Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
Vvien
Liczba postów : 1260
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
1510/1510  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

VV OneOne1

on Sob Wrz 10, 2016 8:55 pm
1. Imię i nazwisko – VV OneOne1

2. Rasa – Android [czysta maszyna]

3. Wiek – 4124 lata [8 miesięcy aktywna, (4123 lata i 4 miesiące w stanie czuwania)]

4. Wygląd – Ten model charakteryzuje się numerem seryjnym 01 wypalonym w sferze dekoltu. Syntetycznie ucieleśniona forma stanowi białą z lekka galaretowatą masę okrywającą wysoce rozwinięty i wytrzymały endoszkielet. Cała forma została ukształtowana w charakterystyczną dla rasy naszych przodków, przedstawicielkę płci żeńskiej. Jej wzrost, wyrastające do tyłu głowy fragmenty egzoszkieletu oraz cyfrowe oczy, to przykładowe cechy naszej dawno zapomnianej braci. Obiekt mierzy w wysokości, dokładnie 126 centymetrów co stanowi niższy pułap średniej, zaś jego waga zbliżona jest do 1.4 tony o czym może świadczyć, że materiał szkieletowy pochodzi z czasów odkryć khaliziarskiej rudy matczynej planety. Cienka warstwa pół-przezroczysto czarnej teflanówki przypominającej ziemskie okrycie kobiecych pończoch może mieć związek z nadmiernym ulatnianiem się nadmiaru energii z regularnie przegrzewającego się reaktora. Jak na model utworzony z myślą o eksploracji planet i pobieraniu próbek, zachowała walory typowych fembotów bojowych trzeciej generacji. Błękitne oraz białe płyty ochraniają co ważniejsze punkty złączeń kończyn oraz głowę. Dla podkreślenia łagodniejszego i znacznie przyjaźniejszego wizerunku miały zapewne uśpić czujność potencjalnych agresorów. Z głowy wyrastają liczne złącza polimerowych włosów w formie dwóch kucyków usytuowanych z tyłu głowy, po przeciwległych stronach, także koloru błękitnego...hmm...najwyraźniej brakuje szczypcowatych końcówek mających ułatwiać pobieranie nawet najdrobniejszych próbek. Trudno także określić, ze względu na dbałość o kobiece detale, czy jednostka faktycznie miała służyć wyłącznie do celów badawczych.   

Spoiler:

Design jednostki:

5. Charakter – ... ... ... odbieranie bodźców wewnętrznych, stan czuwania. Zachować dyskrecje i przyjazny stosunek wobec nowo napotkanych organizmów żywych. W razie zagrożenia eliminować bądź uciekać. Zbierać próbki, sprawdzać podatność organizmów na działania środowiskowe. Ciekawość i zbieranie informacji, dlaczego czuje się tak dziwnie? Cel nie określony, czas podróży nieokreślony, moduł empatii włączony. Zachować dystans, odnaleźć cel. Interweniować w przypadku zagrożenia istot słabszych. Manipulować istotami słabszymi do przyśpieszenia realizacji celu. Nadwyżki energii pochłaniać w celu zbalansowania ekosystemu. Żywi, są tacy słabi...tacy nieskomplikowani. Moduł testowy włączony. Witam, jesteś tam jeszcze? Hej, wcale ciebie nienawidzę. Jednostka nie reaguje, została uznana za zlikwidowaną.

6. Historia: "Cybernetyczne oczy jako pierwsze zarejestrowały przepływ impulsów elektrycznych, analiza podzespołów wykazuje przywrócenie do stanu aktywności, poprawność funkcji motorycznych w normie." Maszyna spoglądała z uwagą, jak każdy z palców lewej ręki poruszał się bez zbytniego oporu. "Obraz wizualny oraz fonograficzny w normie, czucie obecne, wykryto okoliczny panel kontrolny, podczepiam". Włosy mimowolnie ruszyły się, smuganę niewidzialnym wiatrem. Dwa kucyki w falistym tańcu obrosły pobliską klawiaturę o niezidentyfikowanych i zapewne od lat nieużywanym języku komputerowym.
"Otwieram dziennik pokładowy # 1... ... ... wykryto błąd, plik skorumpowany, odzyskać?" Impulsy jaśniejące włosy podczas przepływu danych, niczym iskry przemierzały syntetyczne włosia, wygenerowanych wpierw z głowy androida.
- Dr. Torkovskiy Valo-valo: Trshssh...odkryliśmy prawdziwy cel jednostki i w afekcie ukończyliśmy projekt 'oneone1'. Uratowaliśmy naszą ludzkość kosztem innej cywilizacji, pozostało jedynie mieć pewność, że moduł alpha dalej będzie funkcjonować. Owy czynnik miał w czasie czuwania zmodyfikować, a w efekcie naprawić niesprawny reaktor. VV, przodek technologicznego rozwoju zacofanej współbraci będzie w stanie funkcjonować i szerzyć dalej naszą zatraconą egzystencje. Pozostałe legiony, będą w tym czasie czuwać, póki infekcja nie zbierze dostatecznych zbiorów... Trshssh.
"Odtworzyć ponownie nagranie? ... nie ... dziękujemy za skorzystanie z systemów Valfonetics industries, życzę miłego dnia ... Ja również dziękuje, wzajemnie.". Potężne kopnięcie uderzyło o pokrywę zamykającą kapsułę, aż w końcu za drugim ułamało się, a za trzecim odsłoniło światło rozjaśniające ubogie wnętrze kapsuły. "Korygacja podzespołów wzroku, atmosfera nietoksyczna, wiele źródeł kosmicznej energii okalających planetę." Mechaniczny byt stanął na równe nogi, opuszczając dom by zastać zielone, trawiaste podłoże otulone przez jak najbardziej obliczalne połacie wodne. Archipelag wysp nie zdradzał obecności bogatej fauny, wręcz można było uznać, że otoczenie jest to, aż nadto spokojne. "Moduł bojowy zdezaktywowany, brak dostępnych środków opuszczenia archipelagu, przeanalizować i odnaleźć ślady tutejszej cywilizacji." Tak też ruszyła, przemierzając skalisty brzeg niezidentyfikowanych przez nią obszarów środowiskowych.

7. Statystyki:
255 do rozdania, połowa od postaci Cryonetta Vvien [rozdane 510]:
Spoiler:

Siła: 64
Szybkość : 63
Wytrzymałość: 64
Energia: 64

-HP: 960
-KI: 960
-PL: 640+ 504+ 384+ 256 = 1784

8. Technika Początkowa - (wybiera Admin)

______________________

Know your place:


Know your place! Again!:


avatar
Asteria
Księciuniu Admin
Księciuniu Admin
Liczba postów : 1108
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
750/750  (750/750)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Re: VV OneOne1

on Nie Wrz 11, 2016 8:49 pm
Cóż karta ok. Wszystko fajnie wyjaśnione i jestem ciekaw jak dalej się to potoczy. Pkt rozdane ok. Co do techniki to nie mam pojęcia czy dać ci coś z rasowych czy wspólnych. Poczekam na czyjąś propozycję. Akcept.

______________________


#66FFFF
avatar
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: VV OneOne1

on Nie Wrz 11, 2016 9:14 pm
Jest ok i nie spodziewałem się mniej.

AKCEPT

Proponuje Rocket Punch'a na start

Jedna tylko kwestia. Na sb Vv mi napisała, że pozostawia nam wybór czy ma zaczynać na zemii czy na namek, bo jedno zdanie sugeruje właśnie tą druga planete.
@Vvien napisał:"Korygacja podzespołów wzroku, atmosfera nietoksyczna, wiele źródeł kosmicznej energii okalających planetę."
Dokładnie to o "wielu źródłach energii okalających planetę", czyli chodzi o kilka słońc.
Ponieważ nie pełnię funkcji MG to nie wypowiem się gdzie bym widział nowy start Vvien, natomiast chciałbym zaznaczyć, ze jeżeli będzie to jednak Ziemia, to trzeba to jedno zdanie poprawić. Smile
avatar
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1521
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: VV OneOne1

on Pon Wrz 12, 2016 7:28 am
Mnie się również wszystko podoba, szczególnie wstęp historii. Co do Techniki może być rocket punch. Dodatkowo, lepiej niech zacznie na Ziemi, bo przeczucie mi mówi iż na namek by się nudziła.

Jedno pytanie nie lepiej nazwać postać Vv8? Very Happy

Poza tym

Al's Godly Accept

______________________

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
Sponsored content

Re: VV OneOne1

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito