Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... 9tkhzk1/1SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... R0te38  (1/1)
KI:
SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... Left_bar_bleue0/0SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... Empty_bar_bleue  (0/0)

SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... Empty SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów...

Nie Mar 20, 2016 4:14 pm
Jeżeli ktoś będzie używał sformuowania że bez niego forum by nie było zarzuca kompetencje wszystkich obecnym w administracji za co będzie ostrzeżenie, a potem warn.
Po pierwsze forum nie istniałoby bez osób które obecnie to ciągną.
Kisa i Rei odeszli i ktoś musiał po nich to ciągnąć, właśnie to przez nich obowiązki spoczęły na nowych osobach i stwierdzenia typu: gdyby nie my to by forum nie było oznacza (zbyt wysokie mniemanie o sobie to po pierwsze) właściwie brak szacunku do tych, którzy aktualnie to ogarniają.
Faktycznie osoby które były w administracji i zrobiły wiele dla forum zasługują na szacunek i stworzymy taką ściankę zasług, ale jeżeli ktoś się zachowuje w ten sposób obecnie i nie szanuje aktualnej administracji nie zasługuje żeby z tymi osobami współpracować, ponieważ samo przez się mówi jak będzie wyglądać taka współpraca>
Tu dopiszę jeszcze takie skwitowanie.
Temat zakładam poniważ ostatnio bardzo często dochodzi do kłótni i piszę to w ramach szacunku i uznania do pewnych osób i żeby się też zachować fair wobec nich, a nie żeby wszystko zostało ustalone pomiędzy administracją.
Proszę graczy o wyrażenie kto w przypadku ostatnich kłótni Soma, Kisa i Reito do tego doprowadzał.

Ja osobiście ostatnio zauważyłem, że Rei bardzo często być może jako zaczepka, ale niemal za każdym razem to robi i doprowadza do starć i zarzuca coś komuś.

Uważam, że jeżeli ktoś kto rezygnuje z gry fabularnej i wchodzi tylko na sb i doprowadza niemal za każdym razem do sprzeczek zasługuje na permanentnego bana na SB, jeżeli jedyną rozrywką tej osoby jest robienie burzy na sb.
A więc z miejsca też sugeruję zmianę w regulaminie SB.
User nie uczestniczący w fabule, a nie potrafiący prowadzić kulturalnych dyskusji na sb dostaje permanentnego bana na sb.

Nie mam nic do tego co kto zrobił w przyszłości, ale takie zachowania obecnie zdecydowanie utrudniają funkcjonowanie forum i mogą doprowadzić do złego funkcjonowania forum w przyszłości o ile nie upadku. Ewidetne działanie w tym kierunku będzie prowadzić do permanentnego bana na ip, maila i login bez wszystkich wymaganych warnów, a po uprzednim ostrzeżeniu.


W TYM TEMACIE PROSZĘ O OPINIE KAŻDEGO KTO MA COŚ DO DODANIA POZA REIEM, KISĄ I SOMĄ.
Opinie tej trójki poznaliśmy w skargach lub w inny sposób. TERAZ TA TRÓJKA CZEKA NA ROZWIĄZAnie WASZYCH ZARZUTÓW W SKARGACH.

Teraz oczekuję opinii osób które osobiście doświadczyły kłótni między poszczególnymi osobami i kto w ich opinii zaczynał.

Red
Red
Liczba postów : 838
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
HP:
SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... 9tkhzk500/500SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... R0te38  (500/500)
KI:
SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... Left_bar_bleue0/0SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... Empty_bar_bleue  (0/0)

SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... Empty Re: SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów...

Nie Mar 20, 2016 4:40 pm
Byłam na samym początku tejże kłótni, nie mniej ciężko mi stwierdzić, kto "zaczął".
Wymiana zdań na temat muzyki i koncertów w Krakowie oraz innych miastach przerodziła się w "to" coś. Ludzie! Ogarnijcie się! Ze wszystkiego, nawet z najmniejszej błahostki, musicie robić takie show? Toksyczne show, które coraz częściej gości na tymże forum, które kocham i które znam blisko 8 lat. Tu nie chodzi już o warny, bany etc, tylko o umiar, dystans do pewnych zagadnień. Dochodzę nawet do wniosku, że żałuję, iż poruszyłam temat o koncercie w Krakowie, bo sprowokowałam późniejszą wymianę zdań! O Kami, wymiana zdań stała się ostrzejsza, stanowiła źródło nieporozumienia i nienawiści między Somą a Reito! Powinnam mieć Bana, bo to wszystko przeze mnie... widzicie, jakie absurdy wychodzą?
Może najlepiej zamknąć SB, żeby nie dochodziło do rozmów, bo to one są źródłem kłótni? O to Wam chodzi? Trzeba znać granice owszem, lecz także swoje własne. Jeśli ktoś nie potrafi rozmawiać, niech nie wchodzi na Chatboxa, albo unika osoby, której nie darzy sympatią, lecz wymaga się także od opiekunów, by sami nie dawali powodu do zniechęcania.
Od jakiegoś czasu widzę takie problemy. Tu gracz nie może porozumieć się z administracją odnośnie fabuły, tam gracz nie może pogadać o tym i tamtym... Nie wiem, kto jest sprawcą fermentu nienawiści, jednak odnoszę wrażenie, że mimo chęci na wysłuchania opinii innych, to i tak problem wraca jak bumerang, jakby żadna ze stron nie wyciągnęła jakichkolwiek wniosków.

Moja propozycja to zamknięcie chatboxa na tydzień, dla ostudzenia emocji. Jeśli nadal będą pojawiać się tego typu kłótnie - zamknąć dożywotnio. Tylko co to za forum bez otwartego dialogu, rozmów o wszystkim i o niczym?
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1307
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
HP:
SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... 9tkhzk1510/1510SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... R0te38  (1510/1510)
KI:
SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... Left_bar_bleue0/0SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... Empty_bar_bleue  (0/0)

SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... Empty Re: SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów...

Nie Mar 20, 2016 5:04 pm
Podesłałam informacje, jak to wyglądało w chwili mojej obecności. Reito robił od dłuższego czasu sprzeczki i prowokował nie tylko Some, ale również inne osoby bez największego z powodów. Tak się złożyło, że na kłótni Reito vs Soma, żyłka pękła i w końcu doszło do reakcji. Red nie zawiniłaś z prostego powodu, że twój temat nie miał nic wspólnego z zachowaniem Reito. Jego regularność w tej kwestii była znana już kilku osobom i nie ma w ogóle "sensu" by się obarczać za nie twój, zły postępek. Większość wypowiedziałam się, gdy przekazywałam screenshoty, ale dla mnie na karygodne zachowanie zasłużył nie tylko Reito, ale również Kisa, która regularnie podżegała go do kontynuacji tego emocjonalnie niedorozwiniętego bełkotu. W ramach tego, że robiła to wyłącznie okazjonalnie i nie tak często, jak w przypadku Reito, popieram by dostała wyłącznie ostrzeżenie ku przestrodze, jak zostało zasugerowane.
Na zakończenie, również popieram, że niezależnie od przeszłości grającego i to jakie decyzje podjął, nie powinien dostawać z tego powodu jakichkolwiek przywilejów poza tymi, które posiada osoba nie grająca. Powód jest prosty, to była wyłącznie twoja decyzja Reito i obarczanie nią innych za własne działania jest głupotą samą w sobie. Nie mam w sumie już cokolwiek więcej do powiedzenia. Bo większość spraw i tak została już wyjaśniona.
Sponsored content

SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów... Empty Re: SHOUTBOX jako narzędzie do kulturalnych rozmów...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito