Dragon Ball New Generation Reborn

Dragon Ball New Generation ©

IndeksGalleryFAQRejestracjaZaloguj
Menu

Share | 

Tablety WACOM problem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vvien

Liczba postów : 426
Data rejestracji : 05/02/2016

SCOUTER
HP:
450/450  (450/450)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Tablety WACOM problem   Pon Gru 12, 2016 1:49 pm

Z tego co pamiętam, jest kilka osób, które korzysta z tabletów, choć nie z tej serii pewnie. W każdym razie mam problem, że mając dwa monitory [tablet rysowniczy i monitor główny] z jakiejś przyczyny piórko przemieszczane po ekranie tabletu rysowniczego działa wyłącznie na głównym monitorze. Ustawione mam, że ekrany są rozszerzeniem siebie w ustawieniach rozdzielczości. Czyli główną myszką jestem w stanie kursorem przejść na ekran tabletu, ale już piórkiem nie mogę dalej niż ekran głównego monitora. Może ktoś mi pomóc, jak rozwiązać ten problem? Również główną przyczyną może być problemy z sterownikami. Mimo, że zainstalowałam sterowniki, próbując wejść w ich ustawienia daje mi informacje, że nie są zainstalowane sterowniki [bs zważywszy, że te ustawienia dotyczą tych rzekomych sterowników]. Nie mam pomysłu, jak na to zaradzić. Nie mogę także wejść w ustawienia piórka w celu kalibracji etc. ekranu.

Model to Cintiq21ux, dość stary, na innym komputerze jeszcze wczoraj było testowane i piórko działało bez zarzutu. Byłabym wdzięczna za pomoc i rady.

Znalazłam rozwiązanie, zainstalowałam starsze sterowniki, bo z przyczyn nieokreślonych mają problemy z piórkiem. Choć na innym komputerze działały poprawnie.

Know your place:

Powrót do góry Go down

Tablety WACOM problem
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tablety WACOM problem
» Problem ze swędzeniem(alergia?)