Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
Oda
Liczba postów : 21
Data rejestracji : 24/03/2017


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Oda

on Sob Mar 25, 2017 3:35 pm
1. Imię i nazwisko – Oda

2. Rasa – Animal type - Człowiek.

3. Wiek – 25

4. Wygląd – Dobrze zbudowany, mierzący troszkę ponad dwa metry wilk. A mianowicie mówiąc, człekopodobny wilk. Długie czarne futro, które pokrywa całe ciało. Brzuch aż po twarz, jest pokryty białym futrem. Długi czarny ogon, z białą końcówką. Lekka blizna przechodząca przez prawe oko oraz jedna większa pomiędzy oczami. Czerwone oczy, śnieżno białe ząbki i spiczaste uszy.
Na co dzień ubrany w mundur policyjny, który składa się. Lekko ciemno niebieska koszula służbowa, wraz z czarnym krawatem i srebrną odznaką na lewej piersi. Koszula posiada dwie małe kieszonki na wysokości piersi, są wstanie pomieści notesik i jakieś drobnostki. Czarne spodenki, które sięgają wprawie do kolan. Posiadają dwie kieszenie, po obu stronach. Czarny policyjny pas. Posiada podstawowy sprzęt, taki jak. Kajdanki, pistolecik i radio. Jeżeli chodzi o buty, to ciężko jest o rozmiar dla niego. Dlatego też zazwyczaj chodzi w zwykłych klapkach. Kubota, czarne.


5. Charakter – Oda jest pozytywnie nastawionym do życia osobnikiem, który to zbyt polega na sobie. Myśli, że będzie wstanie rozwiązać każdy problem sam. Przez co zazwyczaj pracuje sam. Jest to też związane z jego podejściem do pracy, gdyż stawia bezpieczeństwo i pomoc innym ponad wszystko. Stara się być dobrym przykładem dla innych, co prawda czasami ma troszkę tego dość. Wiadomo, policjant powinien być dobry i grzecznie wykonywać swoją pracę. Chociaż czasami nosi go, żeby poszaleć i dać z siebie wszystko, nie patrząc na konsekwencję. Jeżeli chodzi o jego podejście do walk i ulepszania swojego ciała, to posiada duże chęci. Tylko, że czas i praca wchodzą mu w drogę. Przechodząc do reszty jego osobowości. Jest dobrym i spokojnym wilkiem, chociaż ma swoje granicę. Jeżeli ktoś mu zajdzie za skórę, potrafi się odgryźć i to nie tylko dosłownie. Dręczenie i bycie wrednym, tak można określić jego zły charakter. Czasami zdarza mu się walnąć jakąś głupotę, ale i coś mądrego. Bo szczerze, geniuszem to on nie jest. Przyjaciół traktuje jak rodzinę i dba o nich.

6. Historia:
Oda w sumie był adoptowany, nie wiadomo czemu rodzice go nie chcieli. Został on przygarnięty przez rodzinkę farmerów, z początku niby do pilnowania owiec. Ojciec był pastuchem, matka robiła w polu. Był jeszcze starszy brat, który pomagał w gospodarstwie.
Ojciec. James Farmgot. Był to dość niski człowiek, mierzył około metra siedemdziesięciu. Miał lekki zarost i ciemne krótkie włosy. Zazwyczaj chodził w niebieskich spodniach na szelkach i na głowie nosił słomiany kapelusz.
Matka. Bulwa Farmgot. Była wyższa od James'a, o jakieś pięć centymetrów. Bardziej umięśniona i ogólne posturę miała jak siłacz. Zawszę nosiła na sobie to samo co James, z taką różnicą iż swoje długie blond włosy, owijała w chustę.
Brat. Jax Farmgot. Mierzący jakieś metr osiemdziesiąt, lekko zbudowany chłoptaś. Bardziej przypominał rockowca., gdyż zawszę się ubierał na czarno. Czarne długie włosy, czarna opaska na czole. Okulary przeciw słoneczne, kolczyk w nosie. Zazwyczaj ubrany w czarną bluzę, z jakąś kapelą rockową i granatowe jeansy. Dodać do tego czarne skórzane buty.
Dorastając na farmie i codziennie pasąc owce oraz pracując na polu, Oda powoli miał dość takiego życia. W sumie nigdy się nie zastanawiał dlaczego rodzina go porzuciła, ale z jednej strony miał to gdzieś. Bo skoro go nie chcieli, to trudno. Nie będzie płakał z powodu kogoś, kogo nie zna. Z tutejszą rodziną, czyli jego przybraną. Miał o wiele fajniej i przyjemniej. Ogólnie dzieciństwo miał spokojne i pracowite.
W wieku osiemnastu lat, pierwszy raz udał się do miasta. W sumie były jego osiemnaste urodziny, dlatego też starszy brat Jax postanowił go zabrać do baru. Oda nie miał zbytnio dużo znajomych, zaledwie dwie osoby i brat. Dlatego też nie liczył na sporą imprezę.
- Oda dziś będziemy pić aż do upadłego.
Powiedział Jax, po chwili parkując na parkingu obok baru. Przed wejściem stała już dwójka znajomych. Pok i Mok, byli to bliźniacy. Jeżeli chodzi o ich fryzury, to mieli czerwone irokezy. Dodatkowo byli zawszę tak samo ubrani, w sumie nie dało się ich odróżnić. Lubili sobie z tego robić głupie żarty, takie jak pomyłka z imieniem.
- Hej Jax i Oda.
Rzekli jednocześnie, następnie po przywitaniu wszyscy wkroczyli do baru. W środku było dość sporo ludzi, w końcu weekend. Docierając do zarezerwowanego stolika, czwórka wygodnie się rozmieściła. Jax co prawda po chwili wstał i udał się do baru, żeby zamówić przekąski i alkohol.
Oda pozostawiony na pastwę losu bliźniakom postanowił zachować zimną krew, nigdy nic nie wiadomo.
- Oda ile już masz wzrostu? Ćwiczysz? Wyglądasz jakbyś ćwiczył.
Pytania obydwu dotarły do uszów Ody, który po chwilowym namyśle odpowiedział.
- Będzie już z dwa metry.. Pracuję w polu od małego, dlatego tak wyrobiłem mięśnie.
No więc rozkręciła się krótka rozmowa, przez czas której powrócił Jax z przegryzkami i zimnym piwem. Dalej czas leciał jak strzała, nim wszyscy się obejrzeli był wieczór. Oda niezbyt zniósł tak duże ilości alkoholu, był strasznie narąbany. Nie mówiąc o tym, iż jego równowaga był totalnie zachwiana. Wstając od stołu, przez przypadek wpadł na jakiegoś gościa. Tym samym mu wytrącając piwo z rączek.
- Ty psie! Wylałeś moje piwo!
Krzyknął oburzony obywatel baru, po chwili wyprowadzając prosty sierpowy w polik Ody. Co prawda Oda przyjął cios ze spokojem i przez chwilę się zastanowił nad wszystkim. Kierując swoje oczy na człowieka, po prostu zamachnął się prawą łapą i uderzył go prosto w nos. Oburzony obywatel poleciał prosto na stół, który pękł w pół.
- Ne estem psem... Wylkiem.
Jak się okazało, stół zawierał duże ilości kufli z piwem. A owe kufle należały do tutejszego gangu motocyklistów, którzy raczej nie zaakceptowali takiej straty. Cała sprzeczka przerodziła się w małą bitwę barową, na której to najbardziej ucierpieli obywatele. Oczywiście nie obeszło się bez policji i środków bezpieczeństwa.
Po całym zamieszaniu i przespaniu czterdziestu ośmiu godzin w areszcie, Oda wraz z bratem mogli wrócić do domu.
Rok później Oda oświadczył rodzicom, że chce zostać policjantem. Jak powiedział, tak udał się do akademii policyjnej, gdzie rozpoczął ciężką naukę. Nauka trwała trzy lata, kończąc dwadzieścia dwa lata, Oda został pełnoprawnym policjantem. Oczywiście krawężnikiem, który jak na razie mało znaczył. Przez kolejne trzy lata służby, udało mu się awansować na oficera.  


Siła: 5
Szybkość : 10
Wytrzymałość: 10
Energia: 5

-HP: 150
-KI: 75
-PL: 210

8. Technika Początkowa -


Ostatnio zmieniony przez Oda dnia Sob Mar 25, 2017 10:19 pm, w całości zmieniany 3 razy
avatar
Gość
Gość

Re: Oda

on Sob Mar 25, 2017 7:14 pm
"Oda w sumie był adoptowany, nie wiadomo czemu rodzice go nie chcieli. Został on adoptowany przez rodzinkę farmerów, z początku niby do pilnowania owiec. " - powtórzenie, drugie "adoptowany" można zamienić na "przygarniety".

Ogólnie to brakuje mi opisów postaci. Czy jego brat też był psowaty, czy koledzy również... ciężko jakkolwiek sobie zwizualizować to w głowie.

Podoba mi się pomysł z postacią, coś nowego. ^ ^
avatar
Oda
Liczba postów : 21
Data rejestracji : 24/03/2017


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Oda

on Sob Mar 25, 2017 7:23 pm
Dane na temat rodzinki dodane na początku historii, znaczy troszkę bardziej pod początkiem z adopcją.
avatar
Gość
Gość

Re: Oda

on Sob Mar 25, 2017 7:39 pm
Okej, teraz w porządku. Akcept. Smile
avatar
Vita Ora
Admin
Admin
Liczba postów : 797
Data rejestracji : 23/07/2013

Skąd : Kraków

Identification Number
Punkty Życia:
500/500  (500/500)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Oda

on Sob Mar 25, 2017 10:06 pm
Urzekł mnie twój styl pisania Very Happy Nie wiem, co w nim jest takiego, ale bardzo fajnie mi się czyta.

Historia trochę krótka...

Na pewno chcesz grać wilkiem?

Ja w każdym razie nie mam nic przeciwko.

Ode mnie APCEPT Smile

______________________

Vita Ora vel Vulfila vel Vanilla,
Head Admin
„Dziewica Vegetyńska.”

avatar
Vvien
Liczba postów : 1260
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
1510/1510  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Oda

on Sob Mar 25, 2017 10:10 pm
*Małe niedociągnięcia typu "Dorastając na farmie i codziennie pasąc owce oraz pracując na palu", powinno być raczej polu, choć może i nadział się na pal... w końcu mógł tak pracować, jako strach na wróble kto wie.
*"którzy raczej nie zaakceptowali takiej starty", zapewne straty, ale starta prawie, jak tarta... brzmi smakowicie.

Troszkę niedociągnięć, ogólnie świetna karta i ciekawa. Popraw małe cosie, jakie znalazłam i poza tym daje AKCEPT. Proszę o informacje prywatną wiadomością, czy masz już jakieś plany na start [gra z MG, innym graczem lub tymczasowo samotnie] to też ułatwi sprawę. Najwyżej zostanę twoją mistrzynią gry.

Edit:
Na start otrzymujesz Kiaiho wersja defensywna. Możesz ową technikę wykonać w postaci skowytu i ogólnie nie masz zbyt wielkiego pojęcia o energii ki poza ewentualnymi plotkami, jakie natknąłeś się w zawodzie gliniarza. Oda nie jest świadomy, że jego regularny trening fizyczny wpływa korzystnie na wiele aspektów jego ciała i w tym energie ki, dlatego jest dla niego ta technika możliwa.

______________________

Know your place:


Know your place! Again!:


avatar
Oda
Liczba postów : 21
Data rejestracji : 24/03/2017


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Oda

on Sob Mar 25, 2017 10:23 pm
Vulfila.- Dziękuję, to pierwszy raz kiedy kogoś urzekł mój styl pisania xD. Jeżeli chodzi o wilka, to co w nim złego :c?

Vvien. - Niedociągnięcia, dociągnięte :3.
avatar
Vita Ora
Admin
Admin
Liczba postów : 797
Data rejestracji : 23/07/2013

Skąd : Kraków

Identification Number
Punkty Życia:
500/500  (500/500)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Oda

on Sob Mar 25, 2017 10:26 pm
Nie było tu po prostu do tej pory innej postaci zwierzopodobnej. No nie licząc Snake'a, ale on jest demonem. Ale jeśli tylko chcesz, to droga wolna. Wink

______________________

Vita Ora vel Vulfila vel Vanilla,
Head Admin
„Dziewica Vegetyńska.”

avatar
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1521
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Oda

on Nie Mar 26, 2017 3:56 pm
ZAMYKAM

______________________

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
Sponsored content

Re: Oda

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito