Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
Rex
Liczba postów : 237
Data rejestracji : 18/10/2015

Identification Number
Punkty Życia:
750/750  (750/750)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Ataki Energetyczne

on Pon Lip 17, 2017 1:12 am
A dokładniej chodzi mi o fakt, że jeśli nie posiada się techniki która umożliwia zablokowanie/zniwelowanie takiego typu ataku to na 100% zada on obrażenia. Nawet jeśli wynosiłyby one tylko, np. 10 punktów.

Czy nie powinno być możliwości zatrzymania takiego ataku, bądź uniknięcia go poprzez zejście z linii jego lotu, lub choćby nawet odbicia go? W końcu nie raz w DB były pokazywane przypadki czegoś takiego.
Jak Goku odbijający jedną ręką pociski Freezera tak jak poniższym obrazku
Spoiler:
Czy Buu zatrzymujący Genki Dama
Spoiler:
Bo żadnego z tych przykładów raczej nie można nazwać siłowaniem się na techniki (a przynajmniej w moim mniemaniu).

I o ile uniki byłyby wykonalne gdyby ataki energetyczne miały wartość prędkości lotu, to do odbijania i blokowania ich nie mam koncepcji.

No chyba, że wymagałyby one na ten przykład kombinacji szybkości i wytrzymałości by móc odbić dany atak.
(Tak naprawdę to jestem otwarty na wszelkie ewentualne sugestie)
Al
Esper Admin
Esper Admin
Liczba postów : 1444
Data rejestracji : 28/05/2012

Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Ataki Energetyczne

on Pon Lip 17, 2017 2:02 am
Hmm.. w mojej wyobraźni unik by kosztował na pewno 1 unik i ki wyglądałby jak teleport w bok. Natomiast odbijanie kojarzy mi się z wytrzymałością wyłącznie, a i tak pewnie osoba by otrzymała jakiś dmg. W sumie można to rozwiązać na wiele sposobów.

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

Re: Ataki Energetyczne

Powrót do góry