Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
Vanilla
Admin
Admin
Liczba postów : 762
Data rejestracji : 23/07/2013

Identification Number
Punkty Życia:
2700/2700  (2700/2700)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Plebiscyt na najlepszy cytat

on Pon Sty 15, 2018 2:37 pm
Hej,

pomyślałam sobie, że co miesiąc moglibyśmy robić plebiscyt na najlepszy cytat z prowadzonych sesji. Zgłoszenia trwałyby w styczniu do 21.01.2017, potem głosowanie przez kolejny tydzień i ogłoszenie zwycięzcy Very Happy Co sądzicie? Zgłaszać cytaty może każdy. Wystarczy wpisać go tutaj i podać linka do źródła.

Ode mnie dzisiaj takie cytaty:

"I zaraz po tym ujrzałem całkiem smacznie wyglądającą panienkę. W pewnym sensie kotkę. To co podnieciło mnie jeszcze bardziej, to to że wyglądała na nieletnią. Dobrze że nie mam problemu z panowaniem nad erekcją, inaczej zrobiło by się niezręcznie. " - autor Dragot, link: http://dbng.forumpl.net/t1363-east-city-ruiny-po-tsunami#24173

"-Salazarze uwolnię cię, ale oto moje warunki. Najpierw powiesz mi jak wchłonąć całą moc wazy, a później wyświęcisz mnie na kaioshina. Chcę mieć awans, nawet jeśli oznaczałoby to stanie się makaioshinem!" - autorka Kaede http://dbng.forumpl.net/t1417-swiatynia-salazara#24174

"Ciupcia nie należał to nameków szczycących się logiką i wyraźną inteligencją... Jedyny przebłysk jego bystrości polegał na szansie, w której mógłby wszystkich wychujać... Choć sam pewnie do końca nie wiedział jak... Nie znał umysłów jakie mieszkają na tej planecie, szeregu intryg a mimo to chciał ich wszystkich przechytrzyć... Van miał mega problem... "" - autor Van  http://dbng.forumpl.net/t341p225-rajski-las#24161

Vanilla,
Head Admin
Vanilla
Admin
Admin

Identification Number
Punkty Życia:
2700/2700  (2700/2700)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

Re: Plebiscyt na najlepszy cytat

on Pon Mar 05, 2018 1:11 pm
Cytat z Kaede na dzisiaj:

Kaede napisał:Teraz trzeba było zadbać o dostanie się do Salazara, a później… Jak nadal będzie tak wkurzona, to wspólnie rozpieprzą ten świat. Może to by było jednoznaczne z przyznaniem się do porażki w kwestii zbawienia wszechświata i uczynienia z niego miłosnej enklawy, ale ten wszechświat może okazać się niereformowalny, zwłaszcza gdy takie małpy po nim łażą.

;**

Vanilla,
Head Admin
Vanilla
Admin
Admin

Identification Number
Punkty Życia:
2700/2700  (2700/2700)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Pią Mar 16, 2018 7:59 pm
Najnowszy cytat Very Happy mega:

@Vvien napisał:-Jeśli tam jej nie ma to oznacza, że jest kłamliwą zdzirą, czy w ogóle jako ta wasza niebiańska istota powinna kłamać!?

Vanilla,
Head Admin
Sponsored content

Powrót do góry