stąd. Może i to miejsce jest pod klauzulą prawomocności, ale czasem zdarzały się tu burdy. Zwłaszcza wśród klienteli, którzy potrafią przypadkowo zabić kogokolwiek jedną ze swoich super bogatych... - zaakcentował wyraźnie -... i super niebezpiecznych zabawek - Dało się dostrzec na małpiastej gębie szczyptę paniki.
- Nie zrozum mnie źle, ale ostatnie co chce, to by ten dzień się skończył niefortunnie - skończył poirytowany, a klatka wylądowała na drewnianym podeście tak, że wszyscy mogli mieć spokojny widok na całą osobistość Rex'a.
- Dobra, właściwie do końca nawet nie wiem, jak mam się do ciebie zwracać. No niby tam mówili, że zwiesz się Rex, ale do cholery czym jesteś? Trzeba ciebie tu jakoś zareklamować na szybko... - mówił w zdziwieniu, tymczasowo zmuszony do roli handlarza saiyajin bo gdybał nad tym, co właściwie Rex mógłby zaoferować tutejszej klienteli.
- Wydajesz się dość masywny, ok załóż te bransolety na nogi pod kolanami oraz na ręce tuż przy nadgarstku - rzucił Rexowi metalowe bransolety ze przestarzałą elektroniką.
- Jak założysz to pozwolę ci wyjść z tej klatki no i...postaraj się jakoś zaprezentować! No spójrz na to z tej strony, dobry nowy właściciel nie będzie ciebie już skuwał, to dużo lepsze, niż...to miejsce z którego to się urwałeś. Krzyknął próbując nawet zarazić nutką entuzjazmu, jak zamachnął się lewą ręką naprężając biceps.
- Dobra, pozwolę ci nawet zajrzeć do skrzyni, przyśpieszmy ten proces. Tylko cholera, zrób coś! Nikt nawet nie zerknął na ciebie! Tylko nie rób nic głupiego. Zabaw jakoś publiczność no wiesz...pokaż mięśnie, udźwignij coś ciężkiego, zrób jakiegoś fikołka, zatańcz balerinę, a może zaśpiewaj?...nie obchodzi mnie co, byle cokolwiek! -

OOC:
W skrzyni znajduje się mnóstwo śmieci codziennego użytku, jeśli zaakceptujesz wyjście z klatki, to zostaniesz automatycznie wyzwolony i możesz pokręcić się po okolicy tak długo, jak...no nie będzie zbyt podejrzanie. W skrzyni znajdziesz:

*Wszelkie przybory kuchennego użytku: sztućce, talerze metalowe, kubki metalowe, zepsuta mikrofala, toster, co tam jeszcze wymyślisz podręcznego
*Podręczne tv w formie kostki 20 cm x 20 cm x 20 cm nawet działa i ma jeden program o dzieciach o tytule "Owocowy żelek, galaktyczny obrońca"
*Wszelkie przybory do ćwiczeń: sztangi, skakanki, sprężyny, trampolina składana, co tam jeszcze wymyślisz podręcznego
*Książki...totalnie nie wiesz o czym, kiepsko ci idzie czytanie języka "mrglglglglll", ale na okładce są trzy seksowne humanoidki przypominające żabnice. a wokół nich przestrzeń kosmiczna, statki kosmiczne, tudzież wnętrza loży kapitańskiej, to chyba jakaś odyseja kosmiczna.

______________________


Rex
Rex
Liczba postów : 457
Data rejestracji : 18/10/2015


Identification Number
Punkty Życia:
Targ Niewolników 9tkhzk1170/1250Targ Niewolników R0te38  (1170/1250)
Punkty Pancerza:
Targ Niewolników Left_bar_bleue0/0Targ Niewolników Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Czw Lip 19, 2018 12:11 am
Czakajac, aż jego klatyka na podeście Rex przyjrzał się zgromadzonym na targowisku kupującym i kupowanym dochodząc do wniosku, że chyba jakoś specjalnie to się nie wyróżnia wśród innych. Choć w sumie to wszystkie sprzedawanie osobniki w jakiś sposób się wyróżniały w całym tym towarzystwie. No i wciąż to był targ niewolników, a on miał być sprzedany niewiadomo komu.
- Lepszy chyba Rex, niż R-008 / E-121 / X-991. A zostałem wychodowany jako hybryda - odpowiedział spokojnie wychodząc na podest korzystając jednocześnie z okazji do rozciagniecia się. W końcu i tak wciaż nie widział innej opcji jak pozwolić wydarzeniom toczyć się własnym tempem. Nie oznaczało to jednak, że z tego powodu miał się spieszcyć i skorzystać z okazji "nacieszenia się" tą namiastką wolności. Nawet jeśli ta wolność groziła mu śmiercią. - Wychodowany jako istota, która przetrwa więcej niż inni nim padnie.
"I jak dotąd mi się to udaje..." dodał w myślach z lekkim niesmakiem zakłądajac podana mu przez saiyanina branzolety nie przyglądając im się nawet jakoś specjalnie. Z dwojga złego było to lepsze od dalszego siedzenia w niewygodnej klatce. Uporawszy się z ostanią z lekkim zaskoczeniem stwierdził, że są zaskakująco dobrze dopasowane jak na coś co najpewniej miało służyć iniemożliwienia ucieczki niewolnikom na sprzedarz.
- Można też powiedzieć, że jestem w pewnym stopniu unikatem, bo z mojej... partii przetrwała ledwie grupka - rzucił jeszcze próbując poprawić ogranicznik na prawym nagdarstu spotrzegając, ze całość najlepsze lata musiała mieć już dawno za sobą.
Małpa mi karze robić z siebie małpę... - coś w nim jękneło.
- Cicho... - murknął do siebie mimo kucajac przy skrzyni i przegladając to co miał do dyspozycji. Wkońcu miał się jakoś zaprezentować, tylko niesty nie miał bladego pojęcia jak miałby to zrobić. Jedyne co dotąd dane mu było robić to walczyć o przetrwanie. Zobaczyć co się dzieje i jak sobie z tym poradzić. I choć teraz miała podobne zadanie to brak zagrożenia dawal o sobie znać. I choć starał się nie pokazywać po sobie irytacji, to jego ogon ponownie robił wszytko po swojemu i zaczął wybijac rytm bicia serca swego pana.
W końcu postanowił zwyczajnie zaprezentować swoje możliwosci. Wyciągnął ze skrzyni sztangę oraz dwa hantle których rozmiar powienien przykuć uwagę.
Przesunąwszy to wszytko bliżej krawędzi podestu wyprostował się, po czym zamachnąwszy się ogonem uderzył nim o podest. Nastepnie wydawszy z siebie coś pośredniego miedzy sykiem, a gardłowym warknięciem oparł się rękami o podłoże i zaczął poruszać ciałem czemu porokrotnie towarzyszyło chrupnięcie przeskakujacych kości.
Gdy ponownie się wyprostował  i rozciagnąwszy szybko ramiona chwyciła za oba hantle i podniósł je  tak by wszyscy mogli je dostrzec starając się by nie zrobić tego za szybko. Skoro miał się zaprezentować, to teraz musiał pokazać im to co miał, czyli ciało które pozwoliło mu przetrwać do tej chwili.
W dalszej kolejności jeszcze parokrotnie opuścił i podniósł hantle na różne sposoby, po czym rzuciwszy je na podest ponownie uderzył ogonem i podszedł do sztangi. Chwyciwszy za gryf napiął się i powoli zaczął unosić ustrojstwo nad ziemię. Gdy ją wyciagał przed wszytkim już mu się wydawała na tyle cieżka by mieć z nią niejakie problemy, lecz po tym całym wymachiwaniu mniejszymi cieżarami te kilka metalowych dysków po obu stronach stanowiłowyzwanie. Nie planował się jednak poddawać. Z sykiem szarpnął wszytko do góry unosząc do szyji, po czym z trudem wypchnął całość nad głowę.
I co...? Łyso wam? syknęło mu z tyłu głowy gdy jeszcze trzymał uniesiony ciężar, po czym gwałtownie opuścił żelastwo.
"Jeśli to nie zadziała to już nie wiem" podsumował po wszystkim i zabrał się za rozciaganie dłoni.
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Pią Lip 20, 2018 2:40 pm
Gry Rex zaczął podnosić ciężary, powoli wokół niego zaczął zbierać się tłumek interesantów. Przyglądali się jego poczynaniom, komentując głośno. Oczywiście każdy przypadek jest indywidualny i wolne stworzenia kupowały niewolników w bardzo różnych celach, dlatego bardzo ciężko było, szczególnie Rexowi, który niewiele lat spędził jeszcze na Namek, stwierdzić, kto czym był zainteresowany i co mógłby z nim z robić. Na pewno mógł snuć swoje przypuszczenia i próbować przypodobać się temu kupcowi, który wydawał mu się najlepszy.

- Na czym zna się to… coś? – odezwała się pewna saiyanka.

Targ Niewolników 8fa9ccc2dd8c8135cc5df08e26534b95

- Umie walczyć? – dopytywała.
- Jak trzeba, to walczy. – odpowiedział sprzedawca. – Chcesz pokazać, co umiesz? – zapytał Rexa, gotowy do stoczenia z nim krótkiego, prezentacyjnego pojedynku.
- Co to jest za rasa? – zapytał zaciekawiony Changeling.

Targ Niewolników 63de47c14ea003c6714fc53675e3ae27

- Krzyżówka. Changeling z jakimś ustrojstwem. Trzeba by pytać u producenta.
- Jaki wiek? Ile jeszcze pożyje? Nie chciałbym kupić czegoś, co mi potem po dwóch latach zdechnie. Już kiedyś się nadziałem. – dorzucił swoje Nameczanin.

Targ Niewolników F99802658666d72f85b5c582a8929ffe

______________________


Rex
Rex
Liczba postów : 457
Data rejestracji : 18/10/2015


Identification Number
Punkty Życia:
Targ Niewolników 9tkhzk1170/1250Targ Niewolników R0te38  (1170/1250)
Punkty Pancerza:
Targ Niewolników Left_bar_bleue0/0Targ Niewolników Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Nie Lip 22, 2018 11:45 pm
Przysłychując się zadawanym pytaniom Rex starał się przyjrzeć każdemu z pytających, choć właściwie to sam nawet nie wiedział po co to robił. Nie zmieniło to jednak faktu, że gdy tylko dostrzegł changlinga poczuł pod łuskami nieprzyjmenie mrowienie. Jednak poza gwłątownym machnięciem ogonem w bok nie dał po sobie poznać. Zamiast tego skupił się na propozycji stoczenia pokazowego pojedynku.
Pojedynek mogłby mu pozwolić lepiej się zaprezentować gdyby sobie dobrze poradził. Gorsze było to, że z tego co dane mu było słyszeć saiyanie byli wprost urodzeni do walki. W dodatku wnioskujac po zawarttości skrzyni z której wyciągnął ciężary jego sprzedawca nie stronił raczej od ćwiczeń fizycznych.
Przyjrzawszy się jeszcze raz saiyaninowi podjął decyzje. W końcu nie trafił tutaj dlatego, że czekał, a dlatego, że wywalczył sobie możliwość do dalszego życia. Poza tym jeśli miał zostać sprzedany za dobrą cenę to saiyanin raczej nie będzie się starał go ubić. Szanse więc jakieś były.
- Mogę pokazać. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie - odparł odwracając się do rozmówcy. Następnie przykucnął podpierając się z przodu lewą ręką i kładąc ogon płasko za sobą. Napinając nieznacznie mięśnie nóg przygotowywał się do wyskoku jednocześnie nie odrywając wzroku od mężczyzny.
- To był się zdaje demon - stwierdził jeszcze mimochodem usłyszawszy odpowiedź sprzedawcy. Po tem już tylko czekał na odpowiedni moment do wykonania ruchu. Pytanie co do długości jego życia puścił mimo uszu. W końcu sam nie wiedział ile mogł jeszcze pożyć, gdyby dano mu do tego możliwość.
Co ciekawe, głos w jego głowie nijak nie komentował zaistniałej sytuacji, lecz Rexowi w ogóle to nie przeszkadzało.
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Pon Lip 23, 2018 8:05 pm
- Doskonale! – skomentował zadowolony Saiyanin. Najwidoczniej nieczęsto zdarzają mu się potulni niewolnicy. Inaczej nie musiałby trenować, by być zawsze w formie i opanować sytuację. Podszedł do Rexa i odpiął mu kajdany. – Na czas walki! - pogroził palcem, po czym pochylił się i szepnął na ucho jaszczurowi. – Dam ci fory. Skocz na mnie i przyduś.

Saiyanin zaprowadził Rexa nieco dalej od klatki i podestu na wygodny, piaszczysty plac. Widzów zebrała się większa grupka, która utworzyła niewielki okrąg wokół Rexa i Saiyanina. Tamten rozłożył ręce w gotowości do walki. Nogi szeroko. Stał zaledwie o krok od przeciwnika.

- No dawaj. Zaczynaj. – zagrzewał Rexa do walki.

- Wydaje się być silny i mieć dobry pancerz. Myślę, że jest wytrzymały. – stwierdził Changeling.

______________________


Rex
Rex
Liczba postów : 457
Data rejestracji : 18/10/2015


Identification Number
Punkty Życia:
Targ Niewolników 9tkhzk1170/1250Targ Niewolników R0te38  (1170/1250)
Punkty Pancerza:
Targ Niewolników Left_bar_bleue0/0Targ Niewolników Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Czw Lip 26, 2018 12:07 am
Gy wszystko było gotowe, a saiyanin stanął przed nim Rex spróbował wypatrzeć gdzie mógłby uderzyć by powalić i móc go poddusić jak to było w planie. Może i nie szczególnie przypadł mu do gustu pomysł ustawiania wyniku, ale chyba jednak to było lepsze niż bezmyślene okładanie się pięściami.
Problemem było jednak to, że nie mógł dopatrzeć się miejsca dogodnego do skutecznego uderzenia i nawet jeśli miało to być tylko na pokaz to jego postawa uniemożliwiała Rexowi dostrzeżenia słabego punktu.
Może i z własnej woli zgodził na ten pojedynek, ale ten gość mimo wszystko zachowywał się zbyt pewnie siebie jak na to, że przed chwilą zdjął mu z kończyń ograniczniki. Więc równie dobrze mógłby spróbować uciec. Choć z akurat wiazało się ryzyko zabicia przez "bogatych kupujących ich bogatymi zabawkami". W dodatku nawet jakby nawet mu się udało zbiec to nie miał pewności, czy długo by sobie poradził w obcym miejscu. Nawet ze swoim dotychczasowym szcześciem do przeżywania najróżnieszych rzeczy.
A no jestem żarówo! - warknęło w nim gdy ukratkiem spojrzał na komentujacego changelinga. Szybko jednak wrócił spojrzeniem na saiyanina po czym bez dalszego zwlekania obrócił się gwałtownie wokół własnej osi uderzając ogonem poniżej kolan mężczyzny.

OOC
Faza obrony
*

Faza ataku
*Cios ogonem: 80/2 + 65/2 = 40 + 32 = 72

Hp: 750
DMG: 72

TS: 1
TZ: 0
TW: 2
TE: 1
TM: 1
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Czw Lip 26, 2018 4:12 pm
-Aaaa! - po targowisku rozniósł się dźwięk krzyku godzonego ogonem Saiyanina.

Tak jak obiecał, tak zrobił. Runął na ziemię podcięty przez ogon niewolnika. W ten sposób podłożył się, by przedstawić Rexa w lepszych barwach. Krzyknął z bólu, co było oczywiście całkiem udawane. Widocznie znał się trochę na wrestlingu, bo zrobiło jednak doskonałe wrażenie. Zebrany tłumek zrobił najpierw głośne:

- OooooOoo!

A potem nastąpiły głośne brawa.

Saiyanin, korzystając z okazji, kiedy wszyscy podziwiali Rexa, pomachał palcem do niego, dając mu znak, by rzucił się do niego z duszeniem.

______________________


Rex
Rex
Liczba postów : 457
Data rejestracji : 18/10/2015


Identification Number
Punkty Życia:
Targ Niewolników 9tkhzk1170/1250Targ Niewolników R0te38  (1170/1250)
Punkty Pancerza:
Targ Niewolników Left_bar_bleue0/0Targ Niewolników Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Sob Lip 28, 2018 10:03 pm
Rex szybko wywrócił oczami na widok tego całego przedstawienia.
Nie rozumiał jak można było robić z walki taką pokazówkę. Dla niego walka była czymś w czym dajesz z siebie wszystko i od czego zależy przeżycie. Ignorując wszelkie krzyki ze strony zarówno saiyanina jak i publiczności dalej grał w tą całą grę.
Doskoczył więc do przeciwnika lądując mu na piersi. Lepiej było mieć ten cały cyrk jak najszybciej za sobą.
Ty chyba naprawdę chcesz się nas pozbyć jak najszybciej. Albo jesteś większym cieniasem niż mi się wcześniej wydawało - mruknął z przekąsem głos podczas gdy Rex "dociskał" przedramię do szyji mężczyzny.
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Nie Lip 29, 2018 8:08 pm

Skok Rexa wzburzył kurz pod walczącymi. Padł całym cielskiem na saiyanina i zrobił dokładnie tak, jak według scenariusza. Przydusił mężczyznę, na co ten zaczął uderzać w podłoże w poddańczym geście. Wkrótce jaszczuro-podobny niewolnik zszedł z niego, pozwalając mu wstać i otrzepać się. Towarzyszyła im kolejna salwa braw od publiczności.

- Szanowni Pastwo, potrafi walczyć, ale jest uległy jak wierny pies. – rzekł saiyanin, podchodząc do Rexa i klepiąc go po policzku jak zwierzę. – Widzą Państwo? Nie podniesie ręki na właściciela. – po tych słowach wymierzył Rexowi siarczysty policzek otwartą dłonią, by w ten sposób zaprezentować swoje argumenty.

- No dobra, umie walczyć. A czy jest mądre? Umie coś powiedzieć? Zna się na czymś? Niech sam odpowie! – mówiła kapryśna saiyanka, zainteresowana zakupem.

______________________


Rex
Rex
Liczba postów : 457
Data rejestracji : 18/10/2015


Identification Number
Punkty Życia:
Targ Niewolników 9tkhzk1170/1250Targ Niewolników R0te38  (1170/1250)
Punkty Pancerza:
Targ Niewolników Left_bar_bleue0/0Targ Niewolników Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Wto Lip 31, 2018 11:09 pm
Zebym ja zaraz nie zaczął traktować jak psa - rozbrzmiało w głowie Rexa, gdy był klepany po policzku niczym zwierzę. Sam jednak ledwie lekko zmróżył oczy. A przynajmniej do momentu w którym nie został uderzony w niego z całeś siły, a głowa odskoczyła mu lekko na bok. Zgrzytnął krótko zębami, a jego ogon szarpnął się z boku na bok.
A żeby cię tak łysa małpo pogrzało do reszty! A nie... ciebie już to spotkało! Jak ja Hanzo uwielbiam jak inni mi dyktują jaki mam być! No nawet we własnym ciele nie mogę być sobą, bo jeśnie Rex nie twierdzi, że to on tu dowodzi... No normalnie jak mnie coś z tego powodu nie trafi, to mnie coś trafi... - nawijał głos w jego głowie z taką zajadłością, że niemal miał wrażenie, że widzi jak gestykuluje wygrażając się wszystkim dookoła. On sam jednak dalej milczał. W końcu to wszystko było tylko po to by któryś z zainteresowanych postanowił wydać na niego pieniądze. Nie zmieniało to jednak faktu, że każda kolejna czynność z tym związana coraz bardziej go irytowała i rozumiał czemu to coś w nim się tak buntuje.
- A czemu miałbym nie umieć mówić? - spytał po chwili wciaż dopytujacą się saiyankę na powrót się prostując i spogladając w jej stronę. Co prawda szczęka go bolała od uderzenia, ale nie był to powód do milczenia. - Może i nie jestem geniuszem, ale głupi też nie jestem.
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Pią Sie 03, 2018 3:59 pm
- Sama nie wiem… - wyznała saiyanka, wzdychając. Rozejrzała się zniechęcona po targowisku. – Szukam kogoś jako partnera w podróżach. Ochroniarza, ale też kogoś z głową, kto doradzi, na czymś się zna… Ten tutaj to chyba nie na wiele umie… - narzekała głośno.

- A mnie się podoba. Lubię eksperymentować na takich subgatunkach. Ile kosztuje? - zapytał zaciekawiony Changeling.

- Jak dla Pana to … - saiyanin zmierzył Changa wzrokiem, oceniając jego majętność. – 5 tysięcy SO i oddaję Panu jego smycz.

- Dam 5100 SO, jeśli dostanę gwarancję na 5 lat. – zaproponował Nameczanin. - Praca w polu jest ciężka, nie chciałbym, żeby mi zdechł...

- Gwarancja 2 lata. - oświadczył sprzedawca.

______________________


Rex
Rex
Liczba postów : 457
Data rejestracji : 18/10/2015


Identification Number
Punkty Życia:
Targ Niewolników 9tkhzk1170/1250Targ Niewolników R0te38  (1170/1250)
Punkty Pancerza:
Targ Niewolników Left_bar_bleue0/0Targ Niewolników Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Wto Sie 14, 2018 12:24 am
A więc doszło do momentu ustalanie ile możę być warta reszta jego życia. Jakoś go to nie dziwiło, że próbują co się tylko da tak, by się przy okazji nie pozbawić wszystkich pieniędzy. Chyba wszystkie istoty które je posiadają myślą w podobny sposób. Jak najwiecej, jak najlepszej jakości, ale za jaka najmnijeszą cene.
Nie mając specjalnie co ze sobą zrobić stał tak przygląjać się trójce mężczyzn. Przez chwilę rozważał nawet, czy nie zaproponować wywalczenia w jakiś sposób swojej wolności. Szybko jednak zbył tą koncepcję. W końcu jakie miałby być zasady które umożliwiłyby mu coś takiego?
Zamiast tego dalej przysłuchując się dalszym próbom dobicia targu ponownie spojrzał na wybredną saiyanke.
Jeśli miałby wybór to wolałby, by to właśnie ona go kupiła. Na sam widok changeling czuł pod łuskami nieprzyjemne, a praca na roli nie specjalnie mu się uśmiechała. Wychodziło więc, że w końcu nadszedł odpowiedni moment by zadziałać.
Podszedł do dziewczyny i zaczął mówić
- To, że nie posiadam szerokiej wiedzy nie znaczy, że nie nadaję się jako osoba towarzysząca. Poza tym nauka idzie mi dość szybko. A do ochrony z tego co mi wiadomo przedaje się ktoś kto umie walczyć. A na tym się znam najlepiej.
MY się znamy - warknęło mu niespodziewanie za uchem. - Nie zapominaj o mnie z łaski swojej. Wystarczy, że swobodę mam nie wiadomo od jakiego święta. Mógłbyś chociaż uwzględniać mnie czasem w wypowiedziach Co ja jetem? Wrzód na tyłku, że nie można się mną pochwalić?
"Nie każdy musi wiedzieć, że mi jakiś głos pyskuje za uchem" - odpartł w myślach Rex próbujac nieco utemperować paplę w swojej głowie. Niestety z odwrotnym skutkiem.
Pyskuję? Ja pyskuję? Słuchaj no Panie Jaki To Ważny Jestem. W żadnym wypadku nie pyskuję. Jedyne co to wyrażam swą konstruktywną krytykę! I lepiej to sobie zapamiętaj bo inaczej jak dobiorę się do przysłowiowego kółka to naprawdę pożałujesz.
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Pon Sie 20, 2018 4:45 pm
- 5000 SO? Chyba jakieś wolne żarty… - prychnął Changeling zaskoczony – Nie warty więcej niż 3000 SO.

Saiyanka wysłuchała słów Rexa, wykrzywiając usta w niepewnej minie. Widać, że chciałaby mu uwierzyć, jednak najwidoczniej nie miała za dużo pieniędzy i chciała jakoś upewnić się, że zakup nie pójdzie na marne. Podrapała się po głowie, patrząc w oczy niewolnika. Szukając w nich utwierdzenia się w przekonaniu, że warto go zakupić.

- Czy on został zarejestrowany jako niewolnik? – zapytała sprzedawcy.
- Jak najbardziej. – odparł.
- Czy dostanę do kompletu chip lokalizujący, gdyby uciekł?
- Już wczepiony podskórnie.
- Meh… no dobrze, dam 5200 SO… niech stracę. – mruknęła z cicha.
- Kto da więcej? – dopytywał sprzedawca, jednak tłumek wcale nie był przekonany do licytacji. Najwidoczniej cena była dla większości zaporowa. – Sprzedany za 5200 SO! Połowa sumy do zapłaty na miejscu, połowa na moje konto w ciągu 2 tygodni. Dokumentację przesyłam drogą elektroniczną. Dziękuję za zakup i zapraszam ponownie!- dodał, po czym zapiął Rexowi obrożę na szyję i do niej smycz. Podał ją dziewczynie do ręki.

Ta wzięła smycz i ciągnąc Rexa jak psa prowadziła go za sobą, aż odeszli nieco od miejsca sprzedaży.

- Zapłaciłam za ciebie krocie. Wiesz, ile zleceń muszę wykonać, by tyle zarobić? Mniej dałam za poduszkowiec… Jak się okaże, że jesteś do niczego, to obiecuję, że wyrzucę cię w kosmos. Chodź, nie ociągaj się! – burknęła, prowadząc go do pojazdu. Był to stary poduszkowiec dla dwóch osób bez dachu. – Wsiadaj na fotel pasażera. – rozkazała, puszczając smycz i siadając w miejscu kierowcy. – Jedziemy do miasta.

z/t do http://dbng.forumpl.net/t1623-knajpa-pirate-s-cove#26024

______________________


Maou
Maou
Liczba postów : 40
Data rejestracji : 21/10/2018


Identification Number
Punkty Życia:
Targ Niewolników 9tkhzk595/950Targ Niewolników R0te38  (595/950)
Punkty Pancerza:
Targ Niewolników Left_bar_bleue0/0Targ Niewolników Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Wto Lis 06, 2018 2:19 pm
Obok Maou wolnym krokiem poruszała się piękna kobieta tworząc bardzo miła atmosferę przyciągającą wzrok mieszkańców. Jej ubranie nie było wyzywające, ale jej skromny płaszcz sprawiał, że większość osób zbierała swoją szczękę z podłogi. Maou wyczuwał również małą nutkę kwiatowych perfum.
Imperius zatrzymał się nagle w całkiem bogatym miejscu. Piękne budynki dekorowały tę dzielnicę. Maou zrobił dłuższy wdech, jakby chciał coś potwierdzić…
- Czuję Burdel obok mnie…
Spojrzał w swoją lewą stronę, widząc przepiękny budynek. Złote zdobienia wykończeń drzwi i okien z witrażami. Na szczycie wierzy był wielki żelazny krzyż.
Spojrzał w prawą stronę. Naprzeciwko kościoła był jeszcze większy budynek z większą ilością złotych wykończeń. Koło pięknych i masywnych drzwi wisiała mała niepozorna tabliczka, „Urząd Miasta”.
- Oho… Myliłem się…
Powiedział dosyć głośno, po czym zamilkł na dłuższą chwilę.
- Są tu dwa Burdele w jednym miejscu.  
Będąc zadowolonym, skierował ciało w kierunku „Urzedu miasta” i użył swojego sprzętu wykrywającego. Ku jego zdziwieniu „ta rzecz” nie pokazywała żadnych odczytów.
Odczekał minutę i skierował się w kierunku „Kościoła”.
Szszszt
Jego spodnie w kroku ukazały nagle większą górkę, więc odczyt był całkiem silny w stronę budynku kultu. Zawsze wierzył swojemu „sprzętowi wykrywającemu kurtyzany”, więc zawierzając się niemu wkroczył szybkim ruchem do środka malowniczego kościoła.
Zauważył mężczyznę w szacie mnicha, a jego „sprzęt” zaczął drgać mocniej. Pokiwał głową będąc zadowolony ze swoich poszukiwań.
Podszedł do jegomościa, a ten nie dając dojść do słowa-wypalił
- Witamy serdecznie nasze owieczki. Przyszliście po rozgrzeszenie, czy chcielibyście porozmawiać o ślubie… Naprawdę ładna z was parka.
- Bardzo mi przykro, ale nie zamierzam tak szybko zostać zakuty w kajdany z jakimś randomowym kaszalotem…
Wzrok Maou powędrował niepostrzeżenie na partnerkę, która uczepiła się go, jak żep psiego ogona. Lekko zakasłał próbując ukryć swój nędzny żarcik.  
- Przyszedłem skorzystać z uroków pięknych kurtyzan, jeśli pan mnich wie, o co mi chodzi.
Maou lekko mrugnął do niego. Szerzyciel wiary zrobił minę obrzydzenia i kiwał głową w zaprzeczeniu. Już miał powiedzieć, ze to jest budynek ich kultu i nic takiego nie znajdą, gdy zauważył wynurzającą się rękę Imperiusa, spod płaszcza. W niej znajdował się piękny zdobiony złoty kielich. Mnich szybko wyrwał go z rąk Maou i poszedł w kierunku konfesjonału. Główny bohater uśmiechając się podążył za facetem w kitlu.
Dopiero przed wejściem do środka „spowiedzi”, obrócił się w kierunku dziewczyny i z przepraszającym wzrokiem powiedział:
- Przykro mi, ale musze tam iść sam. A za ten kielich, będziesz musiała mi potem zwrócić. Zbiorę informację o Nihiliusie i wyjdę.
Mnich otworzył konfesjonał, a za nim tajne drzwi… Ukazały one kręte schody do piwnicy. Maou naliczył ich kilka tysięcy, aż wreszcie doszedł do końca widząc czerwony dywan i ściany pokryte szkarłatem. Mniejszy chłopiec w białym stroju zatarł ręce i pociesznym głosem przemówił do Imperiusa
- Jedną kurtyzanę na godzinę?
Otworzył starą księgę i wyciągnął pióro, chcąc zanotować datę przyjścia, wyjścia i osobę która go obsługiwała.
Maou natychmiast zapisał swoje imię i datę. Wpisał imiona trzech kurtyzan i czas opiewający na pół godziny.
- Przepraszam Pana serdecznie, ale wynajmujemy jedynie na godziny.
Imperius spojrzał na swoją małą sakwę, ale po chwili jego uśmiech stał się szyderczy…
- Przed wejściem stoi moja przyszła żona. Chce mi zafundować wieczór panieński, więc mam ciepłą nadzieję, że kosztami zostanie pokryta ona.
Minist… Mały chłopiec kiwnął głową na zgodę. Natychmiast zniknął w czeluściach labiryntu i wrócił trzymając łańcuchy ze spiętymi w nie Kurtyzanami. Były to niewolnice różnych ras.
Maou szybko skierował się do pokoju który został mu przekazany. Rozkazał dziewczynom pokazać swoje najlepsze namiętne tańce i powoli wypytywał się je o Nihiliusa. Słuchając uważnie zapamiętywał wszystkie informacje, będąc jednocześnie wzrokiem na ciałach Kurtyzan.
Ich piękne tańce wywołały u niego spełnienie… Dodatkowo otrzymał sporą dawkę informacji o mieście, a nawet kilka historii związanych z Namek.
Czas go gonił i nie skorzystał z tych uroków do końca. Poprosił minis… Małego chłopczyka o pokazanie mu tylnego wyjścia z kościoła.
Wychodząc z niego znalazł się na Czarnym Rynku, który znajdował się kilkaset metrów dalej, niż Kościół.
Wiedział już jakim CUDEM budynek był tak pięknie zdobiony… Wszystko to z pieniędzy za Kurtyzany, które dostarczane były bezpośrednio przez Czarny Rynek.
Maou zdobył właśnie własną siatkę wywiadowczą i zamierzał tu wrócić jeszcze nie raz…

OCC: Próba ucieczki od Żony Zenka
OCC2: Zdecyduj jakie informacje o Nihiliusie zdobyłem xD


Ostatnio zmieniony przez Maou dnia Czw Lis 08, 2018 3:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Sro Lis 07, 2018 10:00 pm
Maou spędził upojnych kilka godzin z różnymi „pięknościami”, zebranymi z różnych zakątków Galaktyki. Jedna wyglądała jak kobieta, druga bardziej przypominała świnię, a jeszcze inna… gąbkę (bardzo seksowną gąbkę). Tak czy inaczej żadnej nie brakowało odpowiednich czy też… koniecznych atutów, aby sprawiać wiele przyjemności mężczyźnie lub też kobiecie.

Okazało się, że dziewczyny coś wiedziały. Niewiele, bo niewiele, ale wiedziały. Chodziły słuchy po mieście o tym, że kręci się tu rogaty mężczyzna. Podobno widziany był w okolicach złomowiska i w knajpie Pirates Cove. Były to wystarczająco cenne informacje…

Saiyanka już czekała i, co ciekawe, przy tylnym wyjściu z budynku. I miała na sobie już normalne ubranie. Opierała się plecami o ścianę budynku, w ręku dzierżyła miecz.

- Więc? Czego się dowiedziałeś? – wymierzyła w niego ostrze.
---
Maou -150 SO


1-25 sukces
26-99 porażka
100 szczesliwy traf


Ostatnio zmieniony przez NPC. dnia Czw Lis 08, 2018 4:47 pm, w całości zmieniany 1 raz

______________________


KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

http://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Sro Lis 07, 2018 10:00 pm
The member 'NPC.' has done the following action : Rzut kośćmi


'Procent' : 58

______________________


Maou
Maou
Liczba postów : 40
Data rejestracji : 21/10/2018


Identification Number
Punkty Życia:
Targ Niewolników 9tkhzk595/950Targ Niewolników R0te38  (595/950)
Punkty Pancerza:
Targ Niewolników Left_bar_bleue0/0Targ Niewolników Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Pią Lis 09, 2018 10:48 pm
Maou popatrzył się na ostrze skierowane prosto w niego. Podniósł swój podbródek i z czystym uśmiechem wymalowanym na twarzy, przybliżył ostrze do swojego gardła na odległość centymetra. Oczywiście łapiąc ostre narzędzie swoją dłonią. Krew powoli skapywała mu z dłoni na ziemię, a on… Popatrzył się wzgardliwie na swoją oponentkę.
- Po pierwsze. Pamiętaj, że Martwi nie mówią. Po drugie…
Wyjął malutki pusty woreczek i rzucił go w stronę swojej przeciwniczki.
- Za informacje zapłaciłem z własnej kieszeni. Więc są tylko dwie możliwości, abym ci powiedział czego się dowiedziałem.
Odsunął się trochę od dziewczyny wyjmując z kieszeni opatrunek. Szybkim ruchem zrobił prowizoryczną pierwsza pomoc, związując swoją krwawiącą rękę bandażem. Poprzednim ruchem pokazał, że jako Handlarz jest przyzwyczajony do bycia na krawędzi śmierci i czasami musi ryzykować własnym życiem, robiąc szalone rzeczy.
- Pierwsza. Musisz zaoferować mi cenę o wiele większą, niż sam zapłaciłem.
Druga. Musisz zaoferować w zamian informacje które mnie interesują. Nie będę owijał w bawełnę… Trzy pytania które chce zadać od początku
„Czemu szukasz Nihilusa?”,
„Jesteś przyjacielem, czy wrogiem?”  i jeszcze jedno pytanie, którego teraz nie zadam.
Ale nic mi nie wynagrodzi, tego całego stresu... Ta pani gąbka będzie mi się śniła w koszmarach… Mogłem wybrać droższe kurtyzany

Maou złapał się za włosy, jakby chcąc je sobie wyrwać. Przed jego oczami nadal był ten taniec… Jednak to, może innym razem?

OCC: Obrażenia zadane przez złapanie miecza. Proponuję -50 Hp.
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Wto Lis 13, 2018 9:39 pm
Dziewczyna opuściła miecz, zwijając usta w trąbkę i przyglądając się Maou.

- Od tego chyba trzeba było zacząć. Straciliśmy mnóstwo czasu na twoje igraszki. – powiedziała znudzonym głosem. – Powiem ci całą prawdę. Nie jestem ani wrogiem ani przyjacielem. I nie mam nic do ukrycia i chyba nie zaszkodzi, jeśli będziesz to wiedział. – nie chowała miecza do pochwy. – Sporo czasu spędziłam w książkach. Jestem bibliotekarką z Vegety. Pracuję w miejskich archiwach. Dobrze poznałam Nihiliusa, choć go nigdy nie spotkałam. Wiem, że dla przeciętnego człowieka brzmisz jak potępieniec i pewnie nim jesteś. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że Nihilius… - złapała Maou jedną ręką za ramię i ścisnęła mocno. – To jeden z najpotężniejszych demonów, jakie widział ten świat… Porównywalny z samym Dragotem, który obalił Króla Demonów... - wyszeptała głosem pełnym grozy. – Rozumiesz moje podniecenie, gdy dowiedziałam się, że on nadal istnieje? Tylko on może mi pomóc. Tylko on może… - odwróciła się od mężczyzny, wstrząsana silnymi emocjami. – Tylko on może uwolnić Armonica z Fabryki. – uderzyła mieczem o ścianę tak mocno, że poleciały iskry. – Przekonam Nihiliusa, żeby mi pomógł. Nawet, jeśli miałabym stać się jego niewolnicą do końca życia, takim samym marnym robakiem na jego łasce co ty.

______________________


Maou
Maou
Liczba postów : 40
Data rejestracji : 21/10/2018


Identification Number
Punkty Życia:
Targ Niewolników 9tkhzk595/950Targ Niewolników R0te38  (595/950)
Punkty Pancerza:
Targ Niewolników Left_bar_bleue0/0Targ Niewolników Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

on Sob Lis 17, 2018 6:42 pm
Gdy dziewczyna mówiła coś o potępieńcu, Maou rysował palcem Pentagram na ziemi. Następnie wyciągnął zawiniątko z kieszeni, a na nim były napisane bardzo tajemnicze łacińskie słowa znaczące „One Way Ticket to hell”. Schował to z powrotem w swoje miejsce, wiedząc że kiedyś się przyda.
Żona Zenka brutalnie złapała za ramię grzesznika. Maou zaciskał tylko zęby z bólu, aż usłyszeć się dało zgrzyt.
Otoczenie zawisło w ciszy przerywanym tylko jazgotem tej dziewczyny. Opowiadała tak bardzo emocjonalnie o jego Wspaniałości Nihiliusie Imperiusie. Przysłuchując się jej słowom, w jego myślach krążyła tylko jedna wypowiedz…
Ona jest jakaś obłąkana!
W jego sercu kotłowała się delikatna nienawiść w jej kierunku. Jej słowa były bardziej dziurawe niż ser szwajcarski. BA! Bardziej dziurawe niż chole*a czarna dziura! Zresztą przez nią musiał wylecieć jej mózg w hiperprzestrzeń. Jej słowa…
To jeden z najpotężniejszych demonów, jakie widział ten świat…
Wierutne kłamstwo! Przeklęty Maou nie da się nabrać na jej ckliwe słowa, bo dobrze wie… On jest NAJPOTĘŻNIEJSZYM DEMONEM, a nie jednym z nich! Zgodnie z logiką najsilniejszy Demon jest też jednym z najpotężniejszych, ale czym jest porównywanie skali kosmosu z bozonem Higsa!
Porównywalny z samym Dragotem, który obalił Króla Demonów..
Zastanówcie się. Są tutaj dwie osoby. Żona Zenka i potępieniec Maou. Obaj znają Nihiliusa imperiusa i go wywyższają, ale… Przeklęty nie wie kim jest Dragot! Szach mat! W tym „tłumie” 100% osób zna wspaniałość Nihiliusa, a tylko 50% wie kim jest Dragot!
Więc co my tutaj porównujemy ?! W końcu gdyby ten cały Drag-coś tam cokolwiek znaczył, czy nie byłby na tyle znany, aby obić się o uszy Maou?
JEB!
W tym momencie pewna dziewczyna potknęła się obok Potępionego i z jej rąk wypadło kilkanaście ksiąg. 1. „Historia Dragota TOM I z XXIX” 2. „Nie znasz Dragota? Chyba jesteś Amebą umysłową Tom I z XXV” 3. „Czy każdy Demon wywodzi się od Dragota?” 4. Prawdziwa Historia czerwonego Dragota” 5. „Dragot najbardziej znanym demonem w Histori?”6. „Czemu nikt nigdy nie zapytał: Kim jest wspaniały „Dragot?”………………
Maou nie zwracał uwagi na jakąś tam dziewczynę potykającą się obok niego, tylko patrzył się prosto w oczy Żony Zenka.
Nawet, jeśli miałabym stać się jego niewolnicą do końca życia, takim samym marnym robakiem na jego łasce co ty.
Moim zdaniem nie nadawałabyś się nawet na niewolnicę. Twoja twarz zdobi chyba każdą puszkę pasztetu w tym mieście. Na każdej imprezie jesteś zwana „Tą która podpiera ścianę całą zabawę”. Pewnie jak zobaczył cię własny ojciec, gdy się urodziłaś, to próbował cię oddać w oknie życia, ale odpowiedzieli „ Co to jest za paskudztwo?”. Próba sprzedaży Ciebie na czarnym rynku się nie udała, bo powiedzieli „na co mi tak brzydki mężczyzna?”
Maou zaklinał ją w swoich myślach, ale obawiał się wypowiedzieć te słowa na głos. Pokazywał jedynie pokerową twarz, patrząc na jej miecz. Pragnął dla niej jednej przyszłości. Jako zwierzątka Imperiusa.
Każdy wróg bałby się jej mordy.
- Instynkt mówi mi, aby skierować się w stronę Knajpy Pirates Cove. Tam najprędzej znajdę o nim informacje.

Z/t--->> http://dbng.forumpl.net/t1623p75-knajpa-pirate-s-cove
Sponsored content

Targ Niewolników Empty Re: Targ Niewolników

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito