Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC.
Liczba postów : 2445
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Willa Trenera w czerwieni

on Wto Lis 21, 2017 10:24 pm
Na obrzeżach miasta, gdzie mieszka część z elitarnych obywateli Vegety zwyczajowo samotnie stoi nowoczesny przestronny dom Trenera w czerwieni.
Oszklona, utrzymana w nowoczesnym stylu rezydencja jest pełna wygód i elektronicznych bajerów. Dokoła roztacza się widok na majestatyczne pasma górskie planety. Basen, zewnętrzny i wewnętrzny, kilka tarasów sala treningowa, kilka pokoi gościnnych, przestronny salon i kuchnia. Front budynku ozdabia niewielki lecz przytulny ogród urządzony w celach wypoczynkowych.
Willa:


Mimo wszelkich udogodnień wille zamieszkują tylko Trener oraz jego gosposia – starsza elegancja halfka o imieniu Yukiko, posiadająca w swoim arsenale wiele ukrytych talentów


Pani Yukiko:

______________________


avatar
NPC.
Liczba postów : 2445
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Willa Trenera w czerwieni

on Wto Lis 21, 2017 10:44 pm
Rota została umieszczona w jednym z większych pokoi gościnnych, leżała na łóżku w swoim ubraniu, a wentylator sufitowy leniwie ochładzał pustynne powietrze Vgety. Falcon spał rozciągnięty na podłodze, głośno posapując i pomrukując od czasu do czasu.

Red siedział w pokoju urządzonym na swój gabinet i przeglądał raporty. Drzwi do gabinetu były otwarte. Mundur wisiał na specjalnie do tego przeznaczonym wieszaku, a w domu mężczyzna chodzi ubrany w dżinsy i koszulkę z postacią z Międzygalaktycznego filmu. Na biurku parowała świeżo zaparzona herbata, a obok na talerzyku stał nadgryziony czekoladowy muffin.

Z kuchni dobiegały odgłosy krzątaniny i dźwięki podśpiewywanej przez starszą Panią tylko jej dobrze znanej melodii.


OOC:
Słonce specjalnie się tu nie rozpisywałem. Opis pokoju zostawia tobie- umieść sobie w nim co chcesz. Możesz się przejść po domu, jak masz ochotę. Zagadać do Reda lub gosposi lub do nikogo- wolny wybór Very Happy

______________________


The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

Re: Willa Trenera w czerwieni

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito