Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
Rex
Liczba postów : 439
Data rejestracji : 18/10/2015

Identification Number
Punkty Życia:
1/850  (1/850)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Kp Raa

on Nie Paź 18, 2015 11:22 pm
1. Imię: Raa
2. Rasa: Demon
3. Wiek: Przynajmniej 20.000 ale nie ma pewności

4. Wygląd:
Ma ludzką postawę o kobiecych kształtach i wzroście nie przekraczającym 1,70 m oraz różowej skórze. Poza tym charakteryzuje się nieco większą niż przeciętna głowa oraz trzech czułków (dwóch z przodu układających się po bokach twarzy na podobieństwo grzywki i dłuższego z czubka głowy). Oczy ma czarne z czerwonymi tęczówkami, a zamiast uszu ma zwykłe otwory na niedużych wypukłościach. Nie posiada nosa. Na głowie, ramionach, z przodu ud i poniżej obojczyków ma otwory w ciele układające się w proste linie.
Nosi ciemnobrązową kamizelką z żółtą obwódką i złotym zapięciem z ozdobną literą „M”, szerokie, ale bardzo krótkie białe spodnie z czarnym paskiem ze złotą klamrą i brązowe półbuty. Materiał podobny do tego z jej kamizelki opina również jej przedramiona oraz nogi z czego ten na nogach zaczyna się od połowy ud i kończy się nieco nad kostkami.

5. Charakter:
Ciężko coś powiedzieć o jej charakterze. Zamiast jakimś głębszym przemyśleniom podlega raczej chwilowym impulsom i instynktowi drapieżnika napędzanemu czymś na kształt nieposkromionego głodu. Zna kilkanaście słów jednak praktycznie wszystkie są dwusylabowe. Jedynie parę z nich składa się trzech. W swoich wypowiedziach ogranicza się głównie do swojej aktualnej potrzeba i to jedynie wtedy kiedy odniesie wrażenie, że siła nic nie da. W innych przypadkach wszelkie formy komunikacji są po prostu przez nią ignorowane. Pomimo tego dość szybko i chyba mimowolnie uczy się nowych słów jeśli nie przekraczają długością trzech sylab. Kiedy jednak musi na coś czekać szybko zaczyna tracić cierpliwość, co zwykle kończy się atakiem agresji.
W życiu ma głównie dwa cele. O ile można w jej przypadku to tak nazwać. Są nimi jedzenie (które potrafi pochłaniać w ogromnych ilościach) i coraz to nowe ofiary z którymi "będzie mogła się zmierzyć".

6. Historia:
Niekończący się czarna przestwór upstrzony niezliczonym mrowiem gwiazd. W zalegającej między planetami przestrzeni przyprószonej całą masą mniejszych i większych odłamków wędrujących w swej odwiecznej wędrówce jeden obiekt mógł zwracać szczególną uwagę, gdyby komukolwiek chciało się obserwować akurat ten fragment kosmosu. Idealnie okrągła szara kula wędrująca przez przestrzeń. Bez najmniejszej skazy na swojej powierzchni świadczącej o jakiejkolwiek kolizji z kosmicznym śmieciem.
Po nie wiadomo jak długiej podróży przez pustkę tajemniczy obiekt został przechwycony przez jedną z planet kiedy tor jego lotu znalazł się zbyt blisko od niej. Na kolejnych kilkanaście miesięcy owa błękitna planeta dorobiła się kolejnego satelity, lecz na tyle małego, że nie był widoczny na nocnym niebie. W końcu doszło do wejścia w atmosferę rozświetlającego niebo i które zakończyło się wielką katastrofą gdzieś w górach. Na dnie powstałego krateru leżała zupełnie nienaruszona i rozgrzana do czerwoności kula.
Czas mijał, krajobraz w z wolna się zmieniał, a obca sfera leżała niezmiennie w zagłębieniu wypełniającym się z wolna ziemią.
Setki lat później, kiedy już nie było widać żadnych śladów po uderzeniu doszło do niespodziewanej eksplozji która wyrzuciła w powietrze wielkie ilości ziemi wraz ze wszelką znajdującą się w pobliżu roślinnością.
Na dnie powstałej dziury wśród roztrzaskanych szczątków tajemniczej kuli stała Raa.
Z początku nie wykonywała żadnego ruchu, ignorują opadające grudki gleby, kamieni i fragmentów drzew.
Przez jej głowę przelatywały tajemnicze obrazy nie składające się w żadną logiczną całość. Większość z nich miała kilka wspólnych elementów. Głównie zniszczone otoczenie, wybuchy i wykrzywione z przerażenia najróżniejsze twarze. Jednak kilka ostatnich różniło się od pozostałych. Jakaś niewysoka postać wyciągająca rękę w jej stronę. Jednak intensywne światło pochodzące zza jej pleców nie pozwalało zobaczyć jej twarzy. Kilka następnych było bardzo podobnych tylko, że coraz większe pole widzenia było zakryte przez szarą masę. Na samym końcu był już tylko mrok.
W końcu, zmrużywszy delikatnie oczy w całkowitej ciszy ruszyła przed siebie, a jedyne co odczuwała to potrzeba znalezienia kolejnej ofiary. Ofiary której marne życie dobiegłoby szybkiego końca.
W niedługim czasie na jej "sumieniu" była całkiem spora grupa ofiar. Wszystkie były jednak tylko żyjącymi w pobliżu dzikimi zwierzętami i żadne nawet w najmniejszym stopniu nie zaspokoiło potrzeby demonicy do zabijania. Jedynie je zaogniły przez co ruszyła dalej przed siebie poszukując kogoś godnego jej uwagi.

7. Statystyki:
Siła: 7
Szybkość: 7
Wytrzymałość: 7
Energia: 9
HP: 105
KI: 135
PL: 204

8. Technika Początkowa:

Ostatnio zmieniony przez Raa dnia Pon Paź 19, 2015 3:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1521
Data rejestracji : 28/05/2012

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

Re: Kp Raa

on Pon Paź 19, 2015 1:28 am
1. Przeczytaj Regulamin

2. Jak zakładam karta w budowie bo raczej w obecnej postaci nawet nie będzie rozpatrzona.

3. Przeczytaj Regulamin

4. Już gdzieś czytałem coś dokładnie takiego samego. Czyżby kopoiowana cudza kp?

5. Przeczytaj Regulamin

6. Znajomość struktury kp + taka sama kp gdzieś to czytałem już + Pominięcie regu co wskazuje na jego przeczytanie w dalekiej przeszłości = Stary user?

7. Przeczytaj Regulamin.

Nie wiem kim jesteś, i pod jakim nickiem grałeś, ale zaszły w regu zmiany więc nawet jak go czytałeś, przeczytaj go jeszcze raz.

Wspominałem żebyś Przeczytał Regulamin?

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
Rex
Liczba postów : 439
Data rejestracji : 18/10/2015

Identification Number
Punkty Życia:
1/850  (1/850)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Pon Paź 19, 2015 3:23 pm
1. Regulamin był przeczytany, lecz zapomniałem o akcepcie. (ponoć skleroza nie boli, a ja mam przez nią odcisk dłonie na czole)
2. Zakładasz, że karta jest w budowie, bo jest zbyt krótka? (P.S. Pozwoliłem sobie poprawić nieco kartę)
3. To samo co w punkcie 1.
4. Nie kopiowałem niczyjej karty postaci.
5. To samo co w punkcie 1 i 3.
6. Żaden stary. Pierwszy raz jestem na tym forum.
7. To samo co w punkcie 1, 3 i 5.

Nie grałem jeszcze na tym forum, ale regulamin przeczytałem tylko w nagłym ataku sklerozy zapomniałem zaakceptować go w odpowiednim dziale.

A czy ja wspominałem, że już go przeczytałem?
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Pon Paź 19, 2015 9:21 pm
Więc zacznijmy od tego:

That being Said Very Happy

Przejdźmy do opisu:

Wygląd w miarę szczegółowy, moja wyobraźnia zaczęła działać zanim zauważyłem avatar, a to duży plus. Jak mniemam grasz typowym majinem, spoko. Więc pierwsze wrażenie pozytywne.

Charakter również dobrze opisany. Są zamieszczone wszystkie najważniejsze informacje na temat postaci, co daje mi ogólne pojęcie z jaką postacią się mierzę. Postać zła więc podwójny plus. Charakter Chaotyczny zły.

Historia. Dla mnie taka sobie, bardzo szara, czegoś w niej ciągle brakuje choć na długość jest ok. Cała KP nadrabia charakterem i wyglądem. Ogólnie nie ma tu dużo do napisania w historii. Jest cóż no mocno przeciętna, ogólna i zawiera origin postaci, charakter usprawiedliwia brak motywów więc sądzę że ostateczna ocena to:

Przeciętna.

Al's Average Accept

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012

Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:
http://www.db4evwer.com

on Wto Paź 20, 2015 5:58 pm
Ko- Akcept

Latanie na start.

Hikaru
Liczba postów : 900

Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

on Wto Paź 20, 2015 6:05 pm
Nom raczej przeciętne, ale jak najbardziej mogę dać akcept. Także daję go by nie przedłużać.
Al
Esper Mod
Esper Mod

Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)

on Wto Paź 20, 2015 7:01 pm
Czy razy TAK + Latanie

ZAMyKAM

Sponsored content

Powrót do góry