Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
Rainon
Liczba postów : 3
Data rejestracji : 26/10/2015

Takumi

on Sro Paź 28, 2015 8:39 pm
1. Imie i nazwisko – Takumi

2. Rasa – Człowiek

3. Wiek – 17 (?)

4. Wyglad –  Chudy nastolatek o przecietnym wzroscie i bladej cerze. Ewidentnym jest ze osoba ta bardzo rzadko oddaje sie jakiejkolwiek aktywnosci fizycznej, tak wiec nawet najmniejszy wysilek powoduje u niego zadyszke. Na jego glowie jawi sie bujna niebieska czupryna rozchodzaca sie na wszelakie strony. Jego oczy koloru piwnego zazwyczaj bywaja podkrazone z powodu jego malo energetycznej natury i niezdrowego stylu zycia. Daleko mu do okazu zdrowia.

5. Charakter –

Cichy, płochliwy i na ogół nierozmowny, stara sie unikać kontaku z innymi, chyba że jest to niezbędne. Brak mu pewności siebe oraz odwagi, zawsze unika bycia w centrum uwagi, czasem aż przesadnie. Cierpi na spontaniczne ataki paranoii i przeróżne inne przypadłości, w tym uczucie bycia obserwowanym. Brak mu inicjatywy, rzadko jest zdolny do wykonania pierwszego ruchu. Posiada bardzo dobrą wyobraźnie, przez co często odłącza się od szarej rzeczywistości, preferując swoje fantazje, co często rezultuje w niezdolności w rozróżnianiu jego wymysłów od tego co rzeczywiście ma miejsce. Jest dosyć samolubny, mało interesuje go interakcja z ludźmi, w miejsce tego preferuje spędzanie ogromnych ilości czasu w domu, przed komputerem, grając w gry online gdzie jest w stanie osiągnąć coś czego brak mu w jego monotonnym życiu. Z racji na powyższe, Takumi unika wychodzenia z domu o ile nie jest o konieczne. Jego kontakt ze światem zewnętrznym kończy się na krótkich wypadach do sklepu po niezbędne przedmioty. Mimo pozornej beznadziejności i dziwactwa bywa bardzo bystry oraz przenikliwy, zwłaszcza gdy zostaje wystawiony na próbę. Jego ogólna wrogość wobec społeczeństwa oraz nietypowe nawyki czynią z niego swoistego hipstera-samotnika.

6. Historia: *To uczucie, gdy wydaje ci się że ktoś cię obserwuje...
W sumie, już się do tego przyzwyczaiłem. W pewnych momentach mam pewnosc ze jestem obserwowany, lecz gdy tylko się odwrócę, znajduję pustkę. Być może bycie "śledzonym" jest jednym z moich wymysłów?
Zdołałem uczynić z tego swoistą grę - gdy tylko czuję potrzebę odwrotu by upewnić się czy ktoś za mną nie stoi, gra się rozpoczyna. Mój rekord to dwie godziny bez patrzenia za siebie.
*

Takumi rozłożył się wygodnie w swym wiernym krześle na kółkach, chwilowo tracąc kontakt z jego otoczeniem. Wokół niego znajdowała się definicja nieładu i nieporządku, przypadkowo porozrzucane śmieci, komiksy i wszelkiego rodzaju ustrojstwa sprawiały że jego już ciasny i niewygodny pokój stał się wręcz klaustrofobiczny. Cieniutkie promyki słónca z trudem znajdowały sposób do jego skromnej kwatery, przez co jego ekran był de facto jedynym źródłem oświetlenia.

Nigdy nie miał o sobie zbyt wysokiego mniemania, mimo dobrych wyników w szkole i wielu pochwał z czasem stracił wiare w siebie i oddalił sie od innych, nie utrzymując znacznych kontaktów z nikim poza bliską rodziną. Przez rowieśników uważany był za dziwaka, co w połączeniu z jego mało przyjazną naturą nie pomogła mu znacznie w wiązaniu znajomości. Z czasem zaczął tracić zainteresowanie szkołą, ktorą zastąpił nałogowym graniem w gry video - można by uznać to za ucieczke od rzeczywistości. Takumi zawsze był jakiś dziwny, i zdawał sobie z tego sprawę. Wielokrotnie widział rzeczy których naprawdę nie było, choć nigdy sie do tego nie przyzna - miał okazje zobaczyć co dzieje sie z "chorymi ludźmi", dlatego też przy każdej okazji odgrywał rolę perfekcyjnie funkcjonującej osoby. Gdy jego stopnie cierpiały przez nieobecności, jego zdolności w grach się polepszyły - do wystarczającego stopnia by uważać go za jednego z najlepszych graczy. Wirtualny świat w którym nie był trapiony przez niepokoje i bycie nieprzystosowanym społecznie, to była okazja aby osiągnąć szacunek oraz władze której zawsze pragnął. Użył pieniędzy zarobionych na swych wygranych by wyprowadzić sie od rodziców i wynająć małą klite nieopodal centrum w West City.

W tym momencie zdecydował sie kompletnie opuścić edukacje - codzienne wstawanie rano było wysiłkiem, a bycie zmuszonym do przebywanie przy innych ludziach z czasem stawało sie coraz większym wyzwaniem. Godziny w klasie mógły być spędzone na zdobywaniu przedmiotów w grze które mógł sprzedać przez internet - zbędny zaś wydał mu sie wysiłek włożony w chodzenie do przysłowiowej "budy". Tak rozpoczeła sie jego izolacja od reszty świata. Teraz spędza wiekszość swoich dni samotnie, w zaciszu swego pokoju gdzie jedyną rzeczą stojącą na przeszkodzie jego spokoju są sporadyczne halucynacje lub wizyta członka rodziny aby upewnić sie czy Takumi nie zdolał kopnąć w kalendarz. Poza tymi niedogodnościami, jego życie podąża za monotonną rutyną: przebudzenie, granie i surfowanie po sieci do późnej nocy. Ten cykl powtarza sie dzień w dzień, i mimo wmawiania sobie że to jest porządku, Takumi czuje pustkę. Z czasem jego chaotyczne deluzje stały sie interesującą odmianą, choć czasami ich treść bywała niepokojąca.

*Zastanawiam się... co jeśli tak samo jak ja kontroluje postać w grze, moje czyny są kontrolowane przez kogoś innego? Czy jestem czyjąś postacią? Nie, to niedorzeczne, nikt nie stworzyłby kogoś tak żalosnego jak ja. Hej, ty! Za sterami! Zresetuj mnie, i uczyń mnie przystonym i popularnym!*

Oczekując cudu, Takumi zawiesił swój wzrok na suficie. Przewidywalnie, nic sie nie stało.

*...tak myślałem. "Moje czyny są kontrolowane", ogarnij sie Takumi."

Kończąc swe rozmyślania, Takumi powrócił do oglądania jednego ze swych ulubionych programów kulinarno-komediowego, "Baking Bad". Skupiał sie on na nauczaniu początkujących kucharzy, w oparciu o częste błędy popełniane przez ludzi w tym zawodzie. Takumi nie był specjalnie zainteresowany w gotowaniu, biorąc pod uwage że szczytem jego zdolnośći było odgrzanie kotleta, lecz obserwowanie porażek innych pozwalałó mu czerpać radość której brak mu było gdziekolwiek indziej.

W pokoju pokrytym mrokiem, tajemnicza postać siedziała na krześle, wpatrując sie z zainteresowaniem w kryształową kule.
-Ludzie są bardzo intrygujący, pełni przywar i dziwactw. Ten przypadek potwierdza moje oczekiwania - im bardziej są bezradni, tym większa frajda z oglądania. Smak ludzkiego cierpienia jest słodszy niż najlepsze parfait. -

7. Statystyki:
Sila: 7
Szybkosc : 8
Wytrzymalosc: 8
Energia: 7

-HP: 120
-KI: 105
-PL: 210PL

8. Technika Poczatkowa - (wybiera Admin)

Ostatnio zmieniony przez Rainon dnia Nie Lis 01, 2015 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Asteria
Księciuniu Admin
Księciuniu Admin
Liczba postów : 1081
Data rejestracji : 19/03/2013

Identification Number
Punkty Życia:
750/750  (750/750)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Re: Takumi

on Sob Paź 31, 2015 9:17 pm
E szczerze to nie wiem. Moim zdaniem skopiowałeś kartę z jakiegoś innego forum. Ona w ogóle nie spełnia standardów na kartę postaci na forum db. Charakter i wygląd okej, ale na człowieka. Historia zaś zupełnie nie pasuje do demona. Coś mi tu kolego śmierdzi.

Brak Ackepta!

#66FFFF
Rainon
Liczba postów : 3
Data rejestracji : 26/10/2015

on Nie Lis 01, 2015 12:18 pm
Raziel napisał:E szczerze to nie wiem. Moim zdaniem skopiowałeś kartę z jakiegoś innego forum.

Gwarantuje że karta była pisana wyłącznie przeze mnie na potrzeby tego, a nie innego forum i z pewnością znajdzie sie pare osób które mogą ręczyć za mnie w tym wypadku.

Raziel napisał:Historia zaś zupełnie nie pasuje do demona
Rzeczywiście. O ile mój zamysł w przyszłości wyjaśniłby wszystko, to z z samej KP cieżko wywnioskować czemu wybrałem demona. Po dłuższym namyśle to co planuje odegrać tą postacią i tak bardziej pasuje pod człowieka niż demona więc wprowadzę tą zmianę.

Al's Godly Seal Of Word Confirm
Sabia
Liczba postów : 632
Data rejestracji : 17/02/2013

Identification Number
Punkty Życia:
700/700  (700/700)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

on Wto Lis 03, 2015 9:46 pm
Co do opisu i samej KP za wiele zastrzeżeń nie mam, mógłbyś jednak bardziej rozbudować wygląd. To tak na marginesie, bo to, co głównie rzuciło mi się w oczy, to fakt, że postać Takumiego została żywcem wzięta z gry/anime Chaos;Head... Co prawda trochę to nie klimatyczne, ale da się wpasować, jeśli wbić tą postać w fabułę z DB, jednakże...
Staramy się by postacie były oryginalne, a tak, no szczerze mówiąc, nie wiem jak ocenić tą KP...
Rikimaru
Liczba postów : 1269
Data rejestracji : 20/08/2012

Identification Number
Punkty Życia:
500/500  (500/500)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

on Wto Lis 10, 2015 8:08 pm
Jako człowiek historia ok. Widać, że potrafisz opisywać, więc przyczepić się nie mam do czego.

Ode mnie akcept.

Ciężko mi dopasować jakąś technikę do Ciebie. Gdyby historia była lepsza to bym proponował ki-feeling, a tak to albo kiaiho desperackie albo dodonpa.
Sponsored content

Powrót do góry